games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro

In jos 
+5
tzantzar
cesco
Kenox
suntnebundelegat
Cristian
9 participan?i
AutorMesaj
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 9:21 am

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro
Am sa anunt pe forum momentul cand vor reincepe. Avem in jur de 600 useri cu accese pe server si consider ca-i suficient. Deja am anulat foarte multe si inca nu am terminat...
Urmariti forumul!
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
suntnebundelegat
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 51
Localitatea : Sadova
Hobby/Distractii : Sa bat asistentele in cap
Stare de spirit : =))
Data de inscriere : 01/08/2009

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 3:23 pm

Cristian a scris:
Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro
Am sa anunt pe forum momentul cand vor reincepe. Avem in jur de 600 useri cu accese pe server si consider ca-i suficient. Deja am anulat foarte multe si inca nu am terminat...
Urmariti forumul!

Si eu care vroiam sa revin pe server =)))))))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 3:33 pm

suntnebundelegat a scris:
Cristian a scris:
Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro
Am sa anunt pe forum momentul cand vor reincepe. Avem in jur de 600 useri cu accese pe server si consider ca-i suficient. Deja am anulat foarte multe si inca nu am terminat...
Urmariti forumul!

Si eu care vroiam sa revin pe server =)))))))

Ramai in lumea ta de pokemoni e mai bine pt toti.
PS: Cristi vezi ca adminii au acces la creeare de admini.......e o amestecatura totala de accese , ai sters din ele si acum altii le-au facut la loc ba chiar si le-au marit.
Cel mai bine admin mod.
Sus In jos
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 4:37 pm

SvcBad a scris:
suntnebundelegat a scris:
Cristian a scris:
Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro
Am sa anunt pe forum momentul cand vor reincepe. Avem in jur de 600 useri cu accese pe server si consider ca-i suficient. Deja am anulat foarte multe si inca nu am terminat...
Urmariti forumul!

Si eu care vroiam sa revin pe server =)))))))

Ramai in lumea ta de pokemoni e mai bine pt toti.
PS: Cristi vezi ca adminii au acces la creeare de admini.......e o amestecatura totala de accese , ai sters din ele si acum altii le-au facut la loc ba chiar si le-au marit.
Cel mai bine admin mod.

1-0 pt mine mi-am bagat "pana" mama ta si in tine.
P.S. Gayule vezi ca eu am mai schimbat admine pe vreo 5 servere tari..tu cred ca o sa mori aici.
Sus In jos
cesco
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : cs si viata :))
Data de inscriere : 07/12/2008

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 6:38 pm

daca se poate o ierarhie ceva a acceselor ca am dat amx_who pe sv si n-am inteles nimic z , ab , abcdajaj ... e urat asa
Sus In jos
tzantzar
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 38
Localitatea : HoShiMin ParK
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 16/04/2009

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 6:46 pm

cesco a scris:
daca se poate o ierarhie ceva a acceselor ca am dat amx_who pe sv si n-am inteles nimic z , ab , abcdajaj ... e urat asa


hahahah si pe mine m`a batut cand am dat amx_who nu intelegeam nimik Sad Sad Sad
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 7:21 pm

tzantzar a scris:
cesco a scris:
daca se poate o ierarhie ceva a acceselor ca am dat amx_who pe sv si n-am inteles nimic z , ab , abcdajaj ... e urat asa


hahahah si pe mine m`a batut cand am dat amx_who nu intelegeam nimik Sad Sad Sad

o ierarhie a acceselor e postata de Ghizmo nu stiu cat e de buna dar o mai postez si eu odata
God - abcdefghijklmnopqrstuz
Administrator - abcdefgijlmnopqrstuz
Admin mic - abcefgijlnopqrstuz
Moderator - abcdefgijkmnopqrstuz
Helper - abcefgijz
Slot - b
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 9:41 pm

SvcBad a scris:
suntnebundelegat a scris:
Cristian a scris:
Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro
Am sa anunt pe forum momentul cand vor reincepe. Avem in jur de 600 useri cu accese pe server si consider ca-i suficient. Deja am anulat foarte multe si inca nu am terminat...
Urmariti forumul!

Si eu care vroiam sa revin pe server =)))))))

Ramai in lumea ta de pokemoni e mai bine pt toti.
PS: Cristi vezi ca adminii au acces la creeare de admini.......e o amestecatura totala de accese , ai sters din ele si acum altii le-au facut la loc ba chiar si le-au marit.
Cel mai bine admin mod.
Se reface lista iar cei care au abuzat vor beneficia de o scadere la ''b" simplu...
Sunt cam mari drepturile la majoritatea userilor si de aceia se vor recalcula accesele pe alte combinatii. Daca ia mancat in poponetz sa abuzeze acum se vor alege cu un scarpinat...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
killah
Manager
killah


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex cu babe
Data de inscriere : 17/10/2008

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptySam Aug 08, 2009 10:44 pm

Cristian a scris:
SvcBad a scris:
suntnebundelegat a scris:
Cristian a scris:
Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro
Am sa anunt pe forum momentul cand vor reincepe. Avem in jur de 600 useri cu accese pe server si consider ca-i suficient. Deja am anulat foarte multe si inca nu am terminat...
Urmariti forumul!

Si eu care vroiam sa revin pe server =)))))))

Ramai in lumea ta de pokemoni e mai bine pt toti.
PS: Cristi vezi ca adminii au acces la creeare de admini.......e o amestecatura totala de accese , ai sters din ele si acum altii le-au facut la loc ba chiar si le-au marit.
Cel mai bine admin mod.
Se reface lista iar cei care au abuzat vor beneficia de o scadere la ''b" simplu...
Sunt cam mari drepturile la majoritatea userilor si de aceia se vor recalcula accesele pe alte combinatii. Daca ia mancat in poponetz sa abuzeze acum se vor alege cu un scarpinat...
\


Cel mai bine admin_mod ? Sunteti fabulos chiar inimaginabil de imbecili!!! Cand ati votat in proportie de 90% sa se bage amx_kkt unde v-a fost capul? Cand v-am zis (eu si inca vreo 2 mai vechi pe acest server) ca amx gasesti numai pe servere de RATATI, voi ati votat sa se bage amx !!! Cristi, nu te mai lasa induplecat de toti inaptii sa faci fel si fel de lucruri spre nenorocirea serverului asta. Doamne, ce vremuri bune erau cand il administra adi...
Sus In jos
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptyDum Aug 09, 2009 2:03 am

killah ce a fost nu o sa mai fie din pacate..... Cristian stie el ce face... numai ca nu intelege.... vremurile s au schimbat... din spate au venit inculti, struti, nesimtiti, si fara indoaiala... prosti! .... din pacate nu prea ne mai asculta pe noi cei care inca mai intram cu drag pe server.... apropo ... ceva foarte misto ... eram cu rakanisu si doty jucam mix... si dam de r1val Smile dupa atatia ani .... primul lucru a fost .... exact ca o intalnire intre prieteni vechi ... " ce mai faceti ma?!" " bai ce dor imi e de vremurile cand stateam pe kappa pana dimineata " .... asta este ... eu unu am cedat sa ma mai enervez.... nici timp numai am .... si cam toti suntem in aceasi situatie .... dar poate ca am pune mai mult umarul in momentul in care nu vom mai vorbi singuri .... ai auzit Cristian ?! Smile
Sus In jos
pharma
Moderator
pharma


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 39
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Le pastrez ptr mine
Stare de spirit : mereu high
Data de inscriere : 18/05/2009

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptyLun Aug 10, 2009 1:45 pm

ULTRAS a scris:
killah ce a fost nu o sa mai fie din pacate..... Cristian stie el ce face... numai ca nu intelege.... vremurile s au schimbat... din spate au venit inculti, struti, nesimtiti, si fara indoaiala... prosti! .... din pacate nu prea ne mai asculta pe noi cei care inca mai intram cu drag pe server.... apropo ... ceva foarte misto ... eram cu rakanisu si doty jucam mix... si dam de r1val Smile dupa atatia ani .... primul lucru a fost .... exact ca o intalnire intre prieteni vechi ... " ce mai faceti ma?!" " bai ce dor imi e de vremurile cand stateam pe kappa pana dimineata " .... asta este ... eu unu am cedat sa ma mai enervez.... nici timp numai am .... si cam toti suntem in aceasi situatie .... dar poate ca am pune mai mult umarul in momentul in care nu vom mai vorbi singuri .... ai auzit Cristian ?! Smile

Ahhahahahahahah...cand m-ai invitat la mix...si am dat si eu de r1val....ce credeti am facut schimb de id-uri...de nr de tel...ca de ne cunoastem de multi ani si ce crezi...azi....adik peste vreo 2-3 ore ne vedem la un suk.Ca in vremurile "bune" de altadata.In ziua de azi....numai ratati pe server am vazut....nush ce prietenii se leaga intre ei...oricum nu mai e kappa ce a fost acum cativa ani cand te jukai de drag.Referitor la ce a zis killah...daca nu am mai jukat cs in ultimu timp nu stiam cum e cu amx-ul asta...am crezut ca e mai bine si nu da erorile alea...dar am ajuns la concluzia ca e de kkt si daca vreti sa stiti si dc...intrebati-ma in pvt...in special Cristi care se ocupa acum de serv.In rest v-am pooooopat pe toti "amicii" mei vechi si noi. elephant
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro EmptyMier Sept 02, 2009 7:32 pm

Incepand de astazi se acorda din nou accese garantate cu imunitate la fel ca inainte. Mai nou puteti sa apelati si la bleah pentru un slot...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Continut sponsorizat





Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty
MesajSubiect: Re: Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro   Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro Empty

Sus In jos
 
Momentan nu se mai acorda accese pe serverul public games.kappa.ro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro
» cerere admin
» Cerere slot.
» Meciuri de CUPA AIMZ pe serverul de WAR games.kappa.ro:27016
» Noul server public de Counter Strike games.kappa.ro:27017 AMX

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri de accese garantate cu imunitate-
Mergi direct la: