games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Discutii libere

In jos 
+48
BitchX
k0r3k7
acquires
keL's
aquarius
pN0
Gizmo
tzantzar
FrN
pimp
Raisa
KeiKo
has
Julia
Release
WAVE
Belzy
@#>
GAGA
sevrajjj
fraG0
DuDu
Azrial
piLu
onNy
XozzE
Liquid
DedeL
EK^
FAD
Dracusoru
aLiNw0w -
comancer
rMn
Killer
Kenox
Dark
serepheN x
killah
moody
eLiTe
hriscu_vs
akles
ULTRAS
GodlikeN1
Cristian
raLem
Hassan
52 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Belzy
Moderator
Belzy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 40
Localitatea : Timisoara
Hobby/Distractii : cs
Data de inscriere : 09/11/2008

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMar Mar 24, 2009 5:05 pm

@#> a scris:
Trebuie sa ii dau dreptate lui gaga cat de cat ... frago esti cam pupincurist , svcbad ...gaga joaca mai mult pe kappa decat majoritatea adminilor ( doar ca joaca cu diferite nume ) , cei care nu aveti nici o treaba cu ce s-a discutat nu va mai bagati in seama aiurea doar ca sa strangeti posturile ...daca i-ati da lui admin pe kappa va zic eu ca ar face curat , ar da afara toate suferintele de pe server ...cum as fi facut-o si eu daca mai aveam adminul , dar din pacate Cristian tine partea lui Ghizmo si a lui Belzy ...dar tot ii ard eu Wink.
HF


ba baiatule u cred cca suferi prea mult uite care e faza eu zic sa ma lasi dacu in pace pe me si ghizmo si restu ca esti cam praf degeaba ai ani pe serv jucat daca nu ai caracter ca doar asa ai fost invatat ca asa esti mori de invidie si mai ceva nu mia fa u pe toti supozitoare ca al mai mare esti u asa ca ia mai taci in pana mea de avortatu paci ca deja ma tot ataci ata mia cerut sa nu te bag in seama u acuma ai fost supozitor deci taci copil ratat facut la eprubeta si nu te mia lua de frago si de alti ca o avea 17 ani dar are caracter nu un bou ca u si mai ceva daca vrei sa vezi sufereala de la me ai grija ca nu ma enervz pt un joc ca asta e la urma urmei
PS: si mai ceva cristian nu ne tine parte el vede si poate face diferenta dintre un gunoi ca u si oameni cu caracter si mai ceva ce imi pun minte cu toti prosti hai pa boul societati
Sus In jos
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMar Mar 24, 2009 5:17 pm

Belzy are mare dreptate in tot ce spune dar eu zic sa lasam acesti "smecheri" sa posteze ce vor ! cei mai destepti cedeaza "E Doar Un Simplu Joc"
Sus In jos
http://www.frago.ro
GAGA
Activ member
GAGA


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 37
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Club @ FEMEI
Data de inscriere : 24/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: sal   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMar Mar 24, 2009 7:10 pm

Apropo INVATA-TI LIMBA ROMANA! HF
Sus In jos
@#>
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : De toate
Data de inscriere : 15/03/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMar Mar 24, 2009 7:17 pm

Nu m-am dat niciodata smecher pe server , am respectat si respect pe cei care stiu sa ma respecte ( printre ei se afla ULTRAs/WeB/HASAN/AKLES/KILLAH/BLEAH/SAD/ZORDa/w0lf si inca cativa ) [ scuze daca nu v-am pus in lista ] ...pe cand voi , supozitoarele NU VA SUFAR , si NU O SA VA RESPECT NICIODATa ...mai mult nu am ce sa zic.

@frag0 o sa ma duc pe playpro.ro stai tu linistit ...defapt sunt deja acolo , si cu ocazia asta sa nu te prind pe server ca iti dau ban ...asa ca sunt eu "smecher" cum ziceti voi.Aa si inca ceva ... mai lasa-ne cu "e doar un simplu joc" , e expirata rau faza asta...se zicea pe 1.5 si tot nu s-a potolit lumea , tot se cauta unii pe altii prin sali sa se bata ...o sa vezi ca o sa o patesti si tu daca nu iti ti gura , esti minor asa ca ar fi bine sa vorbesti mai putin ...spre binele tau, iti zic din proprie experienta.

Invatati sa respectati lumea si apoi cereti sa fiti respectati , nu ma faceti pe mine in toate felurile cand nici nu ma cunoasteti , sau ma stiti de 1-2 luni ( de cand jucati voi ) pe server ...eu ma stiu cu unii dintre ei de ani buni si suntem prieteni , dar cand va vad pe voi ca veniti si va dati mari si tari ...cum sa va respect ? Belzy nu stiu care dintre noi e mai "ratat , copil facut la eprubeta si ce-ai mai zis tu pe acolo" , mai pupa-i pe astia un pic in fund poate iti mai maresc si tie adminul.

Altceva nu am ce sa va mai zic ... vedeti-va de treaba voastra si muriti in fata calculatorului.HF
Sus In jos
Belzy
Moderator
Belzy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 40
Localitatea : Timisoara
Hobby/Distractii : cs
Data de inscriere : 09/11/2008

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMar Mar 24, 2009 7:20 pm

@#> a scris:
Nu m-am dat niciodata smecher pe server , am respectat si respect pe cei care stiu sa ma respecte ( printre ei se afla ULTRAs/WeB/HASAN/AKLES/KILLAH/BLEAH/SAD/ZORDa/w0lf si inca cativa ) [ scuze daca nu v-am pus in lista ] ...pe cand voi , supozitoarele NU VA SUFAR , si NU O SA VA RESPECT NICIODATa ...mai mult nu am ce sa zic.

@frag0 o sa ma duc pe playpro.ro stai tu linistit ...defapt sunt deja acolo , si cu ocazia asta sa nu te prind pe server ca iti dau ban ...asa ca sunt eu "smecher" cum ziceti voi.Aa si inca ceva ... mai lasa-ne cu "e doar un simplu joc" , e expirata rau faza asta...se zicea pe 1.5 si tot nu s-a potolit lumea , tot se cauta unii pe altii prin sali sa se bata ...o sa vezi ca o sa o patesti si tu daca nu iti ti gura , esti minor asa ca ar fi bine sa vorbesti mai putin ...spre binele tau, iti zic din proprie experienta.

Invatati sa respectati lumea si apoi cereti sa fiti respectati , nu ma faceti pe mine in toate felurile cand nici nu ma cunoasteti , sau ma stiti de 1-2 luni ( de cand jucati voi ) pe server ...eu ma stiu cu unii dintre ei de ani buni si suntem prieteni , dar cand va vad pe voi ca veniti si va dati mari si tari ...cum sa va respect ? Belzy nu stiu care dintre noi e mai "ratat , copil facut la eprubeta si ce-ai mai zis tu pe acolo" , mai pupa-i pe astia un pic in fund poate iti mai maresc si tie adminul.

Altceva nu am ce sa va mai zic ... vedeti-va de treaba voastra si muriti in fata calculatorului.HF


ba omuloe u chiar nu esti intreg la minte u teai luat aurtea de me team lasat in pace asa cum ai vrut u corect si postezi aberati pe forum si da pup pe toti si in pana daca trebe ca sami merga mie bine decat ca u rebel si fara admin Smile) hai gata nu mia are rost sa vb iti doresc numa bine papa
Sus In jos
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMar Mar 24, 2009 7:22 pm

hahahahahaha o dai in smardoiala in batai

Pentru Tine sunt Disponibil oricand nebunule te astept la buzau cu mainile deschise ! hamsi ca tine se gasesc peste tot dar pacat ca incepusem sa te respect dar vad ca m-am inselat..Wink Belzy e om matur daca te certi cu el e clar nai minte deloc !
Sus In jos
http://www.frago.ro
GAGA
Activ member
GAGA


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 37
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Club @ FEMEI
Data de inscriere : 24/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: :))   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 2:22 am

ti-am vazut poza fraGo te numesti.....ai 30 de kg cu televizoru in bratze si iti merge claxonu in fata la PC mai rau decat Remy Bonjasky Smile)) gj Smile)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 10:50 am

Sunteti toti Varza si va certati ca niste TATE de parca altceva nu aveti de facut !!! Din cate ati observat eu nu am comentat nimic la ce a zis WAVE ! Motivul ? Pai in Primul rand atata timp cat respecti pe cineva esti respectat si din cate ati observat cu WAVE ma inteleg foarte bine. E mai mare ca mine in al doilea rand are mai multa experienta ca mine si in al 3-lea rand e si chestia s asculti de cei mai vechi de pe server ca stiu ei ce stiu !Chiar dak uneori mai greseste si WAVE cu unele afirmatii in rest este un admin foarte bun. Hai incetati ca jumatate din forum e plin de certuri ! Si GAGA ar fi cazul sa citesti ce a scris Dracusor ! HF
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 1:14 pm

pupa mai bine
Sus In jos
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 2:29 pm

GAGA a scris:
ti-am vazut poza fraGo te numesti.....ai 30 de kg cu televizoru in bratze si iti merge claxonu in fata la PC mai rau decat Remy Bonjasky Smile)) gj Smile)


asta e "adevarul nu ma supar daca asha zici tu" parca era vb sa vi cu wave sa ma batetzi eu va astept sau va e frica?
Sus In jos
http://www.frago.ro
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 3:23 pm

fraG0 a scris:
GAGA a scris:
ti-am vazut poza fraGo te numesti.....ai 30 de kg cu televizoru in bratze si iti merge claxonu in fata la PC mai rau decat Remy Bonjasky Smile)) gj Smile)


asta e "adevarul nu ma supar daca asha zici tu" parca era vb sa vi cu wave sa ma batetzi eu va astept sau va e frica?

Cand am zis noi ca venim sa te batem pe tine ma ? Iar le infloresti ? Nu ai zis tu ca ne gasesti pe noi oriunde ? ...vino tu in Bucuresti daca chiar te mananca pielea si vrei bataie ...tu crezi ca io vin la Buzau pentru un pustan ca tine ... ? =)) ....ma faci sa rad
Hai ca deja ti-am dat prea multa importanta si o sa te vezi vre-o vedeta apoi ... ai grija de trupul tau.HF
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 3:41 pm

WAVE a scris:
fraG0 a scris:
GAGA a scris:
ti-am vazut poza fraGo te numesti.....ai 30 de kg cu televizoru in bratze si iti merge claxonu in fata la PC mai rau decat Remy Bonjasky Smile)) gj Smile)


asta e "adevarul nu ma supar daca asha zici tu" parca era vb sa vi cu wave sa ma batetzi eu va astept sau va e frica?

Cand am zis noi ca venim sa te batem pe tine ma ? Iar le infloresti ? Nu ai zis tu ca ne gasesti pe noi oriunde ? ...vino tu in Bucuresti daca chiar te mananca pielea si vrei bataie ...tu crezi ca io vin la Buzau pentru un pustan ca tine ... ? =)) ....ma faci sa rad
Hai ca deja ti-am dat prea multa importanta si o sa te vezi vre-o vedeta apoi ... ai grija de trupul tau.HF


Gata ma terminati in pana mea...zice-ti ca aveti 4 ani in ak-ul meu...Ohhhh gata.
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
GAGA
Activ member
GAGA


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 37
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Club @ FEMEI
Data de inscriere : 24/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: :))   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 3:47 pm

fraG0 a scris:
GAGA a scris:
ti-am vazut poza fraGo te numesti.....ai 30 de kg cu televizoru in bratze si iti merge claxonu in fata la PC mai rau decat Remy Bonjasky Smile)) gj Smile)


asta e "adevarul nu ma supar daca asha zici tu" parca era vb sa vi cu wave sa ma batetzi eu va astept sau va e frica?


Bah baietzica....tu crezi ca eu si cu wave nu avem altceva de facut decat sa batem un copil ca tine ? Incearca sa taci. HF
Sus In jos
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 4:02 pm

k nici eu nu stau sa caut 2 martalogi bft
Sus In jos
http://www.frago.ro
GAGA
Activ member
GAGA


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 37
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Club @ FEMEI
Data de inscriere : 24/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: x   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 4:08 pm

fraG0 a scris:
k nici eu nu stau sa caut 2 martalogi bft


Bah baiatule esti chiar handicapat? Dc ne faci martalogi ???? Eu te-am facut copil pt ca asta esti ai 16 ani....nu te-am jignit tu de ce ne faci martalogi ? Da chiar asa suferi ma fmm de rahat pansat......da chiar trebuie sa ma enervezi tu in halu asta FMM de mucos....se intalneste munte cu munte da om cu om....tine minte treaba asta.....
Sus In jos
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 5:34 pm

Lasa-ma vere cu harneala asta de Bucuresti incepi sa injuri pe forum amenintari dute cu Wave in alta parte sau macar lasati-ma pe mine ca nu stau sa ma cert cu 2 "adulti" care sufera de smecherie Wink


PS:
Rog un moderator sa stearga posturile mele din acest topic !
Sus In jos
http://www.frago.ro
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 5:35 pm

Frago iti recomand sa te linistesti te rog..
Si tu gaga, pls
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 30
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 5:52 pm

moody- a scris:
Frago iti recomand sa te linistesti te rog..
Si tu gaga, pls
Da pentru ce va certati voi aici pe forum suntem noi datori sa vedem conversatia voastra de 2 lei?Rezolva-ti conflictul pe mess.
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 6:26 pm

aveti dreptate moody,release va rog stergeti cearta asta !
Sus In jos
http://www.frago.ro
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 6:28 pm

ba da esti nebun nu vezi cautama pe mess & mirc unde vrei numai posta aici nu vezi ce zic baietzi ? cautama daca vrei ceva dar pana atunci bft
Sus In jos
http://www.frago.ro
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 6:31 pm

fraG0 a scris:
ba da esti nebun nu vezi cautama pe mess & mirc unde vrei numai posta aici nu vezi ce zic baietzi ? cautama daca vrei ceva dar pana atunci bft

Nu vreau sa te caut pe mirc sau mess ca nu esti vre-un superstar ca sa te caut eu ....io vreau sa postez aici si cu asta basta , e treaba lor ce zic baietii.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 6:56 pm

las de la mine si de data asta ca un baiat cu minte nu "smecher" de bucuresti ! WAVE Si Gaga Scrieti ce vreti numai raspund la oameni ca voi! ramane de vazut ce veti face voi ! pA:-h
Sus In jos
http://www.frago.ro
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 7:46 pm

oki.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
Julia
VIP
Julia


Sex : feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 45
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : Viata e dura !
Data de inscriere : 09/01/2009

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 9:56 pm

Si unii spun ca femeile vorbesc mult si retard .....
Sau exista barbati care dau in mintea femeilor, grav asta Smile)
Sus In jos
has
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 EmptyMier Mar 25, 2009 10:05 pm

frustrati :-j kre k de la criza financiara lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii libere - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Discutii libere
Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» :-?? discutii....
» Discutii despre serverul de WAR

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: Forum :: Despre noi-
Mergi direct la: