games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Contestatii - Reclamatii clan-uri

In jos 
+19
upg_ng
Claudiu
cLk
Akeru
SSSzzz
KADZE
K1d0r3L
Alkin
cymino
wraith
TEvez
MeTe
inf.
Tav1X
StrutZu`
Cristian
haidenn
expres|Essy
jadkiss
23 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
StrutZu`
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 33
Localitatea : de_dust2
Hobby/Distractii : CStrike
Data de inscriere : 24/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 EmptyDum Ian 25, 2009 7:19 am

KADZE a scris:
boss eu nu am nimic de ascuns ..
am vrut sa fiu baietas dar vad ca nu merge
1.ne-au injurat de morti de icoane de ehehe etv
2.un jucator s-a mutat la noi in timpul hartii de_inferno , nu intentionat a inceput sa le zica pe unde venim am pierdut runda din cauza asta .. ne-au injurat au zis ca suntem gay daca nu ma insel l-au injurat si pe jadkiss numai stiu.
Acum o sa faca film dala .cu wall dar oamenii nu se gandesc ca plic cu pwp erau unul langa altul la sala
Hay np va inteleg .Totusi nu vad de ce atata nesimtire pe capul vostru stiind ca puteati fi descalificati de mult..
p.s. astept demo +poze sal

demo si poze de la noi nu le vezi. sal. stiai ca nu le putem da dekt pe loc. nu ni le-ai cerut aseara le ceri acuma. nu l-am injurat pe jadkiss stai chill.dak se vede k aveti wall fak filmulet dak nu bafta voua. adik tu ne dai un sfat: numai postati va rog filmulete ca oricum va descalifica sau ce?

dc ai ales tocmai site-ul ala din 1mie de site-uri de upload? sa nu stau sa dl fiekre chestie in parte? lol!
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 EmptyDum Ian 25, 2009 9:02 am

StrutZu` a scris:
KADZE a scris:
boss eu nu am nimic de ascuns ..
am vrut sa fiu baietas dar vad ca nu merge
1.ne-au injurat de morti de icoane de ehehe etv
2.un jucator s-a mutat la noi in timpul hartii de_inferno , nu intentionat a inceput sa le zica pe unde venim am pierdut runda din cauza asta .. ne-au injurat au zis ca suntem gay daca nu ma insel l-au injurat si pe jadkiss numai stiu.
Acum o sa faca film dala .cu wall dar oamenii nu se gandesc ca plic cu pwp erau unul langa altul la sala
Hay np va inteleg .Totusi nu vad de ce atata nesimtire pe capul vostru stiind ca puteati fi descalificati de mult..
p.s. astept demo +poze sal

demo si poze de la noi nu le vezi. sal. stiai ca nu le putem da dekt pe loc. nu ni le-ai cerut aseara le ceri acuma. nu l-am injurat pe jadkiss stai chill.dak se vede k aveti wall fak filmulet dak nu bafta voua. adik tu ne dai un sfat: numai postati va rog filmulete ca oricum va descalifica sau ce?

dc ai ales tocmai site-ul ala din 1mie de site-uri de upload? sa nu stau sa dl fiekre chestie in parte? lol!

Daca voi nu puneti pozele / demo , nu stiu ce tot ce certi atat , ati pierdut si cu asta basta ... toata lumea stie ca POZELE + DEMO SE PUN IMEDIAT DUPA TERMINAREA MECIULUI ( e obligatoriu ) NU CONTEAZA DACA TI LE CERE SAU NU ECHIPA ADVERSA.Nu le-ati pus sa fiti sanatosi , ati pierdut. HF
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
StrutZu`
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 33
Localitatea : de_dust2
Hobby/Distractii : CStrike
Data de inscriere : 24/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 EmptyDum Ian 25, 2009 9:08 am

asta e wave. hf navem cum sa ti le dam acuma Razz dak ai curiozitatea uitete pe demo-urile lor. in special la demo-ul lu vegita care rupea wallu si pwp care nush dak a luat vreun flash vreodata. poate ramai surprins dak nu sa fii sanatos. SAL! n`o sa mor pe cupa asta No

ps. downloadeaza si tu imaginea lu pwp de pe inferno.
Sus In jos
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 EmptyDum Ian 25, 2009 9:17 am

ba esti copac ? ca deja ma enervezi ti-am cerut demo imediat dupa terminarea partidei , si pe mess si pe forum numai ma lua cu vrajeli dastea ca n-am 12 ani !
Daca ne-ati batut prima data pe sv kappa , nu inseamna ca sunteti zei , ni se misca foarte prost , iar WAVE daca vrei uitate pe d2 cand nu am putut lega nimic din cauza lagului, motiv pentru care ne-am si certat
SaL
Sus In jos
StrutZu`
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 33
Localitatea : de_dust2
Hobby/Distractii : CStrike
Data de inscriere : 24/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 EmptyDum Ian 25, 2009 9:21 am

cum zici tu mah. mi se pare mie sau sunt doar demo si poze la 4 playeri ?
Sus In jos
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 EmptyDum Ian 25, 2009 9:22 am

vrei si pe ale mele ?
tu nu ai vazut ce lag aveam debia ma miscam da mi buzz sa ti le dau
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 EmptyDum Ian 25, 2009 10:27 am

Nu mai postati aiurea.
KADZE daca mai ai pozele , te rog , fa in asa fel incat sa faci o arhiva cu ele sa le putem downloada mai repede , ca in stilu ala de pe site trag la ele pana maine ...dupa ce downloadez o poza ma pune sa astept nush cate minute pana sa iau alta si pe deasupra nu ma lasa sa downloadez mai multe odata ... affraid .
Asta daca se poate ...daca nu o sa stau mai mult si o sa le iau...
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 EmptyDum Ian 25, 2009 11:06 am

ok , am vb cu cl si a zis ca nu mai vrea nimic
hf in continuare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Contestatii - Reclamatii clan-uri
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» akles
» Degradare
» Reclamatie Admini general....
» Reclamatii dracusoru @ Nu a tras apa la buda :)
» Reclamatii pentru abuzuri pe canal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 WAR Server :: CUPE :: CUPA KAPPA 2008-
Mergi direct la: