games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Admin fara respect

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Godzilla
bot
Godzilla


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Banii
Stare de spirit : Happy
Data de inscriere : 24/10/2008

Foaie de personaj
Player:

Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Admin fara respect   Admin fara respect EmptyDum Mar 10, 2013 1:57 pm


ADMIN Command: ninel used command admin_kick KenT))
ninel dropped
"public_slots_free" changed to "15"
KenT)) (RANK: 14 of 3383) has disconnected from server.
ninel has left the

Vrei si up la admin si intri din an in paste pe joc si pe deasupra mai dai si kick la jucator : motivul ??
Unii dintre voi profitati de admin ba ca vreti voi sa jucat la ct si mutati pe alt jucator la tero fie prin comanda admin_t numele sau admin_kick , pai oamenii aia gresesc ca intra sa se joace . Nu asa se tine lume pe joc nu asa era kappa si acum 3-4-5 ani . Multi impuneti jucam x1 sau jucam lung "Nu " pentru ca nu asa se face vrei sa joci asa baga harta mica omu inghite odata de 2 de 3 dar pana la urma se lasa pagubas si nu mai intra. O zi buna tuturor
Sus In jos
http://www.shopu.ro
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Re: Admin fara respect   Admin fara respect EmptyDum Mar 10, 2013 2:39 pm

Godzilla a scris:

ADMIN Command: ninel used command admin_kick KenT))
ninel dropped
"public_slots_free" changed to "15"
KenT)) (RANK: 14 of 3383) has disconnected from server.
ninel has left the

Vrei si up la admin si intri din an in paste pe joc si pe deasupra mai dai si kick la jucator : motivul ??
Unii dintre voi profitati de admin ba ca vreti voi sa jucat la ct si mutati pe alt jucator la tero fie prin comanda admin_t numele sau admin_kick , pai oamenii aia gresesc ca intra sa se joace . Nu asa se tine lume pe joc nu asa era kappa si acum 3-4-5 ani . Multi impuneti jucam x1 sau jucam lung "Nu " pentru ca nu asa se face vrei sa joci asa baga harta mica omu inghite odata de 2 de 3 dar pana la urma se lasa pagubas si nu mai intra. O zi buna tuturor
Vad ca dupa ce l-a dat afara pe jucatorul din Moldova (care este un obisnuit al serverului) adminul NiNeL iese si el. In loc de up acum are un down...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Re: Admin fara respect   Admin fara respect EmptyDum Mar 10, 2013 7:10 pm

Nu sunt eu fanul lui ninel dar sa conteze mai mult un gunoi moldovean, valvist, obosit si activat, asta deja nu mai este in regula. Daca ala este obisnuit al serverului, lucrurile sunt pe "drumul cel bun".
Am si eu inca o "nedumerire" Cristian, spuneai ca nu vei mai da accese mari (comanda de ban/rcon) la cei care nu au steam.......este o simpla curiozitate, din partea mea poate sa fie sv 24/24 de accese pe valve, macar sa fie asa.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Re: Admin fara respect   Admin fara respect EmptyJoi Mar 14, 2013 5:52 pm

Ghizmo a scris:
Nu sunt eu fanul lui ninel dar sa conteze mai mult un gunoi moldovean, valvist, obosit si activat, asta deja nu mai este in regula. Daca ala este obisnuit al serverului, lucrurile sunt pe "drumul cel bun".
Am si eu inca o "nedumerire" Cristian, spuneai ca nu vei mai da accese mari (comanda de ban/rcon) la cei care nu au steam.......este o simpla curiozitate, din partea mea poate sa fie sv 24/24 de accese pe valve, macar sa fie asa.
Daca esti moldovean inseamna ca esti un gunoi? Ma socheaza afirmatia ta! Putea sa fi oricine in locul lui ca tot nu avea relevanta. A facut un gest total aiurea...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Re: Admin fara respect   Admin fara respect EmptyJoi Mar 14, 2013 6:45 pm

Intamplator am de-a face in mod direct cu "fratii" nostrii moldovenii de peste Prut, au o gramada de avantaje in Romania din partea statului roman de care profita din plin insa pe de alta parte ei nu se considera romani in ciudta faptului ca majoritatea au dubla cetatenie iar limba lor oficiala se stie foarte bine ca este "limba moldoveneasca". Asa ca vorbesc in cunostinta de cauza cand spun ca sunt niste gunoaie care stiu doar sa profite.
In alta ordine de idei asta nu mai are acum legatura cu jocul, dar ca sa te lamuresc de ce am parerea asta. Nu cred acum ca a golit ninel sv cu un kick asa cum nu cred ca sv s-a golit prin lipsa unui moldovean.
Sus In jos
NiNeL
Activ member
NiNeL


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Data de inscriere : 14/09/2012

Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Re: Admin fara respect   Admin fara respect EmptyVin Mar 15, 2013 6:36 am

Cristian repede dai down la acces ! UP nu stii sa dai niciodata.. am omorat pe cineva ca am dat un kick? i-am dat kick pt ca era tero si state dupa toate cutiile ... ti se pare asa ciudat? si este caz de scadere al accesului ?!
Sus In jos
gst
Moderator
gst


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 40
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Re: Admin fara respect   Admin fara respect EmptyDum Mar 24, 2013 6:51 am

cu privire la moldovenii de peste prut, sunt total de acord cu ghizmo... cunosc chiar foarte bine privilegiile de care se bucura dar ghizmo....limba moldo...nu e cumva limba romana ?? mie asa-mi pare

cristi...a dat un kick.... aia e iarta-l
godzila tu cine esti ??? esti cumva sifonu serverului ? stai in banca ta acolo in "ferentari" ( dupa cum te lauzi ) si incearca sa nu faci prea mult praf pe langa tine
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Re: Admin fara respect   Admin fara respect EmptyDum Mar 24, 2013 12:14 pm

gst a scris:
cu privire la moldovenii de peste prut, sunt total de acord cu ghizmo... cunosc chiar foarte bine privilegiile de care se bucura dar ghizmo....limba moldo...nu e cumva limba romana ?? mie asa-mi pare
Din punct de vedere politic limba oficiala este "limba moldoveneasca"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Admin fara respect Empty
MesajSubiect: Re: Admin fara respect   Admin fara respect Empty

Sus In jos
 
Admin fara respect
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Injurat si banat fara motiv de ghizmo
» Respect!
» El e akles.RESPECT
» admin
» admin war?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: