games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Discutii libere

In jos 
+48
BitchX
k0r3k7
acquires
keL's
aquarius
pN0
Gizmo
tzantzar
FrN
pimp
Raisa
KeiKo
has
Julia
Release
WAVE
Belzy
@#>
GAGA
sevrajjj
fraG0
DuDu
Azrial
piLu
onNy
XozzE
Liquid
DedeL
EK^
FAD
Dracusoru
aLiNw0w -
comancer
rMn
Killer
Kenox
Dark
serepheN x
killah
moody
eLiTe
hriscu_vs
akles
ULTRAS
GodlikeN1
Cristian
raLem
Hassan
52 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 1:15 am

Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP eu cand spun ca esti tampitel nu glumesc chiar esti acolo nu scrie Utilizatori care au trimis evaluari pozitive sau negative de la acest IP asa ca bai tampitelule care esti nu uita am si eu moderator si stiu sa il folosesc si pana la urma eu in comparatie cu tine nu am obtinut accesul pe sv prin mesaje private si rugaminti si nici nu am stat spectator ca un latrau noaptea pe sv cu autokick 0 ca sa strang ore si in ultimul rand nu am obtinut accesul care il am datorita acestei panarame :


Ghizmo

Puncte:
659

Reputatie:
253

Sunt cu mult timp inaintea ta pe kappa si o sa raman in continuare dar tu o sa parasesti aceasta comunitate datorita imbecilitatii de care dai dovada lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 1:26 am

Cum am mai zis te ataci singur , calmeaza-te eu am vrut sa arat de unde am eu -45 la reputatie.
Si chiar dak nu era asa atunci nu inteleg dc ai recunosc in PM ca ai umblat la reputatie si aici o dai invers. scratch
Oricum ca informatie pt ce ai zis mai sus :
Data de inscriere:SvCbad
17/11/2008
Data de inscriere:Ghizmo
24/11/2008
7 zile diferenta in 7 zile cum sustii tu nu te detasai atat la Rep. Wink Si culmea chiar tu. Ai mai fost si taran ti-ai bagat 260 de voturi sa fii nebun sa stai atat sa iti dai atatea voturi pt o amarata de reputatie. Numai eu am stat sa scriu acolo 106 la reputatie 45 d min dar tu. Lacomia asta... .
Nu e cazul sa te simti atins Laughing
Cum am mai zis am vrut sa arat de unde am eu -45 si nici nu aveam d gand sa postez asta dak nu ma injurai tu in PM-uri ca mi-am bagat eu nasul si ce am aflat si la la la. Bye Narcis NB.

AAAA intrebare de baraj e ora 2 noapta dak ne uitam mai sus la mesajul meu cineva a dat un minus ca e cu rosu =)) Hopaa ce vedem jos la server Flipper s-a conectat asta seara la ora 2:25 numai ca sa imi dea mie - =)))) Ce ai facut l-ai sunat cumva si i-ai zis sa intre sau ai intrat u ca de obicei ? =))
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 1:41 am

ba tampitelule vezi ca nu m-ai prins tu pe mine la borcanul cu dulceata si indiferent cat postezi tot nu o sa iti dea Cristian rconul de la sv eu iti spun dar vad ca esti prea idiot sa realizezi sau poate nu stii sa citesti ...........o sa am voturi in continuarea de la amicii mei indiferent de ora asa sa iti pice tie izmenele , ochelarii si ceasul de pensionar cumparate sambata dimineata de la bazarul din Pitesti
Sus In jos
aquarius
Activ member
aquarius


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 118
Varsta : 34
Localitatea : Dej
Hobby/Distractii : secret
Data de inscriere : 21/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 1:42 am

SvcBad a scris:
Cum am mai zis te ataci singur , calmeaza-te eu am vrut sa arat de unde am eu -45 la reputatie.
Si chiar dak nu era asa atunci nu inteleg dc ai recunosc in PM ca ai umblat la reputatie si aici o dai invers. :scratch:
Oricum ca informatie pt ce ai zis mai sus :
Data de inscriere:SvCbad
17/11/2008
Data de inscriere:Ghizmo
24/11/2008
7 zile diferenta in 7 zile cum sustii tu nu te detasai atat la Rep. ;) Si culmea chiar tu. Ai mai fost si taran ti-ai bagat 260 de voturi sa fii nebun sa stai atat sa iti dai atatea voturi pt o amarata de reputatie. Numai eu am stat sa scriu acolo 106 la reputatie 45 d min dar tu. Lacomia asta... .
Nu e cazul sa te simti atins :lol:
Cum am mai zis am vrut sa arat de unde am eu -45 si nici nu aveam d gand sa postez asta dak nu ma injurai tu in PM-uri ca mi-am bagat eu nasul si ce am aflat si la la la. Bye Narcis NB.

AAAA intrebare de baraj e ora 2 noapta dak ne uitam mai sus la mesajul meu cineva a dat un minus ca e cu rosu =)) Hopaa ce vedem jos la server Flipper s-a conectat asta seara la ora 2:25 numai ca sa imi dea mie - =)))) Ce ai facut l-ai sunat cumva si i-ai zis sa intre sau ai intrat u ca de obicei ? =))

svc... pe bune acu`.. pe zi ce trece ma uimesti mai tare :shock: :shock: :shock: :shock: unde ai gasit tu importanta in faptu` ca unu are reputatie si unu n`are? care e shmenu` ? si`ti dai seama ca ti`ai pierdut 45 de min din viata pt un nimic? sau nu.. nu le`ai irosti degeaba .. acuma ai reputatie pe kappa.all-up.com ! BV ! ( adica bravo , nu brasov )
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 1:53 am

aquarius a scris:
SvcBad a scris:
Cum am mai zis te ataci singur , calmeaza-te eu am vrut sa arat de unde am eu -45 la reputatie.
Si chiar dak nu era asa atunci nu inteleg dc ai recunosc in PM ca ai umblat la reputatie si aici o dai invers. scratch
Oricum ca informatie pt ce ai zis mai sus :
Data de inscriere:SvCbad
17/11/2008
Data de inscriere:Ghizmo
24/11/2008
7 zile diferenta in 7 zile cum sustii tu nu te detasai atat la Rep. Wink Si culmea chiar tu. Ai mai fost si taran ti-ai bagat 260 de voturi sa fii nebun sa stai atat sa iti dai atatea voturi pt o amarata de reputatie. Numai eu am stat sa scriu acolo 106 la reputatie 45 d min dar tu. Lacomia asta... .
Nu e cazul sa te simti atins Laughing
Cum am mai zis am vrut sa arat de unde am eu -45 si nici nu aveam d gand sa postez asta dak nu ma injurai tu in PM-uri ca mi-am bagat eu nasul si ce am aflat si la la la. Bye Narcis NB.

AAAA intrebare de baraj e ora 2 noapta dak ne uitam mai sus la mesajul meu cineva a dat un minus ca e cu rosu =)) Hopaa ce vedem jos la server Flipper s-a conectat asta seara la ora 2:25 numai ca sa imi dea mie - =)))) Ce ai facut l-ai sunat cumva si i-ai zis sa intre sau ai intrat u ca de obicei ? =))

svc... pe bune acu`.. pe zi ce trece ma uimesti mai tare Shocked Shocked Shocked Shocked unde ai gasit tu importanta in faptu` ca unu are reputatie si unu n`are? care e shmenu` ? si`ti dai seama ca ti`ai pierdut 45 de min din viata pt un nimic? sau nu.. nu le`ai irosti degeaba .. acuma ai reputatie pe kappa.all-up.com ! BV ! ( adica bravo , nu brasov )

Eu am zis mai sus dc am facut asta dak esti in stare sa citesti citeste si nu mai intreba Wink. E timpul meu fac ce vreau cu el sunt in concediu ! Cya va las sa va ciondaniti neinteresant pt mine.
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 7:17 am

pentru ce ati ajuns sa va certati Smile) pentru reputatie nu mai stiti cum sa faceti sa va dea cristian rconul de la srv ... Fratilor si aici va chinuti sa fiti primi ? chiar nu va inteleg si nu va voi intelege niciodata Smile ati ajuns sa aveti 21- 22 -27 de ani si habar nu aveti ce este aia distractie , un club , o prietena , o terasa ceva ... Vad ca stati noaptea si zi ca sa va faceti reputatie sa strangeti cat mai multe Ore pe srv ca sa avansati ... Va tampit de tot counter-strikeul. Mai aveti si voi viata persoanal ? sau doar counter-strike .. Cand vad pentru ce va certati imi vine sa va dau cu ceva in cap .... Nici copii aia de 3 ani nu se mai cearta ca i-a luat unul jucaria .. Dar voi sunteti culmea Smile ..
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 1:26 pm

keL's a scris:
pentru ce ati ajuns sa va certati Smile) pentru reputatie nu mai stiti cum sa faceti sa va dea cristian rconul de la srv ... Fratilor si aici va chinuti sa fiti primi ? chiar nu va inteleg si nu va voi intelege niciodata Smile ati ajuns sa aveti 21- 22 -27 de ani si habar nu aveti ce este aia distractie , un club , o prietena , o terasa ceva ... Vad ca stati noaptea si zi ca sa va faceti reputatie sa strangeti cat mai multe Ore pe srv ca sa avansati ... Va tampit de tot counter-strikeul. Mai aveti si voi viata persoanal ? sau doar counter-strike .. Cand vad pentru ce va certati imi vine sa va dau cu ceva in cap .... Nici copii aia de 3 ani nu se mai cearta ca i-a luat unul jucaria .. Dar voi sunteti culmea Smile ..
kel's in parte marte ai dreptate......dar eu ii dau dreptate si lui svc , dk aveai tu -45 la reputatie si altu 200 si cv nu iti puneai intrebari? si eu eram curios care era treaba cu reputatia de eram tot timpu p minus
Sus In jos
acquires
Membru
acquires


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Tenis
Data de inscriere : 24/05/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:18 pm

SVC E UN GAI
SVC E UN GAI
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:30 pm

pN0 a scris:
keL's a scris:
pentru ce ati ajuns sa va certati Smile) pentru reputatie nu mai stiti cum sa faceti sa va dea cristian rconul de la srv ... Fratilor si aici va chinuti sa fiti primi ? chiar nu va inteleg si nu va voi intelege niciodata Smile ati ajuns sa aveti 21- 22 -27 de ani si habar nu aveti ce este aia distractie , un club , o prietena , o terasa ceva ... Vad ca stati noaptea si zi ca sa va faceti reputatie sa strangeti cat mai multe Ore pe srv ca sa avansati ... Va tampit de tot counter-strikeul. Mai aveti si voi viata persoanal ? sau doar counter-strike .. Cand vad pentru ce va certati imi vine sa va dau cu ceva in cap .... Nici copii aia de 3 ani nu se mai cearta ca i-a luat unul jucaria .. Dar voi sunteti culmea Smile ..
kel's in parte marte ai dreptate......dar eu ii dau dreptate si lui svc , dk aveai tu -45 la reputatie si altu 200 si cv nu iti puneai intrebari? si eu eram curios care era treaba cu reputatia de eram tot timpu p minus


vad ca si tu esti in concurenta cu ei Smile .. Nu stiu cum se castiga reputatia asta si nici nu ma intereseaza ..... Pe tine te fute grija ce reputatie ai ? Pe mine nu . aveam acum cateva zile 1 si acum am -12 sau -15 .. si chiar nu ma intereseaza ce crede lumea despre mine dak am reputatia -1000 .. important este cum vorbesti si cum te comporti cu cei din jur . Si aici nu sunt pentru a-mi castiga un statut de sef sau ceva de genu ca am eu 1000 sau ca sunt god si fac ce fac ca sa cresc in ochii celor din jur prin milogiri si prin alte chesti .....
Sunt pentru a ma simti bine sa`mi fac cat mai multi prieteni . sa ma relaxez si pentru distractie . ( dar nu exagerez prin a sta pe calc ( Adica pe counter-strike) 24/24 ore . Sa fac ore cat mai multe ca sa cresc in rang . Am o viata persoanal frumoasa si pe langa asta mai imi permit sa mai intru 20-30 de minute pe zi sa ma joc . Dar in rest imi vad de viata mea de studii si munca , de prietena mea ,de prietenii , o berica , un fotbal , un alergat seara , un club , o terasa Smile .. Nu toata ziua pe counter-strike . Nu ca nu imi place sa ma joc , dar la un moment dat te tampeste Smile . Nu va scoate nimeni accesul dak jucati 1-2 ore pe zi sau 30 de minute . Dar incercati sa va preocupe si altceva nu numai calculatorul zi de zi .Ca o sa ajungem sa ne plimbam cu leptopurile pe strada jucand counter-strike , dota si etc . Parerea mea Smile ..

ma bucur ca jucati pe kappa este un server bun si cu oameni de treaba si chiar poti sa iti faci prieteni multi pe accest srv ca sa iesi la o bere , la un suc , un club ceva Smile si chiar mi-a facut placere intalnirea noastra . Smile pacat ca nu au fost foarte multi ,dar a fost ceva placut . Si schimbari de idei , cunoastere de noi oameni . Nu numai in fatza calc. ne cunoastem sa ne cunoastem si fatza in fatza ....... Ca altfel ar sta treaba pe accest srv Smile.

Programati o intalnire si sa venim in numar mare . nu doar 6 . sa fim si noi 15-20 de insi ..... Va asteptam cu planificare unei intalniri Smile
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:34 pm

acquires a scris:
SVC E UN GAI
SVC E UN GAI

Il cunosti de il faci homo ? Nu judeca persoana daca nu o sti fatza in fatza .. In spatele calculatorului se poate ascunde un om cu o gandire mare . Sau un om de 13 ani si care are pe forum 27 .. cine stie ...

Dupa vb tale nu ai parea de 27 .. Smile :> poate de varsta cu mine .Smile cine stie .dar cu o gandire nu prea mare .. Smile gandire de copil .
Sus In jos
acquires
Membru
acquires


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Tenis
Data de inscriere : 24/05/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:36 pm

Ma amuz si eu oleaca si ma iei la intrebari repede?
Vad ca toata lumea il ia la rost pe SWC si de asta zic...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:36 pm

Kel's da in Pitesti nu vii ? Te ia Shacalul cu gipanul va fac cinste cu o bere Wink. Puteti sa veniti mai multi dar nu fac la toti ca dupaia vi se urca.
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:38 pm

kel`s aqcuires ala e fostul administrator afk....
Sus In jos
acquires
Membru
acquires


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Tenis
Data de inscriere : 24/05/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:39 pm

pN0 esti un pic cam prostut ...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:41 pm

El zice asa pt k l-am prin cu wall in poze =)) ce sa faca si el acum se razbuna ca aia mici cu injuraturi Smile
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:43 pm

acquires a scris:
pN0 esti un pic cam prostut ...
mamicutza ta e un pic prostutza...vz k nu te-am jignit iti e rusine cu tine sau dc te ataci?
Sus In jos
acquires
Membru
acquires


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Tenis
Data de inscriere : 24/05/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:44 pm

1.nu pe mine m-ai prins
2.am inteles ca nu a dat pozele
3.nu te injur
nu astept reply de la tine
pno vezi ce zici de familie ca te calc pe cap de cocalar care scrie cu tz si sh
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:49 pm

acquires a scris:
1.nu pe mine m-ai prins
2.am inteles ca nu a dat pozele
3.nu te injur
nu astept reply de la tine
pno vezi ce zici de familie ca te calc pe cap de cocalar care scrie cu tz si sh

o calci p mama ta p cap doamne k ma faci sa ma enervez si cocalar e mama ta si tot neamu mamica ta scumpa luavas p toti in p u l a , nu inteleg de ce te bagi tu ....
Sus In jos
acquires
Membru
acquires


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Tenis
Data de inscriere : 24/05/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:52 pm

probabil nici nu esti major si vorbesti de p u l a ...Acum ti se termina perioada pubertatii si te dezlantui?
Daca ai fi in fata mea nu cred ai zice asa ceva,dar in spatele pc-ului esti mare si tare...
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 2:55 pm

https://kappa.all-up.com/cereri-de-accese-garantate-cu-imunitate-f1/admin-t973.htm , uitativa la postul lui acyd , ultimul meu reply in legatura cu tn ,p.s nu mai incerca sa fii inteligent k sa lasi impresia k nu esti afk
Sus In jos
acquires
Membru
acquires


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Tenis
Data de inscriere : 24/05/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyMier Iun 24, 2009 3:01 pm

Sa par inteligent?
Dupa parerea mea mama ta nu a cheltuit destul pentru a te educa , cand erai mai mic caci asta se reflecta acum in limbajul tau.Se vede dupa cum vorbesti sau ma rog ...scrii ca nu ai dat prea mare importanta celor sapte ani de acasa pe care ar fi trebuit sa ti-i insusesti alaturi de familia ta .Cred ca mama ta a fost atat de neglijenta cu tine cand erai mic ca a trebuit sa inveti de unul singur sa te stergi la fund ... sau tia acordat prea multa atentie ...si de asta ti-o ieie in cap acu...
Vad ca nu am ce discuta cu un incult ca tine ...asa ca daca vrei sa dai de mine intreaba pe la biblioteca din orasul tau de cartea :" Nu ma pun cu poponarii" si sa vezi autorul Wink
Ma mir cum de ai apucat 18 ani ....ca daca eram in locul lui taicatu te-as fi donat pentru organe,de proaspat de pe la 14 ani.

Hai salut pno!
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyJoi Iun 25, 2009 8:55 pm

pN0 a scris:
kel`s aqcuires ala e fostul administrator afk....

Si crezi k ma intereseaza cine este ?? Nu cred ca am intrebat eu cine este aqcuires .. Cand ma va interesa iti voi spune .. Hai o seara buna ca maine am examen
Sus In jos
k0r3k7
Activ member
k0r3k7


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 81
Varsta : 104
Localitatea : Cluj-Napoca
Hobby/Distractii : ...
Stare de spirit : (^-^)
Data de inscriere : 16/11/2008

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyJoi Iun 25, 2009 9:58 pm

keL's a scris:
pN0 a scris:
kel`s aqcuires ala e fostul administrator afk....

Si crezi k ma intereseaza cine este ?? Nu cred ca am intrebat eu cine este aqcuires .. Cand ma va interesa iti voi spune .. Hai o seara buna ca maine am examen

Bafta
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyVin Iun 26, 2009 12:41 pm

keL's a scris:
pN0 a scris:
kel`s aqcuires ala e fostul administrator afk....

Si crezi k ma intereseaza cine este ?? Nu cred ca am intrebat eu cine este aqcuires .. Cand ma va interesa iti voi spune .. Hai o seara buna ca maine am examen
ti-am zis cn este ptr k tu ai zis k nu pare sa aiba 27 d ani ....ca sa iti dai seama cati ani are...in fn Neutral
Sus In jos
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 EmptyJoi Iul 02, 2009 7:26 pm

moody- a scris:
eLiTe a scris:
De unde pot lua si eu un steam ? are cineva mai multe conturi de cs.16steam care le da? Ca mie mi sa furat steamu Sad. Care ma ajuta ?
frate nu ai bani de un cont ?


moody !Wink sa imi dai steam-ul inapoi Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
http://www.frago.ro
Continut sponsorizat





Discutii libere - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere   Discutii libere - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Discutii libere
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» :-?? discutii....
» Discutii despre serverul de WAR

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: Forum :: Despre noi-
Mergi direct la: