games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Upgrade Forum acces.

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 9:24 am

nume Frincu Mihai
nick : SvCbad
varsta : 22
Locatie : pitesti
Facultate in curs : Electronica si lucrez la o firma Ejot

^---------(asta ca o paranteza dak va intereseaza detalii)-----------^

Motivul postarii este pentru ca as dori dak se poate sa am acces pe forum ( drept de Moderator sau cum se numeste pe forum..) sa ajut restul echipei adik cei ca akles , killah , kenox...
Motivul pt care doresc acest lucru este pt ca imi place ceea ce fac. am mai facut accest lucru am fost Admin si pe cz.rambase.ro si ma preocupam si cu forumul. acum nu mai sunt acolo admin pt ca am pierdut steam-ul respectiv pe care aveam admin si am avut si o perioada de vacanta prelungita in care am pierdut adminu.

Joc numai pe kappa.ro si ma inteleg cu toata lumea bine .... acum am inceput sa ma inteleg cat de cat si cu kenox... nu ne mai impungem atat... cu restul sunt in relatii perfecte.

Dak se poate as fi foarte incantat sa imi permiteti sa ajut forumul prin a raspunde la postari a ajuta playerii cu nelamuriri in limitele cunostintelor mele si sunt dispus sa invat ceea ce nu stiu.


Ms frumos si bafta santa
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 9:56 am

imi pare rau deja sunt prea multi admini pe forum daca observi si are cine sa se ocupe
sory
Sus In jos
Parazytu
New Member
Parazytu


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 36
Localitatea : Buc , hala traian
Hobby/Distractii : Datul in Leagane :)))
Stare de spirit : Cea mai buna D
Data de inscriere : 30/11/2008

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Baiat linijtit   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 10:29 am

Un pro de la mine !
Sus In jos
jadkiss
Activ member
jadkiss


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 153
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : fotbalu
Data de inscriere : 04/12/2008

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 10:36 am

parerea mea e ca sunt prea multi :O ar trebuii sa mai scadeti din ei...nu sa se mai adauge...
Sus In jos
JoxxeR*
Membru
JoxxeR*


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 31
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Cs,footbal
Data de inscriere : 07/11/2008

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 10:41 am

Eu il vad mereu pe forum..pro Smile
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 10:44 am

de fapt cu pro sau fara nu ii putem da acces pe forum observi cati sunt asa ca are cine sa se ocupe de forum
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Cereri upgrade admin :: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 11:20 am

moody as dori dak se poate sa isi zica si cristi parerea Smile si nu ma gandeam la tot forumul..... o sectiune anume dak nu pe tot..... si ma refeream la chestii de genu cu : PRo/Contra pt ca petrec foarte mult timp pe server si cunosc cam toti jucatorii si de cat timp joaca.... si asa aveam posibilitatea de a zice pro sau contra la cererile lor de slot sau alte chestii...Kenox a zis ca imi cedeaza locul lui =))


Ultima editare efectuata de catre SvCbad in Sam Dec 06, 2008 11:27 am, editata de 1 ori
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 11:24 am

SvCbad a scris:
moody as dori dak se poate sa isi zica si cristi parerea Smile si nu ma gandeam la tot forumul..... o sectiune anume dak nu pe tot..... si ma refeream la chestii de genu cu : PRo/Contra pt ca petrec foarte mult timp pe server si cunosc cam toti jucatorii si de cat timp joaca.... si asa aveam posibilitatea de a zice pro sau contra la cererile lor de slot sau alte chestii...
cum fac toti si isi dau cu parerea aiurea, poti sa iti spui si tu parerea alaturi de ei nu te tine nimeni, din partea mea..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 11:28 am

moody- a scris:
SvCbad a scris:
moody as dori dak se poate sa isi zica si cristi parerea Smile si nu ma gandeam la tot forumul..... o sectiune anume dak nu pe tot..... si ma refeream la chestii de genu cu : PRo/Contra pt ca petrec foarte mult timp pe server si cunosc cam toti jucatorii si de cat timp joaca.... si asa aveam posibilitatea de a zice pro sau contra la cererile lor de slot sau alte chestii...
cum fac toti si isi dau cu parerea aiurea, poti sa iti spui si tu parerea alaturi de ei nu te tine nimeni, din partea mea..
pai din partea ta dar am observat ca unele mi se sterg deci nu sunt toti de acord cu faptul ca nu am acces p forum si imi dau cu parerea....mi-a zis kenox ca imi cedeaza locul lui =))
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 11:30 am

SvCbad a scris:
moody- a scris:
SvCbad a scris:
moody as dori dak se poate sa isi zica si cristi parerea Smile si nu ma gandeam la tot forumul..... o sectiune anume dak nu pe tot..... si ma refeream la chestii de genu cu : PRo/Contra pt ca petrec foarte mult timp pe server si cunosc cam toti jucatorii si de cat timp joaca.... si asa aveam posibilitatea de a zice pro sau contra la cererile lor de slot sau alte chestii...
cum fac toti si isi dau cu parerea aiurea, poti sa iti spui si tu parerea alaturi de ei nu te tine nimeni, din partea mea..
pai din partea ta dar am observat ca unele mi se sterg deci nu sunt toti de acord cu faptul ca nu am acces p forum si imi dau cu parerea....mi-a zis kenox ca imi cedeaza locul lui =))
hai sa o luam mai usor, ai accesul cam mic pe server si nu ai cum sa iti dai cu parerea
cat despre mod pe forum tot asa ai accesul mic pe server
asa se face si pe mirc asa se face si pe forum.
ma gasesti pe chatbox
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: PRO!!!   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 11:51 am

SvCbad a scris:
nume Frincu Mihai
nick : SvCbad
varsta : 22
Locatie : pitesti
Facultate in curs : Electronica si lucrez la o firma Ejot

^---------(asta ca o paranteza dak va intereseaza detalii)-----------^

Motivul postarii este pentru ca as dori dak se poate sa am acces pe forum ( drept de Moderator sau cum se numeste pe forum..) sa ajut restul echipei adik cei ca akles , killah , kenox...
Motivul pt care doresc acest lucru este pt ca imi place ceea ce fac. am mai facut accest lucru am fost Admin si pe cz.rambase.ro si ma preocupam si cu forumul. acum nu mai sunt acolo admin pt ca am pierdut steam-ul respectiv pe care aveam admin si am avut si o perioada de vacanta prelungita in care am pierdut adminu.

Joc numai pe kappa.ro si ma inteleg cu toata lumea bine .... acum am inceput sa ma inteleg cat de cat si cu kenox... nu ne mai impungem atat... cu restul sunt in relatii perfecte.

Dak se poate as fi foarte incantat sa imi permiteti sa ajut forumul prin a raspunde la postari a ajuta playerii cu nelamuriri in limitele cunostintelor mele si sunt dispus sa invat ceea ce nu stiu.


Ms frumos si bafta santa


PRO de la mine.
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 12:00 pm

Ok, ai avut destule pro-uri incat sai iei acces la cereri slot, momentan pentru accesul de pe server
cu timpul vei lua acces si pe alte categorii
pana atunci bafta
app iti dadeam si la cereri admine dar
hassan :doar cei care au GOD si ADMINISTRATOR pe server pot sa isi zica pararea. Cu pro sau contra..


Ultima editare efectuata de catre moody- in Sam Dec 06, 2008 12:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. EmptySam Dec 06, 2008 12:06 pm

moody- a scris:
Ok, ai avut destule pro-uri incat sai iei acces la cereri slot, momentan pentru accesul de pe forum
cu timpul vei lua acces si pe alte categorii
pana atunci bafta
app iti dadeam si la cereri admine dar
hassan :doar cei care au GOD si ADMINISTRATOR pe server pot sa isi zica pararea. Cu pro sau contra..
ok ms si sper sa ma descurc si sa nu dezamagesc p nimeni. Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Upgrade Forum acces. Empty
MesajSubiect: Re: Upgrade Forum acces.   Upgrade Forum acces. Empty

Sus In jos
 
Upgrade Forum acces.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» acces war
» cerere acces
» Acces
» Abuz de acces
» cerere acces

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri de accese garantate cu imunitate-
Mergi direct la: