games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Respect!

In jos 
+11
F1rsT
Admin
Julia
keL's
Hassan
FrN
piLu
akles
Cristian
Release
ULTRAS
15 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Respect!   Respect! EmptyMar Mai 26, 2009 10:17 pm

Am sa enumar oameni pentru care respectul ramane in picioare indiferent ca mai sunt sau nu colegi de joaca
pe games.kappa.ro:
- weB
- sad
- w0lf
- raLem
- ratoi
- ruLez
- wave
- plicti
- Hassan
- nept00n
- undercover
- soldat44
- dmG
- z0rda
- FluBBer
- eJect
- ErotiK
- fenO
- bnZzZ
- jvaitzer
- oragula
- amazing
- killah
- akles
- bleah
- kobe
- linke
- Julia
- cLb
- rCon
- OAnA
- void
- Svc Bad
- Belzy
- cymino

Cred ca se observa lista e in functie de cum ma ajuta memoria sa scriu, scuze pentru eventuale nume pe care am uitat sa le mentionez.

MOTIV: Azi 26 may 2009, la atat de multi ani distanta fata de prima zi oficiala cu acces pe serverul kappa, cu sincere regrete, parasesc tot ce inseamna kappa acum, fie server public fie ca e acest forum, fara intrebari degeaba... asta este ultimul post al meu ... desi din gasca veche numai sunt decat ... atatia cat sa ii numeri pe degete.... si acum numai prospaturi, am crezut ca e o forma de a rezolva intr un mod decent lucrurile. Sunt constient ca prospaturile nu inteleg ceea ce eu am facut aici necunoscand spiritul kappa din anii de glorie..





PS: Te am lasat la urma pentru ca zic eu meriti ceva mai special, multumesc respectuos pentru accesul pe care l am avut de atatia ani, pentru faptul ca inca e in viata serverul, si pentru ca mi ai acceptat iesirile, merci frumos Cristian.

Acum in final ma batea gandul sa incerc o glumita, salutul meu ... dar chiar m a intristat seara asta, si m a facut sa imi dau seama ca numai merita efortul. Multa bafta!
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 30
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMar Mai 26, 2009 11:01 pm

Renunt eu la god si moderator pe forum ca sa ramai tu,daca nu stii de gluma nu am ce sa mai zic...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMar Mai 26, 2009 11:23 pm

ULTRAS a scris:
Am sa enumar oameni pentru care respectul ramane in picioare indiferent ca mai sunt sau nu colegi de joaca
pe games.kappa.ro:
- weB
- sad
- w0lf
- raLem
- ratoi
- ruLez
- wave
- plicti
- Hassan
- nept00n
- undercover
- soldat44
- dmG
- z0rda
- FluBBer
- eJect
- ErotiK
- fenO
- bnZzZ
- jvaitzer
- oragula
- amazing
- killah
- akles
- bleah
- kobe
- linke
- Julia
- cLb
- rCon
- OAnA
- void
- Svc Bad
- Belzy
- cymino

Cred ca se observa lista e in functie de cum ma ajuta memoria sa scriu, scuze pentru eventuale nume pe care am uitat sa le mentionez.

MOTIV: Azi 26 may 2009, la atat de multi ani distanta fata de prima zi oficiala cu acces pe serverul kappa, cu sincere regrete, parasesc tot ce inseamna kappa acum, fie server public fie ca e acest forum, fara intrebari degeaba... asta este ultimul post al meu ... desi din gasca veche numai sunt decat ... atatia cat sa ii numeri pe degete.... si acum numai prospaturi, am crezut ca e o forma de a rezolva intr un mod decent lucrurile. Sunt constient ca prospaturile nu inteleg ceea ce eu am facut aici necunoscand spiritul kappa din anii de glorie..





PS: Te am lasat la urma pentru ca zic eu meriti ceva mai special, multumesc respectuos pentru accesul pe care l am avut de atatia ani, pentru faptul ca inca e in viata serverul, si pentru ca mi ai acceptat iesirile, merci frumos Cristian.

Acum in final ma batea gandul sa incerc o glumita, salutul meu ... dar chiar m a intristat seara asta, si m a facut sa imi dau seama ca numai merita efortul. Multa bafta!
Cred ca ai fumat din greseala o tigare cu iarba interzisa de lege ca altfel nu inteleg de ce ai luat-o razna de postezi prostii din astea. Ai scris ca si cum ti-ai pune funia de gat in urmatorele 10 minute...


Ultima editare efectuata de catre Cristian in Sam Mai 30, 2009 7:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMier Mai 27, 2009 1:08 am

Pacat... Bafta in continuare.. poate ne intalnim la o bere! Respect!
Sus In jos
piLu
Activ member
piLu


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 34
Localitatea : Motru
Hobby/Distractii : cs , lenevit
Stare de spirit : plm
Data de inscriere : 03/12/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMier Mai 27, 2009 1:13 am

Deci nu nashu ULTRAS , pacat pt. ca esti super baiat !
Sus In jos
FrN
Activ member
FrN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 68
Varsta : 33
Localitatea : Lupeni
Hobby/Distractii : Counter-Strike,Fotbal.
Stare de spirit : :X
Data de inscriere : 26/02/2009

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMier Mai 27, 2009 8:50 am

pacat Crying or Very sad ....Baiat de treaba Cool
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMier Mai 27, 2009 6:14 pm

Mai da-te draq in pl... vrei atentie.. joaca draq...}{
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMier Mai 27, 2009 10:34 pm

salut Smile nu stiu ce s-a intamplat de ai decis asta . Poate ne spui si noua motivul pentru care parasesti aceasta comunitate . Te pupa tati si te astept la urmatoarea reuniune sa bem o berica ca baieti asa .;P
Sus In jos
Julia
VIP
Julia


Sex : feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 45
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : Viata e dura !
Data de inscriere : 09/01/2009

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyJoi Mai 28, 2009 4:14 pm

Nu inteleg de ce faci asta , dar pacat. Mai vb pe mess }{
Bafta !
Sus In jos
Admin
Administrator
Admin


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 65
Localitatea : Bucharest
Hobby/Distractii : Automobilism, trafic radio, internet, drumetii...
Stare de spirit : :)
Data de inscriere : 13/08/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptySam Mai 30, 2009 10:42 pm

ULTRAS a scris:


MOTIV: Azi 26 may 2009, la atat de multi ani distanta fata de prima zi oficiala cu acces pe serverul kappa, cu sincere regrete, parasesc tot ce inseamna kappa acum, fie server public fie ca e acest forum, fara intrebari degeaba... asta este ultimul post al meu ... desi din gasca veche numai sunt decat ... atatia cat sa ii numeri pe degete.... si acum numai prospaturi, am crezut ca e o forma de a rezolva intr un mod decent lucrurile. Sunt constient ca prospaturile nu inteleg ceea ce eu am facut aici necunoscand spiritul kappa din anii de glorie..

PS: Te am lasat la urma pentru ca zic eu meriti ceva mai special, multumesc respectuos pentru accesul pe care l am avut de atatia ani, pentru faptul ca inca e in viata serverul, si pentru ca mi ai acceptat iesirile, merci frumos Cristian.

Acum in final ma batea gandul sa incerc o glumita, salutul meu ... dar chiar m a intristat seara asta, si m a facut sa imi dau seama ca numai merita efortul. Multa bafta!
Cred ca incerci sa pleci de mai multa vreme si nu aveai un motiv. Consider ca nici acesta nu este dar vorba aia ,,dragoste cu forta nu se face"...
Este decizia ta dar mai bine pune in balanta ratiunea contra orgoliul dus la absurd.
Crede-ma ca nu ai luat decizia cea mai buna.

PS
Ultras&Wave din ultima vreme mi-au parut ca ar fi aceiasi persoana pe forum. Cred ca unul din voi doi nu a mai intrat personal pe forum de foarte mult timp...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyDum Mai 31, 2009 5:43 am

si asa dupa o noapte haihui, ajung acasa deschid pc ul sa citesc presa, obisnuinta ma face sa intru pe aici ..... si ce sa fac... imi calc cuvantul si mai postez de data asta fiind chiar ultima oara, motivele se stiu Cristian, si sincer nu cred ca aveam nevoie de aprobare sa plec, m am simtit umilit.... si da orgoliu prostesc sau nu .... pentru mine ... mandria mea si onoarea sunt mai presus ca orice... ca doar nu vorbesc aici de familie sau prietenii adevarati, acolo unde chiar trebuie sa le dai uneori la spate toate astea. imi pare rau daca am deranjat lucrurile pe aici dar chiar am simtit nevoia sa mi salut kamarazii de joaca ... de atatia ani ... printre ei strecurandu se si oameni mai noi cum e qu1t.. pe care am uitat sa l mentionez,ori kel's.... era o forma de respect si atat.
wave e unul din amicii mei vechi de aici, si probabil proverbul cine se aseamana se aduna e unul foarte potrivit, in cazul asta dar nimic mai mult .. stilurile sunt diferite si tu stii bine Cristian ca ai zis o special sa ma mai aduci intr o discutie pe aici ... daca si intr un mesaj asa de adio pentru kamarazii de aici, poate duce la un scandal, atunci sterge l Cristian. Eu am ales calea corecta ... am preferat sa plec decat sa dau dupa atatia ani cu mucii in ciorba fata de tine, intr o criza de nervi cu un guster.... prefer o bere sau o discutie pe messenger.... legata de orice altceva.... decat kappa, salutare!
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyDum Mai 31, 2009 8:21 am

ULTRAS a scris:
si asa dupa o noapte haihui, ajung acasa deschid pc ul sa citesc presa, obisnuinta ma face sa intru pe aici ..... si ce sa fac... imi calc cuvantul si mai postez de data asta fiind chiar ultima oara, motivele se stiu Cristian, si sincer nu cred ca aveam nevoie de aprobare sa plec, m am simtit umilit.... si da orgoliu prostesc sau nu .... pentru mine ... mandria mea si onoarea sunt mai presus ca orice... ca doar nu vorbesc aici de familie sau prietenii adevarati, acolo unde chiar trebuie sa le dai uneori la spate toate astea. imi pare rau daca am deranjat lucrurile pe aici dar chiar am simtit nevoia sa mi salut kamarazii de joaca ... de atatia ani ... printre ei strecurandu se si oameni mai noi cum e qu1t.. pe care am uitat sa l mentionez,ori kel's.... era o forma de respect si atat.
wave e unul din amicii mei vechi de aici, si probabil proverbul cine se aseamana se aduna e unul foarte potrivit, in cazul asta dar nimic mai mult .. stilurile sunt diferite si tu stii bine Cristian ca ai zis o special sa ma mai aduci intr o discutie pe aici ... daca si intr un mesaj asa de adio pentru kamarazii de aici, poate duce la un scandal, atunci sterge l Cristian. Eu am ales calea corecta ... am preferat sa plec decat sa dau dupa atatia ani cu mucii in ciorba fata de tine, intr o criza de nervi cu un guster.... prefer o bere sau o discutie pe messenger.... legata de orice altceva.... decat kappa, salutare!
Din toata povestea eu am retinut faza cu berea. Se pare ce este singura serioasa si de luat in seama...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyDum Mai 31, 2009 12:19 pm

se anunta o iesirea la bere saptamana asta ? in cursul saptamani ca sambata duminica vineri este plecata lumea in vacanta Smile) :> ?? hai inainte de bac asa Smile ca mai pot sa beau si eu o berica 2 Razz .
Sus In jos
piLu
Activ member
piLu


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 34
Localitatea : Motru
Hobby/Distractii : cs , lenevit
Stare de spirit : plm
Data de inscriere : 03/12/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyDum Mai 31, 2009 12:55 pm

Asa ma , scoteti ULTRASu la bere ca se imbata si revine pe server ! Very Happy
Sus In jos
F1rsT
Moderator
F1rsT


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 03/11/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyDum Mai 31, 2009 4:27 pm

ULTRAS a scris:
Sunt constient ca prospaturile nu inteleg ceea ce eu am facut aici necunoscand spiritul kappa din anii de glorie...


MARE DREPATATE AI AICI ULTRAS !


chiar dak nu prea am avut tangente cu tine , ba chiar mai deloc ... te stiu de atatia ani ca joci aici , si chiar mi-ai parut ok .. decizia e a ta Sad
Sus In jos
http://www.juventus.com/
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyDum Mai 31, 2009 4:59 pm

Smile mai dai in pola mea pe prospaturile astea si dale mwe . Te astept la o berica saptamana asta .
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMar Iun 02, 2009 3:10 pm

La tot ce a scris Cristian aici am doar atat de spus : LOL !
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
Belzy
Moderator
Belzy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 40
Localitatea : Timisoara
Hobby/Distractii : cs
Data de inscriere : 09/11/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyMier Iun 03, 2009 10:43 pm

ultras ms ca mai mentionat printrei amici yai si ma bucur ca tiam acaparat atentia si respectul dar pacat sa pleci vorba multora de pe serv eu zic sa mai ramai ca esti super ok . Daca trebe sa renunt la ceva pt u o fac si la admin si la tot dar nu vreu sa vad un om care a muncit pt serv asta ca pleaca fara sa incece cineva sal opresca deci renunt eu la tot numa sa ramai si cu berea aia fii sigur ca o so dai curand Smile) deci plz ramai si capu sus indiferent de ce motive ai avea e un joc si ai mare dreptate printre cei noi ca suntem cum suntem eu recunosc nus stralucit si nici un super player dar imi place aici sa joc si ma simt bine pot sa zic ca datorita tie am ajuns unde is u ai fost primu care ma intrudus in kappa si respect asta dar ramai zii cate lazi de bere vrei dar ramai te pop si respect maxim mai vb pe mes
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyJoi Iun 04, 2009 5:42 pm

E prea mult de citit si nu imi obosesc ochii dar am inteles ceva de BERE.... O da cineva?
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyJoi Iun 04, 2009 6:33 pm

Shacalul a scris:
E prea mult de citit si nu imi obosesc ochii dar am inteles ceva de BERE.... O da cineva?
Nu da ma nimeni berea! La intalnire Ultras si Wave nu au venit de frica sa nu trebuiasca sa dea de baut. Cand am zis ca mai facem o adunare s-a dat lovit si acum zice ca nu-i mai place Kappa! Cica l-a banat un copil dintr-a a-VIII-a C. Fite de pustoaica... Asta numai sa nu bage mana in buzunar si sa dea un rand de bere la baieti.
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyVin Iun 05, 2009 6:37 am

Cristian a scris:
Shacalul a scris:
E prea mult de citit si nu imi obosesc ochii dar am inteles ceva de BERE.... O da cineva?
Nu da ma nimeni berea! La intalnire Ultras si Wave nu au venit de frica sa nu trebuiasca sa dea de baut. Cand am zis ca mai facem o adunare s-a dat lovit si acum zice ca nu-i mai place Kappa! Cica l-a banat un copil dintr-a a-VIII-a C. Fite de pustoaica... Asta numai sa nu bage mana in buzunar si sa dea un rand de bere la baieti.


Cica a-VIII0a C =)) lol! lol! lol! La urmatoare intrunirea daca o fii sa fiu liber vin si eu cu Ghizmo si cu Flipper.
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyVin Iun 05, 2009 10:25 am

Cristian a scris:
Shacalul a scris:
E prea mult de citit si nu imi obosesc ochii dar am inteles ceva de BERE.... O da cineva?
Nu da ma nimeni berea! La intalnire Ultras si Wave nu au venit de frica sa nu trebuiasca sa dea de baut. Cand am zis ca mai facem o adunare s-a dat lovit si acum zice ca nu-i mai place Kappa! Cica l-a banat un copil dintr-a a-VIII-a C. Fite de pustoaica... Asta numai sa nu bage mana in buzunar si sa dea un rand de bere la baieti.

Se spune:"TOUCHE!" Laughing
Poate la viitoarea intalnire nu va mai dati loviti! king
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyVin Iun 05, 2009 3:03 pm

Hassan a scris:
Cristian a scris:
Shacalul a scris:
E prea mult de citit si nu imi obosesc ochii dar am inteles ceva de BERE.... O da cineva?
Nu da ma nimeni berea! La intalnire Ultras si Wave nu au venit de frica sa nu trebuiasca sa dea de baut. Cand am zis ca mai facem o adunare s-a dat lovit si acum zice ca nu-i mai place Kappa! Cica l-a banat un copil dintr-a a-VIII-a C. Fite de pustoaica... Asta numai sa nu bage mana in buzunar si sa dea un rand de bere la baieti.


Cica a-VIII0a C =)) lol! lol! lol! La urmatoare intrunirea daca o fii sa fiu liber vin si eu cu Ghizmo si cu Flipper.

Asadar Hassan, Flipper, Ghizmo si AnthraX venim din Ploiesti cel mai probabil in luna Iulie atunci intra in vacanta AnthraX care o sa fie soferul Razz
Sus In jos
F1rsT
Moderator
F1rsT


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : -
Stare de spirit : -
Data de inscriere : 03/11/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyVin Iun 05, 2009 7:26 pm

deviati de la subiect Neutral
Sus In jos
http://www.juventus.com/
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! EmptyVin Iun 05, 2009 9:43 pm

F1rsT a scris:
deviati de la subiect Neutral
Pai si ce vrei ma sa-l jelim pe Ultras ca nu-i mai convine Kappa? Eu consider ca sunt fite si nu ma rog de el sa joace. Este treaba lui si gata! Daca-i plac serverele nosteam cu protocol 47 si pline de codati, nu are decat...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Continut sponsorizat





Respect! Empty
MesajSubiect: Re: Respect!   Respect! Empty

Sus In jos
 
Respect!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» El e akles.RESPECT
» Admin fara respect

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: Forum :: Despre noi-
Mergi direct la: