games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Cristian !

In jos 
+13
Heyya
CaZmA
GodlikeN1
Cristian
tzantzar
WAVE
ULTRAS
Hassan
Cruella
hriscu_vs
aFK
sevrajjj
Julia
17 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
GodlikeN1
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 32
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Motorcycles
Data de inscriere : 29/08/2008

Cristian ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: =)   Cristian ! - Pagina 2 EmptyMar Iun 09, 2009 10:19 am

Toate ca toate dar doar wave mi-a raspuns la mesaj , ma asteptam sa isi dea Julia cu parerea.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Cristian ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristian !   Cristian ! - Pagina 2 EmptyMier Iun 10, 2009 6:20 pm

GodlikeN1 a scris:
Eu joc mai rar pe acest server, din diferite motive, iar atunci cand intru, am nimerit de 2-3 ori sa fie si julia pe server.Foarte ciudat este faptul ca tine highlander 1, eu nu prea folosesc comenzile de admin, dar... domnisoara nu prea stie sa il utilizeze.Ca exemplu o sa dau prima noastra confruntare, cand ea a dorit sa imi faca poze si a folosit comanda admin_SNAPSHOP, eu razand am spus ca nu am pozele, ea banandu-ma ii spune lui cristi pe mess, ca pe serverul ei foloseste foarte des aceasta comanda, cum pot eu sa o contrazic asa nonsalant.
Iar dupa 2 minute imi scoate domnul Cristi banul si Julia parasise serverul.
Poate aberez dar mi se pare dea dreptul hilar ca tocmai ea sa ceara stergerea adminelor.

Multumesc anticipat Enduseschi Catalin.
Eu am rugat-o sa tina hl cand se incing spiretele pe server...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
ciachi
New Member
ciachi


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Waving My Dik in the Wind
Data de inscriere : 23/07/2009

Cristian ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristian !   Cristian ! - Pagina 2 EmptyDum Iul 26, 2009 9:05 pm

Julia a scris:
Cred ca ar trebui sa treceti cu ochiul pe adminele alea ..... sunt sigura ca sunt foarte multi admini care nu au mai intrat de saptamani!
Nu vad ce rost mai are sa fi admin daca nu intrii decat o data pe luna......
Acesti admini ar trbui inlocuiti cu alti care stau pe server si pot avea grija de el. Pana la urma asta e rolul adminului nu ?

propun ca lui Bill Gates si Steve Jobs sa li se taie accesul la intrarea in institutiile Microsoft si respectiv Apple... Ce rost mai are sa intre acolo daca nu mai pun cotu la treaba Evil or Very Mad

Julia no offence Cool
Sus In jos
http://www.revega.ro
bleah
Admin server



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 58
Varsta : 39
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : femei
Data de inscriere : 03/09/2008

Cristian ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ?   Cristian ! - Pagina 2 EmptyJoi Iul 30, 2009 7:20 pm

Julia a scris:
Ma refer la foarte multi admini care intra o data pe luna si incep sa baneze stanga dreapta si sunt multi, nu mi se pare normal ca unii admin sa faca eforturi sa tina lumea pe server si sa vina unul care intra ca sa faca fitze sa goleasca serverul.....
Cruella nu faceam referire la tine nue cazul tau si mai sunt cativa, chiar si bleah a intrat care nu a mai intrat de foarte mutl timp, pup si stai linistita nici nu intrai in discutie. Dar raman mirata cand vad un nume de care nu am mai auzit si intra si incepe sa dea banuri sa iti fie frica sa ii zice de ce sau eu stiu, mi s a intamplat de multe ori.


deci care e faza cu bleah pana la urma? scratch
Sus In jos
killah
Manager
killah


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex cu babe
Data de inscriere : 17/10/2008

Cristian ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristian !   Cristian ! - Pagina 2 EmptyJoi Aug 06, 2009 6:42 am

Julia a scris:
Asa mi au zis adminii care erau pe server ca sa nu dau copy paste ..... sa scriu id steam ul eu nu st ce aberatie era asta .... ma rog ....
Wave eu nu vreau sa ma cert cu nimeni ..... nu ti ai luat banul de la mine ..... deci eu am scos hl dupa 2-3 runde cum ti am spus, daca a durat atat pana ai intrat inseamna ca nu ti l a scos imediat dupa ce am scos eu hl. Inca ceva nu este oblibatoriu sa stiu toate comenzile de admin ..... pe mine ma intereseaza sa intru si sa joc linistita nu sa dau comenzi stanga dreapta, prioritatea mea la momentul asta in viata nu e sa invat comenzile de admin si sa le testez pe jucatori. Iti da ban nu stiu cine si tu vii si ma gasesti pe mine cauza la incidentul tau, chiar trebuie si vrei sa te certi cu oricine ? Nu ti ai gasit persoana mie nu imi place sa ma cert, mai mult nu cred ca am avut vre un conflict.


Da da, asa e... Eu am auzit ca acum in afara de faptul ca trebuie sa scrii steamid-ul de mana, trebuie sa mai tzopai si intr-un picior si sa te rotesti asa vreo cateva minute dandu-ti palme in tot acest timp... Cica asta ar scoate banul NEGRESIT! Eh...incercati si vedeti Wink
Sus In jos
killah
Manager
killah


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex cu babe
Data de inscriere : 17/10/2008

Cristian ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristian !   Cristian ! - Pagina 2 EmptyJoi Aug 06, 2009 6:45 am

bleah a scris:
Julia a scris:
Ma refer la foarte multi admini care intra o data pe luna si incep sa baneze stanga dreapta si sunt multi, nu mi se pare normal ca unii admin sa faca eforturi sa tina lumea pe server si sa vina unul care intra ca sa faca fitze sa goleasca serverul.....
Cruella nu faceam referire la tine nue cazul tau si mai sunt cativa, chiar si bleah a intrat care nu a mai intrat de foarte mutl timp, pup si stai linistita nici nu intrai in discutie. Dar raman mirata cand vad un nume de care nu am mai auzit si intra si incepe sa dea banuri sa iti fie frica sa ii zice de ce sau eu stiu, mi s a intamplat de multe ori.


deci care e faza cu bleah pana la urma? scratch

Bleah e un gay mic Wink STOP~~~~ hahaha
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cristian ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cristian !   Cristian ! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cristian !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» CRISTIAN !!!
» Cristian te rog sa verifici!
» Reclamatie Cristian
» svcbad ratatul momentului :))
» Cristian wall

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: Forum :: Despre noi-
Mergi direct la: