games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Cristian te rog sa verifici!

In jos 
+5
Belzy
XozzE
korr
WAVE
akles
9 participan?i
AutorMesaj
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyJoi Mar 05, 2009 11:00 am

joi 05/03,aproximativ 11:50


"admin_ignore_immunity" changed to "1"
Dallmayer : am intrebat si io

Kicked by Console
Kicked
] retry
Commencing connection retry to games.kappa.ro
Connecting to games.kappa.ro...
Connection accepted by 194.102.255.25:27015
[ADMIN] Password accepted for user 'Akles'. Access granted: 131071
************** NOTICE >>>>>>>>>>>>
** This server is set to allow an admin to run commands on your client. **
************** NOTICE <<<<<<<<<<<<
You have been banned fro


admin:haha

Sunt curios cine e acest haha!
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyJoi Mar 05, 2009 5:02 pm

akles a scris:
joi 05/03,aproximativ 11:50


"admin_ignore_immunity" changed to "1"
Dallmayer : am intrebat si io

Kicked by Console
Kicked
] retry
Commencing connection retry to games.kappa.ro
Connecting to games.kappa.ro...
Connection accepted by 194.102.255.25:27015
[ADMIN] Password accepted for user 'Akles'. Access granted: 131071
************** NOTICE >>>>>>>>>>>>
** This server is set to allow an admin to run commands on your client. **
************** NOTICE <<<<<<<<<<<<
You have been banned fro

admin:haha

Sunt curios cine e acest haha!

E posibil sa fie balamuc ( asta in cazul in care are admin ) ...o fi citit pe forum posturile si a vazut ca esti de partea lui killah & te-a ars.
Nu dau cu bata-n balta, e posibil sa ma insel.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyJoi Mar 05, 2009 5:15 pm

Si eu m-am gandit la varianta asta dar vreau sa fiu sigur!


P.S.:killah e vara'miu,e normal sa-i tin partea!
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyJoi Mar 05, 2009 5:20 pm

akles a scris:
Si eu m-am gandit la varianta asta dar vreau sa fiu sigur!


P.S.:killah e vara'miu,e normal sa-i tin partea!

Stiu cine e ma Very Happy ...
Sa vedem ce zice Cristian :>
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyJoi Mar 05, 2009 5:23 pm

Mai am un suspect dar poate sa fie o coincidenta de nume!Sa speram ca ma va lamuri Cristian.Neutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyJoi Mar 05, 2009 6:59 pm

Si eu am luat ban exact in acelasi mod ca akles acum 2 zile.

Avea nick : teapa

Cred ca Balamuc e ca si eu i-am luat partea lui killah la acel conflict , nu din alte motive dar atunci avea dreptate killah sa se ia de el.
Sus In jos
korr
Moderator
korr


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 33
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : ->
Data de inscriere : 29/10/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyVin Mar 06, 2009 3:46 pm

sau a facut kenoX vreo glumitza ? Smile
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyVin Mar 06, 2009 3:50 pm

korr a scris:
sau a facut kenoX vreo glumitza ? Smile

Nu cred,face cu kick,poate ban pe 1-10 min,dar nu cu ban permanent!Inca mai astept un raspuns de la Cristian.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyVin Mar 06, 2009 4:23 pm

cred ca a fost ragazzo , a intrat ieri pe server si s-a luat d mine ca vezi ce postezi pe forum ca dupa ce il bag pe killah in ghips urmezi =))))))))) si a zis ca imi da ban dar nu a apucat ca au fost cativa admini : Sparla , Kobe , clb care i-au zis sa taca din gura si sa termine cu amenintarile nu a vrut si au scos ei imunitatea si i-au dat ban inaintea mea =)))

Dupa ce a zis el faza cu ai grija ce zici pe forum cred ca el a fost cel cu banul , mai ales ca a amenintat ca da ban.
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyVin Mar 06, 2009 4:46 pm

SvcBad a scris:
cred ca a fost ragazzo , a intrat ieri pe server si s-a luat d mine ca vezi ce postezi pe forum ca dupa ce il bag pe killah in ghips urmezi =))))))))) si a zis ca imi da ban dar nu a apucat ca au fost cativa admini : Sparla , Kobe , clb care i-au zis sa taca din gura si sa termine cu amenintarile nu a vrut si au scos ei imunitatea si i-au dat ban inaintea mea =)))

Dupa ce a zis el faza cu ai grija ce zici pe forum cred ca el a fost cel cu banul , mai ales ca a amenintat ca da ban.


Ala avea helper...De cand are comanda de ban?
Sus In jos
XozzE
Moderator
XozzE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 158
Varsta : 36
Localitatea : Sibiu
Hobby/Distractii : Clubing
Data de inscriere : 03/12/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyVin Mar 06, 2009 7:07 pm

intrati la banuieli la administratorii noi .............. se stiu ei care de pe pejele
Sus In jos
Belzy
Moderator
Belzy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 40
Localitatea : Timisoara
Hobby/Distractii : cs
Data de inscriere : 09/11/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: re   Cristian te rog sa verifici! EmptyVin Mar 06, 2009 7:27 pm

eu nu am fost si eu nu joc in pejele abea stiu cmenzile Smile)
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyVin Mar 06, 2009 8:34 pm

SvcBad a scris:
Si eu am luat ban exact in acelasi mod ca akles acum 2 zile.

Avea nick : teapa

Cred ca Balamuc e ca si eu i-am luat partea lui killah la acel conflict , nu din alte motive dar atunci avea dreptate killah sa se ia de el.
Balamuc ala are administrator mic. Nu poate da ban... Poate un admin_rcon kick SvcBad
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptySam Mar 07, 2009 1:12 am

Cristian a scris:
SvcBad a scris:
Si eu am luat ban exact in acelasi mod ca akles acum 2 zile.

Avea nick : teapa

Cred ca Balamuc e ca si eu i-am luat partea lui killah la acel conflict , nu din alte motive dar atunci avea dreptate killah sa se ia de el.
Balamuc ala are administrator mic. Nu poate da ban... Poate un admin_rcon kick SvcBad

Atunci nu stiu cine e Cristi dar vad ca au patit-o mai multi. Am mai observat ceva la cativa admini care au facut schimb de parole intre ei ceea ce nu e bine pt ca uite la ce se poate ajunge ... banuieli de genu asta......am vazut un admin care e god stie parola unui helper si helperul stie parola aluia god. Am observat asta in statusul serverului cum helperul intrase de vre-o 100 de ori cu godul aluia pe serv . Nu dau nume decat dak se va cere.....dar nu e bine sa va dati parolele la prieteni ca dupaia tot voi intrati la belele....
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptySam Mar 07, 2009 11:28 am

SvcBad a scris:
Cristian a scris:
SvcBad a scris:
Si eu am luat ban exact in acelasi mod ca akles acum 2 zile.

Avea nick : teapa

Cred ca Balamuc e ca si eu i-am luat partea lui killah la acel conflict , nu din alte motive dar atunci avea dreptate killah sa se ia de el.
Balamuc ala are administrator mic. Nu poate da ban... Poate un admin_rcon kick SvcBad

Atunci nu stiu cine e Cristi dar vad ca au patit-o mai multi. Am mai observat ceva la cativa admini care au facut schimb de parole intre ei ceea ce nu e bine pt ca uite la ce se poate ajunge ... banuieli de genu asta......am vazut un admin care e god stie parola unui helper si helperul stie parola aluia god. Am observat asta in statusul serverului cum helperul intrase de vre-o 100 de ori cu godul aluia pe serv . Nu dau nume decat dak se va cere.....dar nu e bine sa va dati parolele la prieteni ca dupaia tot voi intrati la belele....
Daca tot stii trimite-mi privat sa nu mai caut eu ca disperatul. Nu spunteti si riscati sa o incasati aiurea de la un copil retard care are passul unui god. Daca se confirma, iau masurile necesare fara tam tam...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptySam Mar 07, 2009 5:13 pm

korr a scris:
sau a facut kenoX vreo glumitza ? Smile

Esti mai retard decat prevede legea.Te prind eu pe serv si chiar o sa postezi si tu la reclamatii admin,deoarece te cam bagi ca supozitorul in c..
Sus In jos
korr
Moderator
korr


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 33
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : ->
Data de inscriere : 29/10/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptySam Mar 07, 2009 7:40 pm

kenox a scris:
korr a scris:
sau a facut kenoX vreo glumitza ? Smile

Esti mai retard decat prevede legea.Te prind eu pe serv si chiar o sa postezi si tu la reclamatii admin,deoarece te cam bagi ca supozitorul in c..

dupa ce mi-ai dat 4 ban-uri si 10 kick-uri pe server (dgeaba) la ce sa ma mai astept de la tn ...

reclamatie nu fac...stai linistit...
si poza aia ... Smile
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyDum Mar 08, 2009 12:45 pm

Ti-am trimis PM Cristi cu demonstratia acelei persoane care intra pe server cu userul unui god. Si bineinteles si godul intra pe server cu parola celuilalt. Nu stiu rangul exact al acelui player .... parca e helper.....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyDum Mar 08, 2009 1:02 pm

Am mai gasit un caz mai grav de 2 administatori care isi dau parolele....ti-am trimis pm.

PS: wtf nu merge sa dau edit la mesaj ??????? a fost nevoie sa postez de 2 ori....
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyDum Mar 08, 2009 1:52 pm

SvcBad a scris:
Am mai gasit un caz mai grav de 2 administatori care isi dau parolele....ti-am trimis pm.

PS: wtf nu merge sa dau edit la mesaj ??????? a fost nevoie sa postez de 2 ori....
Ai 5 minute sa editezi, dupa care PA!
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
mykaela
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 38
Localitatea : slobozia
Hobby/Distractii : Fotbal
Data de inscriere : 01/06/2009

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyLun Iun 01, 2009 5:37 pm

Hello cristian ... nush daca ma mai ti minte...am si eu o mica problemuta..... acum ceva timp am avut si eu admin pe server ... intram cu numele de mykaela si acum tot cu el intru .... si vroiam sa stiu daca il pot recupera ... contul inca exista .... dar nu mai stiu parola ... DIablo m`a adus pe server .... poate asa iti aduci aminte de mine ... Hai ca nu te mai stresez si intru in CS ... ne vedem in joc ciao !!!
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyMier Iun 03, 2009 3:01 pm

mykaela a scris:
Hello cristian ... nush daca ma mai ti minte...am si eu o mica problemuta..... acum ceva timp am avut si eu admin pe server ... intram cu numele de mykaela si acum tot cu el intru .... si vroiam sa stiu daca il pot recupera ... contul inca exista .... dar nu mai stiu parola ... DIablo m`a adus pe server .... poate asa iti aduci aminte de mine ... Hai ca nu te mai stresez si intru in CS ... ne vedem in joc ciao !!!
Te stiu dar trebuia sa deschizi thread separat cu problema ta...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyMier Iun 03, 2009 5:18 pm

SvcBad a scris:
Am mai gasit un caz mai grav de 2 administatori care isi dau parolele....ti-am trimis pm.

PS: wtf nu merge sa dau edit la mesaj ??????? a fost nevoie sa postez de 2 ori....
oricum vedea el dar nu despre asta e vorba, vrei sa vada toti ca esti tu mana dreapta a lui Cristian }{
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! EmptyMier Iun 03, 2009 8:07 pm

moody- a scris:
SvcBad a scris:
Am mai gasit un caz mai grav de 2 administatori care isi dau parolele....ti-am trimis pm.

PS: wtf nu merge sa dau edit la mesaj ??????? a fost nevoie sa postez de 2 ori....
oricum vedea el dar nu despre asta e vorba, vrei sa vada toti ca esti tu mana dreapta a lui Cristian }{
Moody ti-am zis sa uiti de SvCbad. Se pare ca am vorbit singur... Zi PA la forum o saptamana!
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Continut sponsorizat





Cristian te rog sa verifici! Empty
MesajSubiect: Re: Cristian te rog sa verifici!   Cristian te rog sa verifici! Empty

Sus In jos
 
Cristian te rog sa verifici!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CRISTIAN !!!
» Cristian !
» reclamatie Cristian
» Reclamatie admin: Cristian
» Reclamatie Cristian

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: