games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Reclamatie Cristian

In jos 
+13
has
akles
Hassan
k0r3k7
pTmensteiN
Belzy
moody
Cristian
Kenox
Release
WAVE
ULTRAS
keL's
17 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMar Mai 12, 2009 11:19 pm

[b][size=18] AM o rugaminte nu dati reply la topicul asta . Vreau sa fie doar pentru cristian poate se trezeste si el in lumea astea a noastra . Nu sta doar in lumea lui . Suntem in 2009 Cristiane Nu mai suntem inainte de 89 . Sunt alte vremuri . Hai nb



Uitete la ce sa intamplat si analizeaza cristiane ca degeaba ai consola aia in fatza si degeaba esti administratoru acestui srv ( Intai analizeaza situatia si pe urma treci la fapte de a scoate admine , a micsora acesele si chestile astea ) . Dak nu ai timp pentru acest srv , lasa frate pe altcineva din firma accea mare a voastra sa se ocupe de srv . Cineva care ne poate intelege pe noi " tampiti " astia care abuzam in halu asta de comenzi , ca vad ca tu esti doar cu privirea inainte nici in spate , nici in dreapta nici in stanga . Degeaba iti zice toata lumea ceva . Ca te doare undeva Smile . Hai o seara buna . Sper sa nu te superi ( dar asta este adevaru . Tu privesti doar drept ( inainte ) . In stanga ,dreapta ,spate nu privesti deloc . ) Sper sa nu raman si fara slotul ala .




*DEAD*(Terrorist) Gicutza : sta prostu cu bmb in baza fmm
*DEAD*(Terrorist) Gicutza : bleah dale kick la astia afk
(Terrorist) SvCbad : nu e bleah talambule
Gicutza : si svc nu te mai baga in seapa cu mine pupincuristule
Command: SvCbad used command admin_execclient Gicutza
* Gicutza changed name to KenoX
KenoX : seama'

* KenoX changed name to Gicutza
Command: SvCbad used command admin_execclient Gicutza
* Gicutza changed name to KenoX
* KenoX changed name to Gicutz
Command: SvCbad used command admin_execclient Gicutza
* Gicutza changed name to KenoX
KenoX killed Ghizmo with ak47
* KenoX changed name to Gicutza
*** SvCbad killed Alecsander Very Happy with a headshot from deagle ***
Command: SvCbad used command admin_execclient Gicutza
* Gicutza changed name to KenoX
* KenoX changed name to Gicutza
Command: SvCbad used command admin_execclient Gicutza

Eu aici ( sunt obosit si nu am vazut ce am scris in loc de " fatza " trebuia " pace " ) : admin_say dar lasal in slbz in fatza profiti de admin ?? lasal in slbz sa joace
* Gicutza changed name to KenoX
Message from Admin (keL's): dar lasal in slbz in fatza profiti de admin ?? lasal in slbz sa joace
Message from Admin (keL's): dar lasal in slbz in fatza profiti de admin ?? lasal in slbz
Message from Admin (keL's): dar lasal in slbz in pace profiti de admin ?? lasal in slbz sa joace
SvCbad : vezi de treaba ta si lasa-ma u
* KenoX changed name to Gicutza

Command: SvCbad used command admin_execclient Gicutza
* Gicutza changed name to KenoX
* KenoX changed name to SoFutPeMataSvcDePupincurist


( aici replica lu kenox . Dupa ce l-a enervat " pompicuristul asta " cum sa reactioneze si kenox . )



Command: SvCbad used command admin_execclient SoFutPeMataSvcDePupincurist
* SoFutPeMataSvcDePupincurist changed name to KenoX
* KenoX changed name to SoFutPeMataSvcDePupincurist
Command: SvCbad used command admin_execclient SoFutPeMataSvcDePupincurist
* SoFutPeMataSvcDePupincurist changed name to KenoX
] imm1
"admin_ignore_immunity" changed to "1"
] admin_ban svc
* KenoX changed name to SoFutPeMataSvc

Cristian ti-am sters ce scriau ceilalti : Si ti-am lasat doar ce a facut el si eu . ok ?Poate asa vezi si tu mai bine ca ti-am zis sa te uiti in consola cand m-ai intrebat ce a facut de i-am dat ban . si tu mi-ai raspuns


Kel's de ce l-ai banat pe SVC?

(Admin) keL's: uitete in consola dc l-am banat . Ii zic sa il lase sa joace si el sufera

Nu ai vazut ce nume a pus?

] admin_Chat pai uitete . mai devreme . nu te uita dupa ce i-a schimbat numele de 100 de ori

] admin_chat ba ii dai lama si il lasi sa joace . Nu ii schimbi tu nick-ul ca vrea pana ta


Oricum nu ma intereseaza ca mi-ai facut slot . Oricum am inceput sa nu mai joc pe kappa si nici pe alt srv ca nu am timp. Am munca , scoala , prietena care imi ocupa timpul liber . Dar cand am un pic de timp intru si eu pe kappa sa joc sa ma relaxez si vad acceasi admini , aceleasi suferinte . Iti sare tandara ca vezi chatul plin de comenzi si le zici sa il lase in pace si el imi da replici sa imi vad de treaba mea .Treaba mea este sa fac ordine Si sa curat Acest srv de acei admini care nu isi au locul .) . Parca adminele astea sunt facut pentru buna functionare a srv . Eu cred ca am procedat foarte corect la abuzul asta de comenzi facut de svcbad . Dc ca era kenox trebuia sa ii schimbe nick-ul de 100 de ori ? ( acum k a fost admin trebui sa ne aducem aminte ca ne dadea ban si chesti dinastea si sa ne razbunam ? Frate esti pus admin ca sa faci ordine nu sa abuzezi de comenzi pe jucatori sa le schimbi nick-ul de 100 de ori . , daca a ramas fara admin si este in continuare pe acest srv este un lucru bun . Dar Sunteti prea franti uni dintre voi si va dati in cap pentru un joc . Hai ca v-am spus prea multe . Sa muriti cu cs in vene . Vedeti sa nu faceti infart . O seara buna .

Lasa`mi slotul . Fai lu svcbad adminu la loc ca isi merita adminul ! . o intrebare cristiane si vreau sa raspunzi . : Pentru ce am mai avut adminu ? sa stau sa ma uit cum isi bate joc de ala si ii schimba nick-ul ? I-am zis sal lase in pace . Nu a inteles si am decurs la banarea lui . Dar grea partea asta . Am admin ca sa ma uit cum isi bate joc Wink mai bine slot . decat sa am admin sa imi fie frica sa il folosesc ca sunt tras la raspundere pentru cineva care isi merita banul .
Sus In jos
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 12:48 am

Ei na Cristiane ca ai ajuns sa te puna lumea la zid, si tocmai cine.. nu l cunosc dar de pe server kel's mi a placut pentru ca isi vedea de ale lui + ca stia si de caterinca si nu e de ieri de azi pe server.... din cauza faptului ca il cari in carca pe kenox, ti au zis 100 de oameni n ai inteles, dar daca si respectul pe care sunt convins ca ti l poarta chiar si kel's si nu din pricina anilor ci doar pentru faptul ca inca mai tii in viata kappa... s a transformat acum in altceva, e nasol.... Eu stau calm, ma joc oricum rar, nu ma mai agit.... dar uite ca eu am disparut asa usor... wave lafel ... si tot acelasi om e buba serverului.


@ Kel's: Boss ai cam exagerat, uneori am simtit ca explodez de mi venea sa l las fara mustati pe Cristian, insa niciodata nu mi am permis macar sa ii zic un " bine lasa ma" .... Hai sa fim seriosi, are un baiat aproape de anii nostrii ... trage tu concluzia..... Eu te apar pentru ca ai dreptate, dar din baiatu ala finut si cu bun simt nu se vede mare lucru in ce ai zis ..
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 8:04 am

Sa ma apuc si eu sa scriu ? ...ULTRAS stie foarte bine cat ne-am chinuit intr-o seara sa-l facem pe Cristian sa inteleaga anumite chestii care se petrec pe server si degeaba ...tot noi eram aia nebuni , dar din cate vad o sa ajunga la vorbele noastre.Nu numai eu am plecat de pe server au plecat mult mai multi dar nu cred ca are rost sa le dau numele ... deja cred ca a inceput sa fie media de varsta 15-16 ani pe kappa.
HF
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 9:45 am

Ba ala ma injurase inainte sa intrii tu pe server si ce ai pus tu acolo ai pus decat o parte , si pentru faza ca ma facuse "din nou pupincurist" ca asa ii place lui i-am schimbat numele si el si-l schimba inapoi ! Si dupaia a inceput sa isi puna nume cu injuraturi la adresa mea si atunci i-am dat llama si tu ban !
Ba eu am impresia ca tu cam puti , dak intelegi ce vreau sa spun ! Pana sa intrii tu nu a zis nimeni nimic ca ii schimb eu numele lu ala si cand intrii tu hop se trezeste mamaligarul de kel's sa se bage el in seama sa arate cat de mare si tare este el ! Ba eu ti-am zis dak nu stii despre ce e vorba dute frate si lasa-ma !

Mi-ai dat ban de 3 ori de fata cu Cristi il sfidai pe el ! Si el te intreba de ce dai si tu dadeai in continuare ! In fine trebuia sa iti faca slot de la primul ban dat dar ma rog asa e corect ! Tu dai banuri si primim amn2 slot !
HAi pa!
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 30
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 1:42 pm

Pai asa am patit si eu Svcbad....Ultras a inceput sa ma baneze si am ramas aman2 la helper(asa e corect pentru ca nu ne vedem de treaba noastra).Dar eu iti dau dreptate pentru ca acest pleier pe nume Kel's se crede ownerul serverului si baneaza pe toata lumea pentru ca poate....Doar Cristian are voie sa decida cine joaca si cine nu pe acest server...bine i-a facut ca i-a scos godul sper sa ramana cu acces 0 pe kappa.
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 3:49 pm

SvcBad a scris:
Ba ala ma injurase inainte sa intrii tu pe server si ce ai pus tu acolo ai pus decat o parte , si pentru faza ca ma facuse "din nou pupincurist" ca asa ii place lui i-am schimbat numele si el si-l schimba inapoi ! Si dupaia a inceput sa isi puna nume cu injuraturi la adresa mea si atunci i-am dat llama si tu ban !
Ba eu am impresia ca tu cam puti , dak intelegi ce vreau sa spun ! Pana sa intrii tu nu a zis nimeni nimic ca ii schimb eu numele lu ala si cand intrii tu hop se trezeste mamaligarul de kel's sa se bage el in seama sa arate cat de mare si tare este el ! Ba eu ti-am zis dak nu stii despre ce e vorba dute frate si lasa-ma !

Mi-ai dat ban de 3 ori de fata cu Cristi il sfidai pe el ! Si el te intreba de ce dai si tu dadeai in continuare ! In fine trebuia sa iti faca slot de la primul ban dat dar ma rog asa e corect ! Tu dai banuri si primim amn2 slot !
HAi pa!

Ba prostanacule,ai intrat cu 5 minute inaintea lui kel's si trebuia sa simti si tu nevoia sa te bagi in seama dupa cum si rezulta din log:
*DEAD*(Terrorist) Gicutza : sta prostu cu bmb in baza fmm
*DEAD*(Terrorist) Gicutza : bleah dale kick la astia afk
(Terrorist) SvCbad : nu e bleah talambule
Gicutza : si svc nu te mai baga in seapa cu mine pupincuristule

Kel's asa se intampla man daca iti exerciti drepturile de admin cum trebuie,si inca ceva legat de admine...Cristiane dale dupa vechimea care o au jucatori pe server,Rmn dupa 5 ani pe kappa are administrator ..Svc dupa 2 luni pe kappa avea God.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 5:50 pm

Daca asa ai inteles tu din toata povestea asta mai Kel's...
Cum ti-ai permis atunci cand eu intervenisem si incercam sa aflu ce dreak se intamplase pe server tu si SvC va banati ingnorndu-ma total? Erai singurul admin de pe server? Practic tu si SvCbad ma sfidati! Pentru asta v-am taiat adminele. Chiar nu le meritati... In loc sa moderati jocul voi va comportati ca doi cocosi! Comenzile sunt pentru a modera jocul nu sa va dati mari in fata unui monitor... Nu a fost prima data cand te-am coborat in acces si vad ca nu ai inteles nimic. Corect a fost sa va reduc accesul la amandoi pentru ca nu le aveati sa va bateti in comenzi.
In definitiv fa ce vrei pentru ca deja este prea mult, mai ales dupa ce ti-am citit parerile...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 5:59 pm

Cristian a scris:
Daca asa ai inteles tu din toata povestea asta mai Kel's...
Cum ti-ai permis atunci cand eu intervenisem si incercam sa aflu ce dreak se intamplase pe server tu si SvC va banati ingnorndu-ma total? Erai singurul admin de pe server? Practic tu si SvCbad ma sfidati! Pentru asta v-am taiat adminele. Chiar nu le meritati... In loc sa moderati jocul voi va comportati ca doi cocosi! Comenzile sunt pentru a modera jocul nu sa va dati mari in fata unui monitor... Nu a fost prima data cand te-am coborat in acces si vad ca nu ai inteles nimic. Corect a fost sa va reduc accesul la amandoi pentru ca nu le aveati sa va bateti in comenzi.
In definitiv fa ce vrei pentru ca deja este prea mult, mai ales dupa ce ti-am citit parerile...

Totusi Kel's joaca mai de mult de cat SvCbad, ar trebui sa te gandesti la vechii playeri care au fost mereu alaturi de kappa, cei care acum sunt luati la "" de catre jucatori care faceau cerere de upgrade din 2 in 2 saptamani.
Sus In jos
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 6:06 pm

ReLease a scris:
Pai asa am patit si eu Svcbad....Ultras a inceput sa ma baneze si am ramas aman2 la helper(asa e corect pentru ca nu ne vedem de treaba noastra).Dar eu iti dau dreptate pentru ca acest pleier pe nume Kel's se crede ownerul serverului si baneaza pe toata lumea pentru ca poate....Doar Cristian are voie sa decida cine joaca si cine nu pe acest server...bine i-a facut ca i-a scos godul sper sa ramana cu acces 0 pe kappa.


stai prietene calm ca slotul ala cu care ramasesem eu era HL Smile))
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 6:14 pm

moody- a scris:
Cristian a scris:
Daca asa ai inteles tu din toata povestea asta mai Kel's...
Cum ti-ai permis atunci cand eu intervenisem si incercam sa aflu ce dreak se intamplase pe server tu si SvC va banati ingnorndu-ma total? Erai singurul admin de pe server? Practic tu si SvCbad ma sfidati! Pentru asta v-am taiat adminele. Chiar nu le meritati... In loc sa moderati jocul voi va comportati ca doi cocosi! Comenzile sunt pentru a modera jocul nu sa va dati mari in fata unui monitor... Nu a fost prima data cand te-am coborat in acces si vad ca nu ai inteles nimic. Corect a fost sa va reduc accesul la amandoi pentru ca nu le aveati sa va bateti in comenzi.
In definitiv fa ce vrei pentru ca deja este prea mult, mai ales dupa ce ti-am citit parerile...

Totusi Kel's joaca mai de mult de cat SvCbad, ar trebui sa te gandesti la vechii playeri care au fost mereu alaturi de kappa, cei care acum sunt luati la "" de catre jucatori care faceau cerere de upgrade din 2 in 2 saptamani.
Moody amandoi au fost sanctionati. Tu tot o arzi aiurea de SvCbad! Cred ca daca l-ai vede spanzurat ai da baieram! Stie toata lumea ca ai boala pe el...
La faza in discutie putea sa fie oricare admin ca tot asa procedam. Practic mi-au calcat amandoi in picioare autoritatea...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 6:20 pm

Am boala pe el tot pentru asta, ca pupa in fund pe toti...mai bine zis de aia ii luai apararea mereu...nu-ti dai seama cum se baga pe sub pielea ta doar ca sa il mai scoti dintr-o belea de genul asta.
Sus In jos
Belzy
Moderator
Belzy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 40
Localitatea : Timisoara
Hobby/Distractii : cs
Data de inscriere : 09/11/2008

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 9:12 pm

mody nu te mai baga.... Acuma lasa sa vb cristian si cat despre svc e baiat bun nu cred ca lam vazut vrodata sa faca abuz decta daca era provocat si plus de asta cati jucatori a prins svc cu coade inclusiv admini si acuma sami fie cu iertare cati ai prins u fata de el hai sa fim seriosi ..Acuma e drept nu stiu ce a fost pe serv dar daca a gresit sa plateasca dar nui baiat rau asa cum vrei u sal expui pe forum in fine daca team suparat cu ceva soryy era parerea mea
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 10:01 pm

Cristian a scris:
Daca asa ai inteles tu din toata povestea asta mai Kel's...
Cum ti-ai permis atunci cand eu intervenisem si incercam sa aflu ce dreak se intamplase pe server tu si SvC va banati ingnorndu-ma total? Erai singurul admin de pe server? Practic tu si SvCbad ma sfidati! Pentru asta v-am taiat adminele. Chiar nu le meritati... In loc sa moderati jocul voi va comportati ca doi cocosi! Comenzile sunt pentru a modera jocul nu sa va dati mari in fata unui monitor... Nu a fost prima data cand te-am coborat in acces si vad ca nu ai inteles nimic. Corect a fost sa va reduc accesul la amandoi pentru ca nu le aveati sa va bateti in comenzi.
In definitiv fa ce vrei pentru ca deja este prea mult, mai ales dupa ce ti-am citit parerile...

ba tu esti nebun .. Eu i-am zis sa il lase in pace . dupa ce mai intrebat tu ce am cu el dc i-am dat ban si el imi raspunde ca sa imi vad de treaba mea si sa il las in pace si si-a continuat treaba cu schimbatul numelui . . Crezi ca ma intereseaza adminul facut de tine pe kappa ?? crezi k joc pentru un amarat de admin . Nu stau sa ma milogesc de tine . sa imi refaci adminul . Ca tu esti genul de om care era odata in 89 .. Nici tataie nu gandea acum 2 ani asa cum gandesti tu . Incerca sa se acomodeze ca nu mai suntem pe vremea comunizmului . Este 2009 nu 89 .

Adevarat tu meriti sa ai grija de srv asta . De cand ne rugam de tine sa bagi 2-3 harti Noi ( Tuscan , Nuke32 .. ) slbz la tava . pe srv si sa scoti hartile alea de kakat . Dak te interesesa si parerile noastre faceai asta de mult . Dak te interesa sa iti pastrezi admini vechi , ii mai ascultai si tu din cand in cand ,ca tu intri din an in paste pe srv . Stau sa privesti consola aia tot timpul si toata ziua pe forum esti . Ba mai intra si tu pe srv sa vezi cum sta treaba . Nu sta doar in consola .

Dak nu ne durea de srv asta nu faceam atatea topicuri , nu stateam sa iti dam tie mesaje pe forum si pe mess ca sa faci ceva in privinta asta . Dar pe tine te doare in pana si asa ne doare si pe noi . CUm te doare pe tine asa ne doare si pe noi . Dak ai asculta macar un sfert din ce ti-au zis admini astia vechii . Nu ma refer la mine , ma refer la cei vechi care au 5-6 ani pe kappa . Nu ar mai fi atatea reclamati si topicuri deschise zi de zi . Ai ajuns sa te certi cu toti admini vechii pentru toti punpicuristi . Tinei in puff pe astia noi ca este bine pentru Kappa si pe cei vechii tinei in rahat ca " merita "


Oricum nu am cu cine vb si nu are rost sa ma cert cu tine pentru un amarat de acces . Mi-ai scos atunci adminu k te-am injurat pe srv de war ca era prima data cand intru si tu ca un obsedat de consola aia ai dat 7-8 mesaje ca sa nu mai lasam parola pe srv . ( Ho in plm ca am vazut , o singura data intru pe war si stau sa vad mesajele tale de pe srv . Am intrat sa joc nu sa stau sa vad mesajele tale ) Si pentru asta mi-ai scos adminu . NU cred ca am facut ceva rau in legatura cu srv kappa ( public ) ca sa imi scoti adminu . Era vb doar de srv de war trebuia sa imi scoti adminu de acolo nu de pe war . Dar ti-am zis tu traiesti si acum in ani aia < 89 .
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 11:23 pm

SvcBad a scris:
Ba ala ma injurase inainte sa intrii tu pe server si ce ai pus tu acolo ai pus decat o parte , si pentru faza ca ma facuse "din nou pupincurist" ca asa ii place lui i-am schimbat numele si el si-l schimba inapoi ! Si dupaia a inceput sa isi puna nume cu injuraturi la adresa mea si atunci i-am dat llama si tu ban !
Ba eu am impresia ca tu cam puti , dak intelegi ce vreau sa spun ! Pana sa intrii tu nu a zis nimeni nimic ca ii schimb eu numele lu ala si cand intrii tu hop se trezeste mamaligarul de kel's sa se bage el in seama sa arate cat de mare si tare este el ! Ba eu ti-am zis dak nu stii despre ce e vorba dute frate si lasa-ma !

Mi-ai dat ban de 3 ori de fata cu Cristi il sfidai pe el ! Si el te intreba de ce dai si tu dadeai in continuare ! In fine trebuia sa iti faca slot de la primul ban dat dar ma rog asa e corect ! Tu dai banuri si primim amn2 slot !
HAi pa!



Ba amaratule . Dak te-a facut pompicurist trebuia sa ii dai llama . Pentru vb urate . Nu ii schimbi nick-ul tu din gainusa sau cum avea numele in kenox .. Juca baiatul cu alt nume ca sa nu mai sara lumea pe srv cu mana pe el . Nu cred ca a facut rau din moment ce te-ai bagat in seama cu japca . Ti-a zis cu frumosu sa nu te bagi in seama cu el . Si tu ai continuat sa ii schimbi nick-ul de 100 de ori . Pentru vb urate ii dai llama nu ii schimbi nick-ul ca sa il enervezi pe om ca sa decurga la ce a decurs aseara . Nu am cu cine vb . Ar trebui sa ai respect de acei admini vechi > Ti-am zis cu frumosul aseara sal lasi sa joace . Si tu imi zici sa imi vad de treaba mea . uite ca mi-am vazut de treaba mea si ti-am dat ce meritai . O seara buna nu are rost sa ma cert cu toti prosti .
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 11:34 pm

ULTRAS a scris:
Ei na Cristiane ca ai ajuns sa te puna lumea la zid, si tocmai cine.. nu l cunosc dar de pe server kel's mi a placut pentru ca isi vedea de ale lui + ca stia si de caterinca si nu e de ieri de azi pe server.... din cauza faptului ca il cari in carca pe kenox, ti au zis 100 de oameni n ai inteles, dar daca si respectul pe care sunt convins ca ti l poarta chiar si kel's si nu din pricina anilor ci doar pentru faptul ca inca mai tii in viata kappa... s a transformat acum in altceva, e nasol.... Eu stau calm, ma joc oricum rar, nu ma mai agit.... dar uite ca eu am disparut asa usor... wave lafel ... si tot acelasi om e buba serverului.


@ Kel's: Boss ai cam exagerat, uneori am simtit ca explodez de mi venea sa l las fara mustati pe Cristian, insa niciodata nu mi am permis macar sa ii zic un " bine lasa ma" .... Hai sa fim seriosi, are un baiat aproape de anii nostrii ... trage tu concluzia..... Eu te apar pentru ca ai dreptate, dar din baiatu ala finut si cu bun simt nu se vede mare lucru in ce ai zis ..


Sunt de acord cu tine Ultras . Nu ar fi trebui sa ii vb asa Are o varsta si il respect . Chiar imi pare rau ca i-am vb asa din cauza unui fraier . Dar m-a enervat faptul ca le da dreptate la toti prosti si pe noi ne uita . Dar asta este . Oricum stiu ca nu castiga nimic din administrarea acestui srv . Face din placere si ii multumesc cu aceasta ocazie ca se ocupa de srv . Dar ar trebui sa mai ne asculte si pe noi . Pe tine , pe sparla , pe crome , wave , rcon killah .. In special pe voi care aveti vechime pe srv asta . .. Dar poate cu ocazia asta se mai trezeste si el la realitate . Chiar dak am ramas fara acces .



Pare rau cristi pentru vb care le-am spus . Oricum imi voi sterge acest user de pe forum ca sa nu mai postez . Ca nu ma pot abtine cand ma enerveaza cineva si tot el este cel Sfant si cel care nu a gresit cu nimic . Si eu sunt cel care am gresit cu toate chestile facute pe srv . O seara buna si inca o data scuza-ma pentru vb astea . La nervi le-am spus .Vin prea obosit de la munca si nervos si incerc sa ma relaxez pe srv si vad ca aproape toti isi bat joc de el . O seara buna . Si distractie placuta .
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 11:36 pm

Belzy a scris:
mody nu te mai baga.... Acuma lasa sa vb cristian si cat despre svc e baiat bun nu cred ca lam vazut vrodata sa faca abuz decta daca era provocat si plus de asta cati jucatori a prins svc cu coade inclusiv admini si acuma sami fie cu iertare cati ai prins u fata de el hai sa fim seriosi ..Acuma e drept nu stiu ce a fost pe serv dar daca a gresit sa plateasca dar nui baiat rau asa cum vrei u sal expui pe forum in fine daca team suparat cu ceva soryy era parerea mea

Belzi sau cum iti spune....stiu ca rupeati chatul cu barfa despre jucatorii serverului, deci va intelegeti bine si asa va urez in continuare, dar tu mie nu imi spui ce sa fac

Pno, nu e adevarat...poate fi god, poate fi slot pentru mine cam tot aia e, oricum are adminul mai mic ca mine
Sus In jos
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyMier Mai 13, 2009 11:43 pm

asta e atitudinea pe care un om normal trebuie sa o si arate .. nu sa vb cum ai vorbit.. sper ca ti au prins bine cuvintele mele pe steam, n are rost sa ma dau cocos pe aici ...... din pacate jucatorii vechi ori numai au timp ori numai au chef, ori sunt ca mine satui de atatia nervi de la un joc...... dar o atitudine ca asta in care dupa ce atata timp ai tipat ce ok e cristian bla bla, cand te a "ars" sa scuipi unde ai pupat.... face din tine in optica mea un ..... e cenzurat forumul dar ti am zis pe steam ... potoleste te ... ca o sa mai joci sau nu cs.. ca pe kappa sau nu ... n ai voie sa vb asa cu un om cum e Cristian si zic un mare PUNCT la topicul asta.....


PS: SA MA .... PE EL DE FORUM, in 2003 / 2004 nu era forum, kappa era n1, lumea daca se certa era eveniment..... si se ajungea la batai ... tin minte un duel ... plicti vs. talla parca.. care se anunta un mare scandal.... si asta ne inspaimanta pe toti ... astazi .. vezi zilnic cate 3 posibile evenimente ca asta... numai ca majoritatea e prea ....... sa o si faca .... kenox inca te vreau ca DNA-ul ul pe arbitrii ...
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyJoi Mai 14, 2009 12:00 am

ULTRAS a scris:
asta e atitudinea pe care un om normal trebuie sa o si arate .. nu sa vb cum ai vorbit.. sper ca ti au prins bine cuvintele mele pe steam, n are rost sa ma dau cocos pe aici ...... din pacate jucatorii vechi ori numai au timp ori numai au chef, ori sunt ca mine satui de atatia nervi de la un joc...... dar o atitudine ca asta in care dupa ce atata timp ai tipat ce ok e cristian bla bla, cand te a "ars" sa scuipi unde ai pupat.... face din tine in optica mea un ..... e cenzurat forumul dar ti am zis pe steam ... potoleste te ... ca o sa mai joci sau nu cs.. ca pe kappa sau nu ... n ai voie sa vb asa cu un om cum e Cristian si zic un mare PUNCT la topicul asta.....


PS: SA MA .... PE EL DE FORUM, in 2003 / 2004 nu era forum, kappa era n1, lumea daca se certa era eveniment..... si se ajungea la batai ... tin minte un duel ... plicti vs. talla parca.. care se anunta un mare scandal.... si asta ne inspaimanta pe toti ... astazi .. vezi zilnic cate 3 posibile evenimente ca asta... numai ca majoritatea e prea ....... sa o si faca .... kenox inca te vreau ca dna ul pe arbitrii ...


nui vb de ce am vb noi pe steam . Dar stiu ca am gresit si incepusem de mult sa scriu . Am bun simpt si foarte mult bun simt . dar fiecare claceaza intr-un moment dat . Poate tu mai putin . Dar eu sunt mai mereu stres , nervos si chesti dinastea si incerc sa ma joc si eu linistit si cand vezi un pompicurist dinasta din cauza caruia iti pierzi aiurea accesul . Ca am facut ce trebuia . te mai enervezi . Cum ai zis si tu noi astia mai vechi . Jucam din placere , jucam cand avem timp , jucam cand avem chef pe kappa . nu stiu este alta atmosfera pe kappa ... decat pgl , aimz slbz la tava . Dar ar trebui sa ne inteleaga si pe noi . sa nu ne dea la o partea pentru copilasi astia . Jucam cand avem timp noi . Avem munca , facultate , scoala , neveste (uni dintre noi ) si intram sa ne relaxam nu sa ne facem nervi cu toti copiii ......... O seara buna si poate iesim la bericioaica ultrase .


Nu am nimic cu nimeni . Jocul este liber pentru lumea care isi vede de treaba lor si nu se baga prea mult in seama cu mine . Vreau sa intru pe srv sa ma joc linistit si sa nu mai vad toti ratati care au accese si sufera de ele .

O seara buna

Smile))

foarte tare ultima fraza : " Kenox inca te vreau ca dna'ul pe arbitrii "



Inainte era altceva ultrase . Va intelegeati intre voi . Ca va cunoasteti ieseati la o bere la ceva ( am zis de foarte multe ori sa facem o intalnire sa iesim . Cine vrea bineinteles ca poate la oameni le este frica sa vina ca isi iau bataie. Iesim ca sa ne cunoastem . sa bem o bere 2 . .. )
. Dar acum toti sunt tari in fatza calc. Dar in realitate sunt niste ratati .
Sus In jos
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyJoi Mai 14, 2009 12:10 am

unii au si motive sa nu vina la o bere.... personal daca as prinde unii nesimtiti la masa cu mine as termina sticla dintr o mana ca sa am ce le sparge in cap ..... sunt pierduti de lumea reala... jignesc, si isi bat joc de tine .... nu inteleg ca tot ceea ce face diferenta e inteligenta si bunul simt .... in RL nu ai aka ul in brate sa mi demonstrezi ca esti mai tare ca mine,sau "god" sa mi dai ban .. slay ... si te poate izbii realitatea.... si anume... unu de 2 m si 100 kg ....
Sus In jos
pTmensteiN
Membru
pTmensteiN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 34
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : wwe
Data de inscriere : 16/02/2009

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyJoi Mai 14, 2009 1:54 am

hmm poate ca ma bag aiurea acum dar in 2002/2003 jucam pe mmc si simycafe nu existau forumuri , erau doar niste adrese pe mail unde trimiteam mail ptr slot,marire... si administratorul daca vrea iti dadea msg inapoi . Acum de cand sunt forumuri toate srv au asa ceva si normal ca ajung multi admini . E foarte simplu sa joc 1,2luni sa ma bag in seama ca toti si apoi sa fac o cerere si sa imi iau PRO PRO PRO PRO ...

Cel mai bine sa se inchida forumul Cristian sa mai dea din cand in cand o adresa de mail unde sa se trimita mailuri , el se poate uita cate ore are , daca tot sta la consala vede si ce face respectivul player daca stie de gluma , daca sufera ... si ii face , daia in 2002/2003 nu erau asa multi admini cum sunt acum .

Ar putea sa faca un forum doar ptr cei care sunt admini sa aiba acces pe forum nu toata lumea asta mai mult cand prindem un codat sau chiar admin codat cum a fost si cazul lui SyNcu , unde punem pozele idsteam...

Si Kel`s are dreptate cel mai bine sa se asculte jucatori vechi ca ei memtin srv nu ceilalti . Io majoritatea scandalurilor nu am vazut intre jucatori vechi decat intre 1nou vs 1vechi sau 1nou vs 1nou . Io de multe ori joc seara ca ziua nu prea am timp si Kel`s ma ruga sa nu dau comenzi pe ei .

oricum un inceput are un sfarsit si un sfarsit are un nou inceput ... cel mai bine vb cu cristian ca va trebui sa va asculte pe voi sa renunte la forum si sa faca un forum doar ptr cei care au acces pe srv .
Sus In jos
k0r3k7
Activ member
k0r3k7


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 81
Varsta : 104
Localitatea : Cluj-Napoca
Hobby/Distractii : ...
Stare de spirit : (^-^)
Data de inscriere : 16/11/2008

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyJoi Mai 14, 2009 6:14 am

Nu e nevoie sa renunte la forum... Cel putin la sectiunile de cereri/upgrade admin !
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyJoi Mai 14, 2009 6:44 am

pTmensteiN a scris:
hmm poate ca ma bag aiurea acum dar in 2002/2003 jucam pe mmc si simycafe nu existau forumuri , erau doar niste adrese pe mail unde trimiteam mail ptr slot,marire... si administratorul daca vrea iti dadea msg inapoi . Acum de cand sunt forumuri toate srv au asa ceva si normal ca ajung multi admini . E foarte simplu sa joc 1,2luni sa ma bag in seama ca toti si apoi sa fac o cerere si sa imi iau PRO PRO PRO PRO ...

Cel mai bine sa se inchida forumul Cristian sa mai dea din cand in cand o adresa de mail unde sa se trimita mailuri , el se poate uita cate ore are , daca tot sta la consala vede si ce face respectivul player daca stie de gluma , daca sufera ... si ii face , daia in 2002/2003 nu erau asa multi admini cum sunt acum .

Ar putea sa faca un forum doar ptr cei care sunt admini sa aiba acces pe forum nu toata lumea asta mai mult cand prindem un codat sau chiar admin codat cum a fost si cazul lui SyNcu , unde punem pozele idsteam...

Si Kel`s are dreptate cel mai bine sa se asculte jucatori vechi ca ei memtin srv nu ceilalti . Io majoritatea scandalurilor nu am vazut intre jucatori vechi decat intre 1nou vs 1vechi sau 1nou vs 1nou . Io de multe ori joc seara ca ziua nu prea am timp si Kel`s ma ruga sa nu dau comenzi pe ei .

oricum un inceput are un sfarsit si un sfarsit are un nou inceput ... cel mai bine vb cu cristian ca va trebui sa va asculte pe voi sa renunte la forum si sa faca un forum doar ptr cei care au acces pe srv .


Erau alte vremuri acu ne-am emancipat...Si eu zic sa incetati cu certurile aste-a de kkt ca n-are rost ....aiurea in gara va certati...
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyJoi Mai 14, 2009 7:34 am

ULTRAS a scris:
asta e atitudinea pe care un om normal trebuie sa o si arate .. nu sa vb cum ai vorbit.. sper ca ti au prins bine cuvintele mele pe steam, n are rost sa ma dau cocos pe aici ...... din pacate jucatorii vechi ori numai au timp ori numai au chef, ori sunt ca mine satui de atatia nervi de la un joc...... dar o atitudine ca asta in care dupa ce atata timp ai tipat ce ok e cristian bla bla, cand te a "ars" sa scuipi unde ai pupat.... face din tine in optica mea un ..... e cenzurat forumul dar ti am zis pe steam ... potoleste te ... ca o sa mai joci sau nu cs.. ca pe kappa sau nu ... n ai voie sa vb asa cu un om cum e Cristian si zic un mare PUNCT la topicul asta.....


PS: SA MA .... PE EL DE FORUM, in 2003 / 2004 nu era forum, kappa era n1, lumea daca se certa era eveniment..... si se ajungea la batai ... tin minte un duel ... plicti vs. talla parca.. care se anunta un mare scandal.... si asta ne inspaimanta pe toti ... astazi .. vezi zilnic cate 3 posibile evenimente ca asta... numai ca majoritatea e prea ....... sa o si faca .... kenox inca te vreau ca dna ul pe arbitrii ...

PARTIDU TE VREA TUNSSSSSSSSSSSSs ... ROACKEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE study
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyJoi Mai 14, 2009 9:57 am

WAVE a scris:
ULTRAS a scris:
asta e atitudinea pe care un om normal trebuie sa o si arate .. nu sa vb cum ai vorbit.. sper ca ti au prins bine cuvintele mele pe steam, n are rost sa ma dau cocos pe aici ...... din pacate jucatorii vechi ori numai au timp ori numai au chef, ori sunt ca mine satui de atatia nervi de la un joc...... dar o atitudine ca asta in care dupa ce atata timp ai tipat ce ok e cristian bla bla, cand te a "ars" sa scuipi unde ai pupat.... face din tine in optica mea un ..... e cenzurat forumul dar ti am zis pe steam ... potoleste te ... ca o sa mai joci sau nu cs.. ca pe kappa sau nu ... n ai voie sa vb asa cu un om cum e Cristian si zic un mare PUNCT la topicul asta.....


PS: SA MA .... PE EL DE FORUM, in 2003 / 2004 nu era forum, kappa era n1, lumea daca se certa era eveniment..... si se ajungea la batai ... tin minte un duel ... plicti vs. talla parca.. care se anunta un mare scandal.... si asta ne inspaimanta pe toti ... astazi .. vezi zilnic cate 3 posibile evenimente ca asta... numai ca majoritatea e prea ....... sa o si faca .... kenox inca te vreau ca dna ul pe arbitrii ...

PARTIDU TE VREA TUNSSSSSSSSSSSSs ... ROACKEREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE study

sa inteleg ca manca R.O.M Smile) :>
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian EmptyJoi Mai 14, 2009 1:52 pm

Zicea cineva de iesit la bere mai sus!:)Daca aveti placerea si/sau va lasa mamele/prietenele,etc sunt deschis la asemenea propuneri!Stiu ca ULTRAS vrea sa ma bata si la mine se referea cu berea aia sparta in cap! Laughing ...Si poate nu e singurul,dar poate cu ocazia asta aflu cine,ce si cum!:)Oricum nimic nu leaga prieteniile ca o bere!Poate doar mai multe beri! Twisted Evil

Cat despre razboiul celor doi inculpati,fiind de fata,sunt de parere ca amandoi au gresit,in special atunci cand se banau intre ei de fata cu Cristian.Asta e sfidare pe fata,ar trebui sa va dati seama singuri ca pedeapsa(o saptamana cu slot pt amandoi) nu e exagerata.Si cel putin la fel ati fi facut si voi in locul lui.Ar trebui sa incercati sa priviti problema si din pozitia altora nu numai a voastra.Toata lumea are momentele lui "de ratacire",dar decat sa scrieti sau sa actionati la nervi si sa va para rau dupa,mai bine va ganditi de doua ori sau dati o tura p'afara sa va racoriti!

Am incredere in voi ca sunteti baieti buni si o dati la pace cumva!
HF
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Cristian Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Cristian
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: