games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Contestatii - Reclamatii clan-uri

In jos 
+19
upg_ng
Claudiu
cLk
Akeru
SSSzzz
KADZE
K1d0r3L
Alkin
cymino
wraith
TEvez
MeTe
inf.
Tav1X
StrutZu`
Cristian
haidenn
expres|Essy
jadkiss
23 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Claudiu
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 34
Localitatea : tg-jiu
Hobby/Distractii : Footbalu
Data de inscriere : 18/01/2009

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: kFT!:(   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 12:20 pm

Vreau demourile de la AIMERII ! si vreau sa fak o reclamatie pt arbitru {FAD} am cerut poze ... nu sau facut ...nu a adus HLTV>.! vreau ceva explicati ! :-w Neutral Crying or Very sad
Sus In jos
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 12:43 pm

ti-am zis imi dai buzz pe mess si ti le dau , imi ia ore sa le pun
Sus In jos
Claudiu
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 34
Localitatea : tg-jiu
Hobby/Distractii : Footbalu
Data de inscriere : 18/01/2009

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: kFT   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 12:51 pm

am vb cu cl de la AIMERII si o sa primesc demourile pe mess ! ... dar vreau excludearea lu FAD ! farao
Sus In jos
upg_ng
New Member



Sex : feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 43
Localitatea : Bacau
Hobby/Distractii : dada
Data de inscriere : 23/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 2:13 pm

doresc poze+demo de la uhuhu .

Si doresc ca adminu "Wave" sa nu mai admineze niciodata in cupa kappa , motivele fiind urmatorele:

1.pe de_dust2 am jucat 3 runde in 4 fara ca el sa puna pauza.
2. cand a iesit unu de la ei imediat a pus pauza.
3. la inceput nu a facut runda de smk-uri .
4. era un lag enorm si el facea screenuri in fiecare runda si se bloca mai rau.
5. Ne injura , cand ceream smk round .

Voi pune si dovezile!!!
Sus In jos
cLk
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 114
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Sticlismul
Data de inscriere : 29/11/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 2:35 pm



Ultima editare efectuata de catre cLk in Dum Ian 18, 2009 3:37 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
FAD
Activ member
FAD


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 143
Varsta : 44
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : cs,mzk,basket
Data de inscriere : 25/11/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 2:37 pm

Cat timp arbitrez eu nu mai fac poze nimănui! Am primit atatea reclmații că li se blocheză pcurile, mai ales ca snapshoturile tb facute in momentul in care se întalnesc cele 2 echipe față în față și jucătorii se trezesc morți. Vor fi postate demouri, eu am urmarit toți jucătorii și s-a jucat pe tactică, niciun player neevidențiindu-se în mod special!

Ps: Claudiu keep dreaming!

ON: Aimerii merg mai departe!
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 2:42 pm

upg_ng a scris:
doresc poze+demo de la uhuhu .

Si doresc ca adminu "Wave" sa nu mai admineze niciodata in cupa kappa , motivele fiind urmatorele:

1.pe de_dust2 am jucat 3 runde in 4 fara ca el sa puna pauza.
2. cand a iesit unu de la ei imediat a pus pauza.
3. la inceput nu a facut runda de smk-uri .
4. era un lag enorm si el facea screenuri in fiecare runda si se bloca mai rau.
5. Ne injura , cand ceream smk round .

Voi pune si dovezile!!!

Pai asa pot spune si eu ca m-ati injurat , si ati injurat pe toata lumea ( defapt chiar ati facut-o si am si copy paste-urile , screen-urile ).
Astept dovezile din partea voastra la punctele 1/5/4.
Have fun.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
cLk
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 114
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Sticlismul
Data de inscriere : 29/11/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 3:16 pm

vrem si noi poze si demo de la clanul fstars. daca tot ne chinuim noi sa le uploadam sa va chinuiti si voi :p
Sus In jos
StrutZu`
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 33
Localitatea : de_dust2
Hobby/Distractii : CStrike
Data de inscriere : 24/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 4:05 pm

poze si demo de la TaW. cand au jucat vs PUii MEi
Sus In jos
EK^
Moderator
EK^


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : fotbal, bautura, cs
Data de inscriere : 24/10/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 4:16 pm

imediat ..nu e problema....dar hai sariti si voi cu demourile de p d2...va astept
Sus In jos
EK^
Moderator
EK^


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : fotbal, bautura, cs
Data de inscriere : 24/10/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyDum Ian 18, 2009 6:38 pm

mda....nu aveti demouri in schimb faceti _|_ mare aici k vreti poze si recorduri ..ai drq copii lesinati

aici sunt demourile si pozele TaW : http://www.sendspace.com/file/rbtvu6
Sus In jos
StrutZu`
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 33
Localitatea : de_dust2
Hobby/Distractii : CStrike
Data de inscriere : 24/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyLun Ian 19, 2009 9:36 am

imd bo$$
Sus In jos
FURACIOSU
New Member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 32
Localitatea : Adjud
Hobby/Distractii : Fotbal
Data de inscriere : 23/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyLun Ian 19, 2009 3:21 pm

Rog ca totii admini de pe acest forum sa se uite pe pozele de la uhuhu jucatorul stM nu are pus nici 1 execcall Neutral
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyLun Ian 19, 2009 5:38 pm

FURACIOSU a scris:
Rog ca totii admini de pe acest forum sa se uite pe pozele de la uhuhu jucatorul stM nu are pus nici 1 execcall Neutral

Nu vad nimic neregulamentar cu pozele lui stm , daca te uiti la prima poza a lui clk si prima poza a lui stn ai vedea ca "sunt la fel" , sunt facute in acelasi timp => execall.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
FURACIOSU
New Member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 32
Localitatea : Adjud
Hobby/Distractii : Fotbal
Data de inscriere : 23/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyLun Ian 19, 2009 6:29 pm

OMG ! wahe vezi tu ca scrie admin_execcall omg wahe lasate de adminat o sa postam si noi pozele si demouriile si sa faceti diferenta intre poze
Sus In jos
SSSzzz
Membru
SSSzzz


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 32
Localitatea : COnstanta
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 23/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: RE   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyMar Ian 20, 2009 10:01 pm

EK^ mda....nu aveti demouri in schimb faceti _|_ mare aici k vreti poze si recorduri ..ai drq copii lesinati

PE cine faci u lesinat mah inaptule , u care la 23 de ani iti traiesti viatza in cs ejti trist rau ! pale No
Sus In jos
EK^
Moderator
EK^


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : fotbal, bautura, cs
Data de inscriere : 24/10/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyMier Ian 21, 2009 2:34 am

Controleaza-ti limbajul


Ultima editare efectuata de catre WAVE in Mier Ian 21, 2009 8:25 am, editata de 1 ori (Motiv : pentru ca era necesar / WAVE)
Sus In jos
EK^
Moderator
EK^


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : fotbal, bautura, cs
Data de inscriere : 24/10/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyMier Ian 21, 2009 4:28 pm

SSSzzz a scris:
EK^ mda....nu aveti demouri in schimb faceti _|_ mare aici k vreti poze si recorduri ..ai drq copii lesinati

PE cine faci u lesinat mah inaptule , u care la 23 de ani iti traiesti viatza in cs ejti trist rau ! pale No


22 AM ....ASA CREZI TU K DORM IN CS SAU POATE TU ASA CONCEPI K TREBUIE FACUT K SA POTI JUCA BN CS,PT K VA UITATI LA VOI CARE PIERDETI TIMPU DEGEABA LA SALA SI NICI CU CODURI NU SUNTETI IN STARE SA CASTIGATI UN MECI Wink)....NUSH CARE O FI ALA MAI TRIST :-S T LAS P TINE.....HAI SAL~ ..."ratoni sunt si vor fi mereu pt k nu se coboara nimeni la nivelul lor k sa-i infrunte" Wink)
Sus In jos
SSSzzz
Membru
SSSzzz


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 32
Localitatea : COnstanta
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 23/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: !   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyMier Ian 21, 2009 7:51 pm

1.La meci cu voi nu am jucat de la sala
2.Daca nu erau plecati machidonu si cu fasole aia adevarati va bagau sub rampe Twisted Evil
3.si crezi ca jucam noi cu wall din forte? aveam vreo sansa sa-l activam fara sa ne dea afara?
Sus In jos
EK^
Moderator
EK^


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : fotbal, bautura, cs
Data de inscriere : 24/10/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyJoi Ian 22, 2009 5:27 am

SSSzzz a scris:

2.Daca nu erau plecati machidonu si cu fasole aia adevarati va bagau sub rampe Twisted Evil

machidonu,fasole =)))))))))) ...e clar...nu mai da reply k nu-ti mai raspund :-j
Sus In jos
StrutZu`
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 33
Localitatea : de_dust2
Hobby/Distractii : CStrike
Data de inscriere : 24/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyJoi Ian 22, 2009 8:01 am

http://www.sendspace.com/file/fdjt73
http://www.sendspace.com/file/stkqgo
uitete si tu la demo si invata ceva study

ps. admini va rog vizualizati demo-urile de la TaW sa vedeti ce aim are dabyja =)) clar.. iar estranio putin suspect fac si filmulete cu wall in curand sa vada toti Smile
ptr estranio: nush dak ai observat estranio, poate tu nu stiai de asta, dar e runda pe d2 in care intrati x2. iar noi am dat fb tu ai continuat sa ne urmaresti prin pereti si sa arunci he-uri, fb.. poate tu nu stii ink dar erai orb cheers


Ultima editare efectuata de catre StrutZu` in Joi Ian 22, 2009 8:21 am, editata de 2 ori
Sus In jos
StrutZu`
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 26
Varsta : 33
Localitatea : de_dust2
Hobby/Distractii : CStrike
Data de inscriere : 24/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyJoi Ian 22, 2009 8:05 am

EK^ a scris:
mda....nu aveti demouri in schimb faceti _|_ mare aici k vreti poze si recorduri ..ai drq copii lesinati

aici sunt demourile si pozele TaW : http://www.sendspace.com/file/rbtvu6

trist dar toti au cate 3 snapshoturi numai estranio 1... unde e snapshotul facut de jadkiss pe d2 ? cu "zambiti va rog" ?? si are doar 2 demo-uri... vrau toate 3 demo-uri ale lu dabyja si estranio
Sus In jos
jadkiss
Activ member
jadkiss


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 153
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : fotbalu
Data de inscriere : 04/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyJoi Ian 22, 2009 10:43 am

voi analiza demourile celor 2 si pozele si voi da un rasp ! pana diseara !
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyJoi Ian 22, 2009 11:22 am

Parerea mea este ca daca echipa in culpa nu posteaza TOATE POZELE / DEMO-urile ( tuturor jucatorilor ) ar trebui sa piarda prin FF.
Nu este fair-play ce se intampla , de ce unii posteaza tot si altii nu ...nu facem favoruri nimanui , totusi e doar un joc.
Ma voi uita peste demo-urile postate si va voi spune parerea aici.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
EK^
Moderator
EK^


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : fotbal, bautura, cs
Data de inscriere : 24/10/2008

Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 EmptyJoi Ian 22, 2009 11:12 pm

rog sa se uite la demo-uri numai cunoscatorii pt k situatia se complica rau din cauza astora din clanu` vietii care o treaba nu au......oricum v-ati trezit cam tarziu sa cereti nush c poza care oricum nu e f importanta si p care intamplator am gasit-o....o puteti vedea aici...... http://www.zdrive.ws/137898.html sunt curios ce mai ziceti si acum...."a modificat-o in photoshop ,ne-a dat alta poza etc" nu m-ar mira sa debitati dastea.....cat despre tine strutule crede-ma k nu am c sa invat d la voi....atat k p d2 v-am subestimat prea mult si nu ne-am dat interesu de la inceput.. oricum ati ars-o aiurea stai calm ...nici nu ma sinchisesc sa ma uit p demo-urile voastre....Dabyja nu a stiut k tre` sa dea stop si asa k a facut un singur demo p 2 harti+1demo p a treia harta,iar estranio nu mai are nimic in cstrike legat d cupa kappa pt k nu a stiut k va treziti voi peste 105 zile sa comentati si sa incercati sa castigati meciul p forum k ultimii oameni.....p bune sunteti prea penibili..cel putin faza cu aim-u la dabyja =)))))))))))))))pffffffff doaaamne....n-aveti cum Smile)))))))
Sus In jos
Continut sponsorizat





Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Contestatii - Reclamatii clan-uri   Contestatii - Reclamatii clan-uri - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Contestatii - Reclamatii clan-uri
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» akles
» Degradare
» Reclamatie Admini general....
» Reclamatii dracusoru @ Nu a tras apa la buda :)
» Reclamatii pentru abuzuri pe canal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 WAR Server :: CUPE :: CUPA KAPPA 2008-
Mergi direct la: