games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro

In jos 
+88
pixpi
DaNy
Miker
sLkzor
ruLez
jack
RbN
Llama
cymino
jadkiss
XozzE
fragile
rozalikes
FAD
fuN
DonOmar
FaiTh#
k0rupt
prodigy
cLk
Liquid
KungFuPanda
k0r3k7
Rappalo
ionutz.JA
KADZE
L0pEz
ort
YoYo
m1nja
KARIM
Dracusoru
S37uP!Update
lopez_gld
aquarius
pi5oiu
rAin
DmG
eXperyencee___
Ion
WyNneR
T!GeR
Tr4F1K
m1rC
killah
claudio
Killer
palmo
JoxxeR*
znk
akles
inSanE
TriH
Kenox
rCon
Admin
zvast1k
gigel
Nashu
gonzo4alls
F1rsT
rMn
Dark
ngr-
M3x
sevrajjj
serepheN x
krusis
aLiNw0w -
keL's
dLL
qu!t
wNd
vincent-
SalazaR
dRaKa
aaa
hriscu_vs
ULTRAS
Obsedatu
equus
Shacalul
DoTy
raLem
moody
Daes
Hassan
Cristian
92 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptySam Aug 30, 2008 5:00 pm

Aici puteti solicita obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe server. Justificati cererea cu argumente! Numai Adminii (God, Administrator pe server sau Moderator pe forum) pot face comentarii referitoare la acceptarea sau nu a cererii voastre.

CONDITII OBLIGATORII PENTRU A REDACTA O CERERE DE SLOT PE SERVERUL games.kappa.ro

- Numele pe care il utilizezi pe serverul games.kappa.ro
- Cand ai jucat prima data pe server
- Timpul petrecut pe serverul games.kappa.ro
- Motivul pentru care doresti slot pe serverul games.kappa.ro


Va multumim ca ati ales games.kappa.ro!


Ultima editare efectuata de catre Cristian in Dum Oct 26, 2008 7:26 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptySam Aug 30, 2008 6:32 pm

Imi faci si mie un slot Very Happy Smile)
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
Daes
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Socializare
Data de inscriere : 30/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptySam Aug 30, 2008 10:39 pm

Salut, Cristian, nu stiu daca iti aduci aminte, dar eu eram ( poate mai sunt) moderator... acum nu stiu ce sa zic, sa iti mai cer, sau am ramas si eu macar cu slot ? Very Happy
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyDum Aug 31, 2008 1:26 am

salut,
doresc si eu un slot
- Numele pe care il utilizezi pe serverul games.kappa.ro moody
- Timpul petrecut pe serverul games.kappa.ro ieri de`abia am intrat si un pik azi
dar o sa intru mai des,am mai jucat si mai demult aici Smile
- Motivul pentru care doresti slot pe serverul games.kappa.ro motiv nu pot sa spun k sa am loc,mai bine zis ptr access...
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyDum Aug 31, 2008 2:26 am

moody- a scris:
salut,
doresc si eu un slot
- Numele pe care il utilizezi pe serverul games.kappa.ro moody
- Timpul petrecut pe serverul games.kappa.ro ieri de`abia am intrat si un pik azi
dar o sa intru mai des,am mai jucat si mai demult aici Smile
- Motivul pentru care doresti slot pe serverul games.kappa.ro motiv nu pot sa spun k sa am loc,mai bine zis ptr access...

Trimite-i un PM lu' Cristian user si parola...
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
raLem
Membru
raLem


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 38
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex, Gaming, Fotbal, Baschet, Biliard, etc.
Stare de spirit : moody
Data de inscriere : 01/09/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: noSTeam   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyLun Sept 01, 2008 9:10 am

Io nu-s pentru accesul pe vorba buna, ci pentru accesul pe recomandare... si mai faceti si voi un marketing-ceva la server... sa fie ceva cu boom ca degeaba intru si aduc oameni sa joc 4 vs 4 o ora si gata. Va ajutam si noi daca e... afro
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyLun Sept 01, 2008 8:05 pm

moody- a scris:
salut,
doresc si eu un slot
- Numele pe care il utilizezi pe serverul games.kappa.ro moody
- Timpul petrecut pe serverul games.kappa.ro ieri de`abia am intrat si un pik azi
dar o sa intru mai des,am mai jucat si mai demult aici Smile
- Motivul pentru care doresti slot pe serverul games.kappa.ro motiv nu pot sa spun k sa am loc,mai bine zis ptr access...
Sa vedem comentariile moderatorilor referitor la persoana ta, iar daca sunt pozitive am sa te contactez pe adresa de e-mail...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyMier Sept 03, 2008 7:05 am

Cristian a scris:
moody- a scris:
salut,
doresc si eu un slot
- Numele pe care il utilizezi pe serverul games.kappa.ro moody
- Timpul petrecut pe serverul games.kappa.ro ieri de`abia am intrat si un pik azi
dar o sa intru mai des,am mai jucat si mai demult aici Smile
- Motivul pentru care doresti slot pe serverul games.kappa.ro motiv nu pot sa spun k sa am loc,mai bine zis ptr access...
Sa vedem comentariile moderatorilor referitor la persoana ta, iar daca sunt pozitive am sa te contactez pe adresa de e-mail...


Din partea mea poti face un helper !
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
DoTy
Membru
DoTy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 35
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : FiFa 08 / Counter - Strike
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyVin Sept 05, 2008 11:10 pm

Hassan a scris:
Cristian a scris:
moody- a scris:
salut,
doresc si eu un slot
- Numele pe care il utilizezi pe serverul games.kappa.ro moody
- Timpul petrecut pe serverul games.kappa.ro ieri de`abia am intrat si un pik azi
dar o sa intru mai des,am mai jucat si mai demult aici Smile
- Motivul pentru care doresti slot pe serverul games.kappa.ro motiv nu pot sa spun k sa am loc,mai bine zis ptr access...
Sa vedem comentariile moderatorilor referitor la persoana ta, iar daca sunt pozitive am sa te contactez pe adresa de e-mail...


Din partea mea poti face un helper !

De aceasi parere sunt si yo la inceput 1 helper e ok !
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyDum Sept 14, 2008 3:52 pm

moody- a scris:
salut,
doresc si eu un slot
- Numele pe care il utilizezi pe serverul games.kappa.ro moody
- Timpul petrecut pe serverul games.kappa.ro ieri de`abia am intrat si un pik azi
dar o sa intru mai des,am mai jucat si mai demult aici Smile
- Motivul pentru care doresti slot pe serverul games.kappa.ro motiv nu pot sa spun k sa am loc,mai bine zis ptr access...
Trimite-mi mesaj in privat cu user si pass si te rezolv cu un helper. Am vazut ca te-a banat PeRRy fara motiv. Va ramane fara drept de ban o perioada...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyLun Sept 15, 2008 3:33 pm

daca tot ai zis,89.45.50.110 Very Happy
vezi ca ti`am trimis pm pentru helper
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyMar Sept 16, 2008 12:04 pm

moody- a scris:
daca tot ai zis,89.45.50.110 Very Happy
vezi ca ti`am trimis pm pentru helper
Te-am rezolvat! Intri cu setinfo _parola xxxxxx
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: faceti slot lu' hasan !!!!   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyMar Oct 07, 2008 3:45 pm

Hassan a scris:
Imi faci si mie un slot Very Happy Smile)

Hai ca iti pun eu o pila sa iti faca slot np;)
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyMar Oct 07, 2008 4:38 pm

Shacalul a scris:
Hassan a scris:
Imi faci si mie un slot Very Happy Smile)

Hai ca iti pun eu o pila sa iti faca slot np;)

De care pila ?
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyMar Oct 07, 2008 4:46 pm

Shacalul a scris:
Hassan a scris:
Shacalul a scris:
Hassan a scris:
Imi faci si mie un slot Very Happy Smile)

Hai ca iti pun eu o pila sa iti faca slot np;)

De care pila ?


De care vrei triunghilara , dreapta, rotunda, pentru gresie, fainata , metal ,lemn......
Sa fie primite Very Happy
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
equus
bot
equus


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 34
Localitatea : Arad
Hobby/Distractii : Carla, fotografia, muzica, cs
Data de inscriere : 13/10/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyLun Oct 13, 2008 8:48 pm

slot, se poate?
Sus In jos
Obsedatu
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : ATV
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: salut !!!   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyLun Oct 13, 2008 10:00 pm

Vreau si eu marire daca se poate !! Merci !
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyLun Oct 13, 2008 10:03 pm

equus a scris:
slot, se poate?

Trimeite e-mail lui Cristian si o sa se poata!
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyMier Oct 15, 2008 6:29 am

equus a scris:
slot, se poate?
Da..trimite mail la astral_cstrike@yahoo.co sau un Pm lu' Cristian si se rezolva de un admin nu slot.
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyMier Oct 15, 2008 6:29 am

Obsedatu a scris:
Vreau si eu marire daca se poate !! Merci !
Te-am vazut de cateva ori pe srv..ce acces ai acu ?
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
Obsedatu
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : ATV
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: sal!   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyMier Oct 15, 2008 10:29 am

Hassan a scris:
Obsedatu a scris:
Vreau si eu marire daca se poate !! Merci !
Te-am vazut de cateva ori pe srv..ce acces ai acu ?
acum sunt Helper....am acces 63727
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyDum Oct 19, 2008 12:47 pm

Shacalul a scris:
equus a scris:
slot, se poate?

Trimite e-mail lui Cristian si o sa se poata!
Sunt in concediu si nu ma pot ocupa de server. Cautati-ma dupa data de 8 a lunii viitoare. Pana atunci jucati-va...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
raLem
Membru
raLem


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 38
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex, Gaming, Fotbal, Baschet, Biliard, etc.
Stare de spirit : moody
Data de inscriere : 01/09/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyJoi Oct 23, 2008 2:04 pm

m-ati ametit cu quote-urile...
Sus In jos
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptyJoi Oct 23, 2008 2:57 pm

Cristi imi faceti ma si mie un slot? Ca mailul ti l-am dat de 2 luni cred ... Smile))) Hai cu accesu... vin cu baietii in forta pe server sa-l readucem la viata :>
Sus In jos
hriscu_vs
Activ member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Vaslui
Hobby/Distractii : Muzica , Gagici ..
Data de inscriere : 21/09/2008

Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro EmptySam Oct 25, 2008 12:46 pm

Postati ma dupa model.. ca arata mai frumos Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro   Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro Empty

Sus In jos
 
Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro
Sus 
Pagina 1 din 13Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Serverul games.kappa.ro va trece pe AMX!
» Serverul games.kappa.ro este live, dar in teste
» Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro
» Cerere slot.
» cerere admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri de accese garantate cu imunitate-
Mergi direct la: