games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)

In jos 
+18
Crome
Shacalul
Gizmo
keL's
raLem
cLb
Julia
Flipper
Cristian
Belzy
Hassan
moody
sevrajjj
akles
aFK
Dracusoru
KADZE
DuDu
22 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Flipper
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 39
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Dota Allstars Addicted
Data de inscriere : 23/11/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 12:25 am

sa ne avem ca fratii si sa ne iubim ca surorile Very Happy nu ma iau de el shacale dar cand vine unu de 15 ani si imi trimite pm ca dc am dat domne contra eu ii spun uite asa vreau eu sa dau contra si apoi imi insira performantele lui in materie de cs din ultimii 3 ani devine chiar sf si cand ma uit si vad ca are 48 de ore jucate pe kappa si in paralel are vreo 700 pe pgl.ro eu zic sa ceara god acolo nu sa imi ceara mie explicatii dc am dat contra.dar va intreb pe veteranii de pe sv cat timp am jucat noi ca sa ajungem la god?dura cel putin 6 luni ca sa obtii un slot si dupa 48 de ore jucate el vrea god si nu este singurul!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 12:41 am

Hai sa va zic o faza tare: Flipper... tu de ceva vreme joci de pe alt steam id nu de pe ala pe care jucai u inainte bounce

Motiv ? pai .... se pare ca pe ala vechi ti-au dat astia de la VAC ban pt coduri.
upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Trans



Member since:

January 31, 2009

Steam Rating:

VAC status:

ban(s) on record


Cel putin asa figureaza in statusul serverului ca steamul asta e al tau....
Iaaaar cel de pe care joci acum se pare ca il imparti cu Ghizmo. Pt ca in statusul serverului apare ca jucati amn2 de pe acelasi steam. "va impartasiti parolele si steamul" cool no ? Ca sa nu mai zic ca si Steamid lui Ghizmo este foarte des folosit de Flipper pe server si parola lui. Bad boys ....v-am cam taiat din elan...
Hmmmmmm ma insel oare ? Suspect Corecteaza-ma dak gresesc te rog....
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 12:55 am

Flipper a scris:
sa ne avem ca fratii si sa ne iubim ca surorile Very Happy nu ma iau de el shacale dar cand vine unu de 15 ani si imi trimite pm ca dc am dat domne contra eu ii spun uite asa vreau eu sa dau contra si apoi imi insira performantele lui in materie de cs din ultimii 3 ani devine chiar sf si cand ma uit si vad ca are 48 de ore jucate pe kappa si in paralel are vreo 700 pe pgl.ro eu zic sa ceara god acolo nu sa imi ceara mie explicatii dc am dat contra.dar va intreb pe veteranii de pe sv cat timp am jucat noi ca sa ajungem la god?dura cel putin 6 luni ca sa obtii un slot si dupa 48 de ore jucate el vrea god si nu este singurul!


Razz da asa este dar DUDU e un baiat linstit fata de altii care au god si sunt NR1 Very Happy ... da acum asta este fiecare omu cu parerea lui ca de aceea se da pro si contra.
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:02 am

SvcBad a scris:
Hai sa va zic o faza tare: Flipper... tu de ceva vreme joci de pe alt steam id nu de pe ala pe care jucai u inainte bounce

Motiv ? pai .... se pare ca pe ala vechi ti-au dat astia de la VAC ban pt coduri.
upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Trans



Member since:

January 31, 2009

Steam Rating:

VAC status:

ban(s) on record


Cel putin asa figureaza in statusul serverului ca steamul asta e al tau....
Iaaaar cel de pe care joci acum se pare ca il imparti cu Ghizmo. Pt ca in statusul serverului apare ca jucati amn2 de pe acelasi steam. "va impartasiti parolele si steamul" cool no ? Ca sa nu mai zic ca si Steamid lui Ghizmo este foarte des folosit de Flipper pe server si parola lui. Bad boys ....v-am cam taiat din elan...
Hmmmmmm ma insel oare ? Suspect Corecteaza-ma dak gresesc te rog....

[i][b] lol! E NA!!!!!!!!! FLIPPEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE care e treaba? ai jucat si tu ca LUPU' cu coduri ca numai ala le mai baga:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))[/b][/i]
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:03 am

https://games.kappa.ro/player.php?id=699

https://games.kappa.ro/player.php?id=14140

https://games.kappa.ro/player.php?id=12949

https://games.kappa.ro/player.php?id=2129


primele 2 steamid-uri sunt ale mele ultimele 2 sunt steamid pe care Flipper le-a impartit cu inca o persoana care era asa de retradat sa joace codat ca urmare a primit ban.dupa cum se observa la primul steamid eu si Flipper am folosit mult timp acelasi cont daca vreunu din noi juca codat trebuia sa am ban pe cont de ceva timp mai ales ca am contul asta din 2007.ai ceva impotriva ca Flipper joaca dupa conturile mele sau este interzis si nu stiam eu?si SVC ptr ultima ora nu mai aduce acuzatii absurde ca folosesc adminul lui Flipper ca iarasi bati campii
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:13 am

Ghizmo a scris:
https://games.kappa.ro/player.php?id=699

https://games.kappa.ro/player.php?id=14140

https://games.kappa.ro/player.php?id=12949

https://games.kappa.ro/player.php?id=2129


primele 2 steamid-uri sunt ale mele ultimele 2 sunt steamid pe care Flipper le-a impartit cu inca o persoana care era asa de retradat sa joace codat ca urmare a primit ban.dupa cum se observa la primul steamid eu si Flipper am folosit mult timp acelasi cont daca vreunu din noi juca codat trebuia sa am ban pe cont de ceva timp mai ales ca am contul asta din 2007.ai ceva impotriva ca Flipper joaca dupa conturile mele sau este interzis si nu stiam eu?si SVC ptr ultima ora nu mai aduce acuzatii absurde ca folosesc adminul lui Flipper ca iarasi bati campii

Dupa parerea mea nu a facut nimeni nici o crima si nici daca joaca cu coduri(da nici respect fata de altii nu are cine joaca cu coduri), da cate steamuri ai marfa esti under cover ce pana ta:))))))))))))))))))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:15 am

Eu nu ma nimic dar Cristian are pt ca v-a zis ceva si anume : Nu mai intrati cu accesele altora pe server in afara de ale voastre !!! Si din cate imi aduc aminte a aplicat si cateva pedepse la unii care au facut ce faceti voi.

Iar faza cu a intrat altul de pe steam idul ala.....e cam rupta din pom.....si asta e mai grav dak ar fi adevarata pt ca "ala" practic juca cu contul lui Flipper pe kappa. In fine asta a fost o observatie pe care Cristian Si Hassan o vor trata cum cred ei , eu decat le-am aratat. Cya.

PS: ai intrat pe server de pe steamul tau cu nickul lui Flipper si flipper are nume rezervat deci nu aveai cum sa nu intrii si nu fac eu afirmatii absurde statusul serverului o zice .
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:21 am

am spus primele 2 sunt steamid-urile mele

http://steamcommunity.com/profiles/76561197988529855

http://steamcommunity.com/profiles/76561198005271243

primul steam il folosesc eu al 2-lea steam il foloseste Flipper insa fiecare e cu adminul lui asa ca svc repet unu e ca folosim aceleasi steamuri si alte este adminul nu mai face mizerie ca deja devii penibil ce dracu vrei sa demonstrezi?ca jucam codati eu cu adminul lu Flipper si Flipper cu adminul meu lol!
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:26 am

ba sexy balamuc dupa ce ca esti urat (poate cel mai urat) mai esti si retard.daca Flipper are steamul meu asta inseamna ca e logic sa intre pe sv oricand de oriunde.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:36 am

In primul rand ai demonstrat de mult cat de taran esti si cum vorbesti ,in al doilea rand dak stiai sa citesti cum trebuie iti dadeai seama ca eu vroiam sa arat ca va stiti parolele reciproc si intrati cu ele pe server cum vi se scoala voua.
Si ultima chestie nu am chef de certuri cu copii frustrati ca tine care nu stiu sa vorbeasca si nu au 7 ani de acasa si injura ca la usa cortului.
Hai pa.

PS: nu mai da reply ca strici topicul lui DuDu dak ai probleme dute la reclamatii admin.
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:44 am

taran esti tu am obs asta de mult, dovleacul te tradeaza, ce vrei tu sa demonstrezi sunt pure aberatii nu ai cum sa demonstrezi ca eu stiu parola lu Flipper si el stie parola mea (de la admine) si chipurile dimineata el joaca cu adminul meu si eu seara joc cu adminul lui.aaa ca spui tu asta e altceva eu cand spun svc trag apa.esti foarte greu de cap si foarte rau.la 21 de ani cat ai fac eu greseala ca ma pun la mintea da bolnava
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:49 am

Ghizmo a scris:
taran esti tu am obs asta de mult, dovleacul te tradeaza, ce vrei tu sa demonstrezi sunt pure aberatii nu ai cum sa demonstrezi ca eu stiu parola lu Flipper si el stie parola mea (de la admine) si chipurile dimineata el joaca cu adminul meu si eu seara joc cu adminul lui.aaa ca spui tu asta e altceva eu cand spun svc trag apa.esti foarte greu de cap si foarte rau.la 21 de ani cat ai fac eu greseala ca ma pun la mintea da bolnava

Nu am cum sa demonstrez ? Smile))))) lol....pai dak in statusul serverului arata ca tu intrii cu nickul lui pe server ce vrei mai mult d atat plus de asta eu nu am zis ca tu joci cu coduri cum ai zis tu mai sus , dak tu te-ai simtit cu musca pe caciula e problema ta. Deja iti dau prea multa atentie si intrii la idei....hai adio vb singur ca nu mai raspund pe aici.
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:53 am

panarama dracu parca nu mai dadeai reply Twisted Evil bai retardatule daca el foloseste conturile mele ce vrei ba papagalule? ce nu iti convine? baiatu intra cu steamul meu si cu adminul lui nu ai cum sa demonstrezi ca cel care este la calculator nu este Flipper.Nu am dc sa ma simt cu musca pe caciula in fata unuia ca tine care nu reprezinta nimic in jocul asta.

P.S. o sa intru si cu steamid lu AnthraX asa ca sa ma simt bine ce dracu ca doar e simplu
Sus In jos
Crome
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 41
Localitatea : Arad
Hobby/Distractii : Cam da
Data de inscriere : 02/09/2008

Foaie de personaj
Player:

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 6:43 am

Pro de la mine, ce treaba au cei care impart contul cu sectiune asta ? abtineti-va de la comentarii inutile ! PRO/CONTRA e suficent !
Sus In jos
DuDu
Moderator
DuDu


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 115
Varsta : 30
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : fotbalu.bautura
Data de inscriere : 07/02/2009

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 8:51 am

am ajuns subiect elodia...ghizmo fliper va-ti spus parerea acum sal:-h duceti-va pe alt topic ms! 1 la mana..joc in fiecare zi pe sv cat imi permite timpu 2 la mana...nu te-am vazut in viatza mea pe sv dar nu ma afecteaza ....acum bafta ne vedem ne auzim:-h
Sus In jos
Flipper
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 39
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Dota Allstars Addicted
Data de inscriere : 23/11/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: sal   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 10:32 am

eu zic sa terminati cu certurile parola mi-a schimbat-o cristian de mult nimeni nu a intrat cu adminul meu iar de steam ala cu ban era al lui varmiu faby dsr nick lui si a luat ban ca a jukat codat eu nu dau parola la nimeni chiar daca e varmiu are 18 ani si e disperat de coduri eu nu am jukat cu coduri niciodata si toti o stiu acum incetati si jukati counter nu mai va certati ca e un simplu joc iar tu svc incearca sa iti tii cioculetzu mic pt ca nu te-am jignit niciodata have fun
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 11:32 am

Flipper a scris:
eu zic sa terminati cu certurile parola mi-a schimbat-o cristian de mult nimeni nu a intrat cu adminul meu iar de steam ala cu ban era al lui varmiu faby dsr nick lui si a luat ban ca a jukat codat eu nu dau parola la nimeni chiar daca e varmiu are 18 ani si e disperat de coduri eu nu am jukat cu coduri niciodata si toti o stiu acum incetati si jukati counter nu mai va certati ca e un simplu joc iar tu svc incearca sa iti tii cioculetzu mic pt ca nu te-am jignit niciodata have fun

Niciodata sa nu spui niciodata ... si cu asta am zis tot study
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 11:48 am

SvcBad a scris:
Ghizmo a scris:
taran esti tu am obs asta de mult, dovleacul te tradeaza, ce vrei tu sa demonstrezi sunt pure aberatii nu ai cum sa demonstrezi ca eu stiu parola lu Flipper si el stie parola mea (de la admine) si chipurile dimineata el joaca cu adminul meu si eu seara joc cu adminul lui.aaa ca spui tu asta e altceva eu cand spun svc trag apa.esti foarte greu de cap si foarte rau.la 21 de ani cat ai fac eu greseala ca ma pun la mintea da bolnava

Nu am cum sa demonstrez ? Smile))))) lol....pai dak in statusul serverului arata ca tu intrii cu nickul lui pe server ce vrei mai mult d atat plus de asta eu nu am zis ca tu joci cu coduri cum ai zis tu mai sus , dak tu te-ai simtit cu musca pe caciula e problema ta. Deja iti dau prea multa atentie si intrii la idei....hai adio vb singur ca nu mai raspund pe aici.



hai sa iti zic ceva Svcbad .. Sa iti traduc ce a zis Ghizmo poate intelegi de la mine .. Treaba sta in felu urmator . Am2 folosesc acelasi steam , dar adminele sunt diferite .. Dak Asi folosi si eu acelasi steam cu tine normal ca la statusul serverului o sa apara la steamul tau si nick-ul meu . Doar steamurile le folosesc am2,dar nu si adminele .. nu este greu deloc .. Si tu poti juca de pe steamul meu cu adminul tau k nu este greu si va aparea la statusul serverului si nick tau si al meu ..



P.s : Inchideti topicu asta ca deja s-a deviat de la subiect .. Majoritatea adminilor vechii a dat PRo Cristian . Inchide topicu si mareste lu' baiat adminu ( normal dak tu consideri ca a luat cat mai multe pRo si este demn de God )
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 31
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 1:33 pm

=)))))))))))))))
Hai PRO DUDULE macar nu suferi ca altii...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 2:41 pm

Hai un plus si de la mine ca e baiat bun...Cristian stie mai bine oricum.
Sus In jos
hriscu_vs
Activ member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Vaslui
Hobby/Distractii : Muzica , Gagici ..
Data de inscriere : 21/09/2008

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 5:54 pm

pro
Sus In jos
rCon
Moderator
rCon


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 37
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : cs/vinu
Data de inscriere : 01/11/2008

Foaie de personaj
Player:

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2009 9:34 pm

3 sferturi din posturile acestui topic n-au nici o legatura cu subiectu ...
Cat despre cererea de upgrade facuta de dudu [b]PRO!
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyVin Apr 10, 2009 8:47 am

asta zice sa nu se mai certe ala si dupa-aia incepe si el

esti ratat mare...ai avut noroc ca ai luat god facand cerere de upgrade din 2 in 2 saptamani
Sus In jos
DuDu
Moderator
DuDu


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 115
Varsta : 30
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : fotbalu.bautura
Data de inscriere : 07/02/2009

upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyVin Apr 10, 2009 9:09 am

ms tuturor care au votat ...am primit ce vroiam ! Topic closed numai postati degeaba:)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 EmptyVin Apr 10, 2009 6:43 pm

moody- a scris:
asta zice sa nu se mai certe ala si dupa-aia incepe si el

esti ratat mare...ai avut noroc ca ai luat god facand cerere de upgrade din 2 in 2 saptamani

Deja ai dat-o in prostie eXcesiva cu mine dute ba la **** sa iti dea sa **** ca esti nemancat deja dak te vad pe server stii ce urmeaza !! Si poate sa se supere Cristi si Hassan pe mine tu tot ti-o iei pe serv cand te vad. Adio.
Sus In jos
Continut sponsorizat





upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)   upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc) - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
upgrade(sa nu fie cu suparare doar incerc)
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Upgrade Forum acces.
» ATENTIE ! DOAR GODS sau MODERATORII de pe forum au voie sa voteze PRO/CONTRA
» upgrade
» Upgrade
» upgrade

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri upgrade admin-
Mergi direct la: