games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Reclamatie Cristian

In jos 
+13
has
akles
Hassan
k0r3k7
pTmensteiN
Belzy
moody
Cristian
Kenox
Release
WAVE
ULTRAS
keL's
17 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 3:35 pm

la tine termin dintr o suflare si o lada... numai sa fiu sigur ca nu te ridici .... ce tantalau esti Smile
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 4:04 pm

ULTRAS, pot sa urle amandoi pe forum cat vor ca tot o saptamana stau cu slot! Sa se invete minte amandoi... Data viitoare stau o luna!
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 6:39 pm

Cristi tu stii cel mai bine ce si cum ... dupa mine astea sunt aiurea 1 sapt. slot bla bla ... la ce sa mori daca stii ca intr o saptamana ai accesu lafel ..
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 7:46 pm

ULTRAS a scris:
Cristi tu stii cel mai bine ce si cum ... dupa mine astea sunt aiurea 1 sapt. slot bla bla ... la ce sa mori daca stii ca intr o saptamana ai accesu lafel ..
Da omule, dar timpul sanctiunii creste progresiv. Deja la a treia abatere vor sta cateva luni bune pe tuse iar cand niste copii vor face bascalie de ei prin slay sau kick, sigur vor face spume... Crede-ma ca se vor gandi de doua ori inainte sa o comita. Daca cineva are impresia ca glumesc rog sa se intereseze ce nume sonore au ramas fara god sau chiar au fost excluse din server. Credeau ca sunt unici, ca sunt zei, ca vor fi vesnici... Uite ca nu exista zei!

PS
Kel'S daca mai continua cu felul asta de exprimare va ramane si fara acces pe forum. Sa astepte trecerea suspendarii si sa aiba grija alta data...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 10:28 pm

akles a scris:
Zicea cineva de iesit la bere mai sus! Smile Daca aveti placerea si/sau va lasa mamele/prietenele,etc sunt deschis la asemenea propuneri! Stiu ca ULTRAS vrea sa ma bata si la mine se referea cu berea aia sparta in cap! : lol: ... Si poate nu e singurul, dar poate cu ocazia asta aflu cine, ce si cum! Smile Oricum nimic nu leaga prieteniile ca o bere! Poate doar mai multe beri! Twisted Evil

Cat despre razboiul celor doi inculpati,fiind de fata, sunt de parere ca amandoi au gresit,in special atunci cand se banau intre ei de fata cu Cristian.Asta e sfidare pe fata,ar trebui sa va dati seama singuri ca pedeapsa (o saptamana cu slot pt amandoi) nu e exagerata. Si cel putin la fel ati fi facut si voi in locul lui. Ar trebui sa incercati sa priviti problema si din pozitia altora nu numai a voastra. Toata lumea are momentele lui "de ratacire", dar decat sa scrieti sau sa actionati la nervi si sa va para rau dupa, mai bine va ganditi de doua ori sau dati o tura p'afara sa va racoriti!

Am incredere in voi ca sunteti baieti buni si o dati la pace cumva!
HF



Mai bine taceai si filozof ramaneai . " cu , ca ai fost pe server cand ne banam " In primul rand nu cred ca ne-am banat reciproc . El nu m-a banat pe mine . Doar eu i-am dat ban.

O seara buna . Da cand vreti spuneti Razz facem o intalnire si iesim la o bere .. Smile care vreti
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 10:39 pm

Nu vreau sa ma cert cu tine, dar expresia ti se potrivea mai mult tie. In plus ti-a dat ban si el dar l-a scos Cristian imediat!Wink
Oricum cred ca nu ai inteles nimic din ce am zis eu! Nu asta era lucrul important. In fine faci cum crezi, crezi ce vrei!

ULTRAS te astept cu lada aia de bere!Smile)
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 10:41 pm

akles a scris:
Nu vreau sa ma cert cu tine,dar expresia ti se potrivea mai mult tie.In plus ti-a dat ban si el dar l-a scos Cristian imediat!Wink
Oricum cred ca nu ai inteles nimic din ce am zis eu!Nu asta era lucrul important.In fine faci cum crezi,crezi ce vrei!

ULTRAS te astept cu lada aia de bere!Smile)


pai am zis eu ceva de certat ? Ti-am zis ca nu am primit ban de la el . ca dak primeam ban eram iesit de pe srv si imi arata in consola .
Nu cred ca am zis eu ceva de certat doar ti-am zis Razz . ca filozof ramaneai dak taceai Razz
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 10:47 pm

Eu iti spun ca ti-a dat si el! Smile Oricum nu mai are acum nici un rost, dar ca fapt divers!
Cei cu iesirile la bere, imi spuneti pe mess/steam/server/pm si daca sunt liber vin fara discutii! Ar fi frumos chiar sa facem un obicei din asta! Smile
O sa vedeti dupa ce frumos o sa fie pe server!
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 10:59 pm

akles a scris:
Eu iti spun ca ti-a dat si el! Smile Oricum nu mai are acum nici un rost, dar ca fapt divers!
Cei cu iesirile la bere, imi spuneti pe mess/steam/server/pm si daca sunt liber vin fara discutii! Ar fi frumos chiar sa facem un obicei din asta! Smile
O sa vedeti dupa ce frumos o sa fie pe server!


este bine ca sunt si eu bun de ceva Smile) i-am inrait pe oameni sa mergem la bere Smile) si acum toti Smile)) :=)) dar sa vedem cati vor veni din toti astia care tot isi dau cu parerile aici Razz .
Sus In jos
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Mai 14, 2009 11:07 pm

eu unu daca am timp vin fara probleme, daca nu am timp macar pacaliti ma ca e si kenox acolo si imi fac ...
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyVin Mai 15, 2009 12:56 am

ULTRAS are problema lui cu kenox!Smile)
Eu vin mah daca nu am ceva de facut mai important ce nu pot amana!
Sus In jos
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyVin Mai 15, 2009 1:55 am

ULTRAS a scris:
eu unu daca am timp vin fara probleme, daca nu am timp macar pacaliti ma ca e si kenox acolo si imi fac ...

Nu vin fa ca sa iti tihneasca berea in tine lol!
Sus In jos
has
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyVin Mai 15, 2009 2:50 am

hai la bere Mad eu sunt beat si acu np PLOAIE afara :X ! astia kre mai stati prin rahatu asta de se numeste capitala , haidem la o bere Smile
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyVin Mai 15, 2009 9:59 am

haidem Very Happy
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyVin Mai 15, 2009 7:09 pm

akles a scris:
Nu vreau sa ma cert cu tine, dar expresia ti se potrivea mai mult tie. In plus ti-a dat ban si el dar l-a scos Cristian imediat! Wink
Oricum cred ca nu ai inteles nimic din ce am zis eu! Nu asta era lucrul important. In fine faci cum crezi, crezi ce vrei!

ULTRAS te astept cu lada aia de bere!Smile)
Propun sa inchid subiectul. Pierd timpul aiurea. Se pare ca omul nu pricepe de ce a fost sanctionat impreuna cu SvCbad...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyVin Mai 15, 2009 9:57 pm

Cristian a scris:
akles a scris:
Nu vreau sa ma cert cu tine, dar expresia ti se potrivea mai mult tie. In plus ti-a dat ban si el dar l-a scos Cristian imediat! Wink
Oricum cred ca nu ai inteles nimic din ce am zis eu! Nu asta era lucrul important. In fine faci cum crezi, crezi ce vrei!

ULTRAS te astept cu lada aia de bere!Smile)
Propun sa inchid subiectul. Pierd timpul aiurea. Se pare ca omul nu pricepe de ce a fost sanctionat impreuna cu SvCbad...



Am zis eu ceva ? Ca nu pricep ?? Inchide topicu Smile. Ti-am zis ca nu ma intereseaza ca miai dat slot Wink . K oricum joc pe kappa si dak nu am admin .
Sus In jos
cymino
Moderator
cymino


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 34
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 01/11/2008

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: sal   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyLun Mai 18, 2009 8:57 pm

Vin si eu la o bere \Very Happy/ Smile
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyLun Mai 18, 2009 9:23 pm

Pai mai iesim sau doar mana e de voi?Razz
Sus In jos
ULTRAS
Activ member
ULTRAS


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 36
Localitatea : Trag in piept aerul jegos de Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal / Net / Secs / Masini de cusut /
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyMar Mai 19, 2009 1:50 am

declar topicul inchis .. pentru invitatii la bere ... poate faceti un topic special ..... kenox.. Oo daca esti in stare macar live sa dem. ce m am inselat .. n am boss nimic cu nimeni ... intradevar.. uite cum era pustiul ala cordit in buzau .. si ala de prin iasi .. ma fac sa chem prieteni sa ma duc dupa el .. ca toti cedam nervos la un momentdat.. dar pana la urma realizezi ca esti mai copil ca el daca te pui la mintea lui ... si ca toate prostiile astea... sunt cam rupte de educatia primita... si mentalitatea ta ... Smile chiar v as scoate la o bere... promit ca nu fac scandal .. las un c4 lipit de masa pe interior sa fac mititei arsi Smile hai terminati cu prostiile ... e pacat ! ( mama ce exprimare emo .... sa dau sa nu dau trimiteti ... hmm plm .. hai ca dau ....nu stiu ce am ...)
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyMar Mai 19, 2009 12:33 pm

inchideti topicu ca s-a ajuns prea departe cu acest subiect si nu are rost . lol! lol! lol! lol! Haideti la bere https://kappa.all-up.com/reclamatii-admini-f4/invitatie-la-bere-fiecare-pe-bani-lui-t954.htm Ca tot va luati ca veniti intr-un numar asa mare Smile si nimeni nu zice nimic



Cristi inchide topicu asta Razz Thx o zi buna
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyDum Mai 24, 2009 12:04 pm

ULTRAS a scris:
declar topicul inchis .. pentru invitatii la bere ... poate faceti un topic special ..... kenox.. Oo daca esti in stare macar live sa dem. ce m am inselat .. n am boss nimic cu nimeni ... intradevar.. uite cum era pustiul ala cordit in Buzau .. si ala de prin iasi .. ma fac sa chem prieteni sa ma duc dupa el .. ca toti cedam nervos la un momentdat.. dar pana la urma realizezi ca esti mai copil ca el daca te pui la mintea lui ... si ca toate prostiile astea... sunt cam rupte de educatia primita... si mentalitatea ta ... Smile chiar v as scoate la o bere... promit ca nu fac scandal .. las un c4 lipit de masa pe interior sa fac mititei arsi Smile hai terminati cu prostiile ... e pacat ! ( mama ce exprimare emo .... sa dau sa nu dau trimiteti ... hmm plm .. hai ca dau ....nu stiu ce am ...)
Nu te mai crede nimeni mai ales dupa ,,chiulul" tau de la intalnirea cu baietii. Este numai papagalul de tine!
L-am cunoscut pe KeL'S si sincer mi-a facut o impresie foare buna. Daca ne-am vede cu totii sigur nu ar mai fi scandaluri pe server...

PS
Sunt curios ce crede acum KeL'S de mine...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
sparla
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 43
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : femeile
Data de inscriere : 06/12/2008

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptySam Iun 27, 2009 4:41 pm

eu cred ca voi nu aveti ce face.stati in pl mea sa va certati aiurea,ducetiva ba nene la munca faceti copii si fiti si voi fericiti,+ ca am mai zis CRISTIANE vezi ce faci ca sunt mai multi gods decat admine.moderatori,helperi,sloturi etc... mai fa si tu curatenie pe srv mai micsoreaza din admini poti sa incepi cu mine nu cred ca merit god.alti joaca pe kappa de un an maxim ,si au god cum e posibil asa ceva? asta va fi ultimu meu post DISTRACTIE PLACUTA SI IUBITIVA FRATE VIATA E SCURTA Mad:* VA PUP PE TOTI
Sus In jos
ROYAL
Membru
ROYAL


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 39
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbal
Stare de spirit : POC POC
Data de inscriere : 07/06/2009

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyMar Iul 07, 2009 10:01 am

ULTRAS a scris:
unii au si motive sa nu vina la o bere.... personal daca as prinde unii nesimtiti la masa cu mine as termina sticla dintr o mana ca sa am ce le sparge in cap ..... sunt pierduti de lumea reala... jignesc, si isi bat joc de tine .... nu inteleg ca tot ceea ce face diferenta e inteligenta si bunul simt .... in RL nu ai aka ul in brate sa mi demonstrezi ca esti mai tare ca mine,sau "god" sa mi dai ban .. slay ... si te poate izbii realitatea.... si anume... unu de 2 m si 100 kg ....


Te refereai la mine ? lol! lol! lol! pupici cyclops
Sus In jos
keL's
Moderator
keL's


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 204
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex
Stare de spirit : de echipa
Data de inscriere : 29/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyMar Iul 07, 2009 6:22 pm

Ce sa cred despre tine Smile) :0 esti de treaba .. Razz . Chiar mi-a placut intalnirea si ce am vb noi Smile .. Si mai ales ultima faza inainte sa pleci Smile) ce ascult " Comunistul " Houseee pe sistem Smile)
Sus In jos
killah
Manager
killah


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex cu babe
Data de inscriere : 17/10/2008

Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ...   Reclamatie Cristian - Pagina 2 EmptyJoi Iul 16, 2009 11:03 pm

Vorba unui clasic in viata (aurolac pe la Universitate) "Scuzati-ma ca va inoportunez", nu cunosc detaliile polemicii voastre (kel`s si svcbad via kenox) insa va expun situatia mea si sper sa va edifice asupra situatiei : nu stiu daca tineti minte, cand B@L@MUC sau cum decedatii sai se scrie m-a injurat de mama la modul pisa-m-as pe mormantul mamica ta scumpa si etc. (mama fiind moarta) iar cand i-am dat ban, Cristian i l-a scos instantaneu,el fiind pe server...ii dau ban iar,iar il scoate, lucru repetat de vreo 5-6 ori... Apoi ma intreaba de ce nu mai joc pe kappa... pai ma foarte pish pe el de server si de admin si de tot daca am ajuns sa ma ia la p.ula orice sclav. La ce bun sa am admin imens cand nu pot sa-l folosesc (acoperit de o regula de bun simt). In fine... eu unul m-am edificat,resemnat,re-orientat si ce verb mai vreti voi (folosesc pluralul in ideea ca o sa citeasca cineva acest post Very Happy). E bine totusi ca,dupa vreo 8-9(daca nu mai bine) de jucat pe kappa,ajung sa fiu luat la p.ula de orice spart,iar ala sa aiba castig de cauza. O sa inchei tot cu un citat, de data asta din Mircea si anume Badea : "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul" , inchide-ti voi lumina pls Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Cristian   Reclamatie Cristian - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Cristian
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» reclamatie Cristian
» Reclamatie admin: Cristian
» svcbad ratatul momentului :))
» CRISTIAN !!!
» Cristian te rog sa verifici!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: