games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Reclamatie Admini general....

In jos 
+4
FAD
KADZE
Kenox
moody
8 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyJoi Dec 18, 2008 8:44 pm

Eu nu inteleg o chestie dak sunteti admini DC nu va comporati ca adminii ???? am fost azi pe server Si 2 playeri erau suspecti de coduri amn2 de wall printre care unu si de aim : unu Vasy si unu ManN1 !! erau 2 admini mai mari ca mine pe server care aveau Rcon si nici unu din ei nu a vrut MACAR sa se uite pe ei !! a trebuit SA stau spect jumatate de ora sa ma rog de ei sa le faca poze sau sa se mai uite unu pe ei !!! i-a durut FIX !!!! ca sa nu mai zic ca pe unu dintre ei nici nu il interesa !! nici macar nu raspundea !!!

Unii dintre voi aveti admini sa va dati mari !!!! Da sa il folositi ciuciu !!!!!

ATAT am avut d zis....
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyJoi Dec 18, 2008 8:46 pm

aha te pomenesti ca vrei execclient, adica rcon
si daca tot ai zis 2 admini pai spune-i frate
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyJoi Dec 18, 2008 8:48 pm

moody- a scris:
aha te pomenesti ca vrei execclient, adica rcon
si daca tot ai zis 2 admini pai spune-i frate

Nu moody nu vreau nici un Rcon pt ca sincer nici nu stiu toate comenzile cu el ! eu sunt multumit cu ce am !!!

Iar cei doi sunt clb si Sw!ft ! mai era si un helper nu mai retin numele ceva cu : zzz_dolce.... ceva de genu
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyJoi Dec 18, 2008 8:54 pm

si atunci ce ai vrut sa zici prin ce ai scris mai sus ?
Sus In jos
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyJoi Dec 18, 2008 8:55 pm

Svc cand activa Vasy in pgl tu nici nu jucai cs...asa ca lasane cu comentarii inutile.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: https://kappa.all-up.com/reclamatii-admini-f4/   Reclamatie Admini general.... EmptyJoi Dec 18, 2008 8:59 pm

Kenox altceva in afara de Critici stii sa zici ? dak nu atunci veziti d treaba ta ! In primul rand nici nu ao fost p server sa vezi cum au decurs lucrurile !!!

AM INTREBAT II CONOASTE CAREVA PE ASTIA 2 ???????? A RASPUNS NAIBA !!!!!

atata timp cat nu imi zice nimeni nimic de ei am dretul sa CRED ce VREAU despre ei !!!!

Si Cu asta cred ca i-am raspuns lui moody !!!!! adica unii aveti admin degeaba cand intrati pe server !!

A fost nevoie sa ii zic lui Cristian pe steam Sa il intreb pe el ce SA le fac ! PT ca cei de pe server erau prea ocupati cu SCORUL !!
Sus In jos
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyJoi Dec 18, 2008 11:21 pm

Daca erau ei sa fii sigur ca nu joaca cu wall , insa daca erau fanii tot ce este posibil Smile
Vasy chiar joaca bine , sufera dar joaca mann1 la fel Smile hf
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyVin Dec 19, 2008 12:13 am

KADZE a scris:
Daca erau ei sa fii sigur ca nu joaca cu wall , insa daca erau fanii tot ce este posibil Smile
Vasy chiar joaca bine , sufera dar joaca mann1 la fel Smile hf

Da man nu am zis nimic Uite dak era unu ca u care ii cunostea si cand am intrebat sa imi fi raspuns nu mai ziceam nimic dar asa zii tu sa nu te enervezi ? cand vezi altii care sunt mai mari nu raspund si ei cand e vorba DE ..... n-ai cu cine cate odata....

Incercati fratilor sa fiti atenti pe serv cand e o chestie de genu ca nu ii cunoaste nimeni pe toti "goozi" .. si se mai intampla sa dai de dastia si dak era altu in locul meu cand il vedea cum DAU si vedea ca nu ii zice nici un admin nimic de ei le dadea ban poate...yo barim am intrebat de cateva ori De ei da am vaz ca nimeni nu s-a simtit si am apelat la Cristian care bineinteles ca mi-a raspuns dar pentru chestii de genu nu ar trebuii sa il stresez pe el se putea sa se rezolve pe serv....dar dak nu ai cu cine... ce sa faci....
Sus In jos
FAD
Activ member
FAD


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 143
Varsta : 44
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : cs,mzk,basket
Data de inscriere : 25/11/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyVin Dec 19, 2008 1:39 pm

Pai mann1 e la igg si vasy ala joaca super bine ,joaca si pe pgl pub ,e skillat se vede ca a fost pgl Smile
Sus In jos
killah
Manager
killah


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex cu babe
Data de inscriere : 17/10/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyVin Dec 19, 2008 1:50 pm

FAD a scris:
Pai mann1 e la igg si vasy ala joaca super bine ,joaca si pe pgl pub ,e skillat se vede ca a fost pgl Smile

Pe Vasy il stie tot quakenetul ca o arde cu wall... cupa/mix/public e tot una..el joaca la rank Smile . Oricum pe public un pgl-ist sau ex pgl-ist va cam domina... Va rog publicarilor (aviz amatorilor) sa va abtineti de la comentarii si aprecieri de genu si de dat garantii cand aveti meciuri grele versus de_dust2 Wink ! m@n (mann1) e tovaras Wink
Sus In jos
FAD
Activ member
FAD


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 143
Varsta : 44
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : cs,mzk,basket
Data de inscriere : 25/11/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyVin Dec 19, 2008 7:46 pm

killah a scris:
FAD a scris:
Pai mann1 e la igg si vasy ala joaca super bine ,joaca si pe pgl pub ,e skillat se vede ca a fost pgl Smile

Pe Vasy il stie tot quakenetul ca o arde cu wall... cupa/mix/public e tot una..el joaca la rank Smile . Oricum pe public un pgl-ist sau ex pgl-ist va cam domina... Va rog publicarilor (aviz amatorilor) sa va abtineti de la comentarii si aprecieri de genu si de dat garantii cand aveti meciuri grele versus de_dust2 Wink ! m@n (mann1) e tovaras Wink

aha,ok.
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 31
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyVin Dec 19, 2008 11:29 pm

Dap am jucat azi pe pgl si l-a prins zorda cu wall pe vasy Wink
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 8:57 am

Ce pocniti ! affraid
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 2:04 pm

ReLease a scris:
Dap am jucat azi pe pgl si l-a prins zorda cu wall pe vasy Wink

Deci Kenox de acum in colo iti sugerez sa iti tii comentariile pentru tine ca pana acum ai luat apararea la 2 cocalari care o ardeau cu wall !!! incep sa Cred ca ai si tu ceva de le iei lor apararea !!

Si KADZE nu inteleg dc ii iei apararea lui Vasy dak mai multi admini si chiar si de pe alte servere l-au prins....
Sus In jos
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 3:33 pm

SvCbad a scris:
ReLease a scris:
Dap am jucat azi pe pgl si l-a prins zorda cu wall pe vasy Wink

Deci Kenox de acum in colo iti sugerez sa iti tii comentariile pentru tine ca pana acum ai luat apararea la 2 cocalari care o ardeau cu wall !!! incep sa Cred ca ai si tu ceva de le iei lor apararea !!

Si KADZE nu inteleg dc ii iei apararea lui Vasy dak mai multi admini si chiar si de pe alte servere l-au prins....

Probabil joc cu wall hack si nu stiam si eu Suspect
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 4:25 pm

SVC NU MAI SUFERI
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 4:58 pm

moody- a scris:
SVC NU MAI SUFERI

moody u cred ca ai o problema cu mine ! ia zii tu cu ce sufar ? ti se pare ca spun ceva aiurea ? lamureste-ma ! pana si killah a zis ca ala o arde cu wall si Kenox ii lua apararea si se lua de mine ! iar tu acum t bagi in seama fara rost.
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 5:30 pm

SvCbad a scris:
ReLease a scris:
Dap am jucat azi pe pgl si l-a prins zorda cu wall pe vasy Wink

Deci Kenox de acum in colo iti sugerez sa iti tii comentariile pentru tine ca pana acum ai luat apararea la 2 cocalari care o ardeau cu wall !!! incep sa Cred ca ai si tu ceva de le iei lor apararea !!

Si KADZE nu inteleg dc ii iei apararea lui Vasy dak mai multi admini si chiar si de pe alte servere l-au prins....
vorbele spun totul, salut si nu imi da reply
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: https://kappa.all-up.com/reclamatii-admini-f4/reclamatie-admini-general-t168.htm   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 5:33 pm

e clar ........... lol! eram sigur ca asta zici Smile))))) pai zii singur dak crezi ca sufar de ceva nu imi baga ce am zis eu Smile))))) ca ce am zis eu vad toti dar nu toti cred ca tine Wink hai salut.
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 5:37 pm

Salut
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptySam Dec 20, 2008 5:41 pm

moody- a scris:
Salut

app te-as ruga sa te uiti la sectiunea kituri am postat ceva acolo cu un commanmenu. dak ai fi dragut sa ma ajuti cu el .... am vazut ca te mai pricepi. thx bye.
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyLun Dec 22, 2008 12:50 pm

Cristiane am si eu o rugaminte la tine , urmareste-l pe adminu edition^ sau ceva de genul asta ...omu e cam prostan ( no offence ).Abia se schimbase frumos harta pe de_nuke iar el dupa 2 minute da la vote de_dust2 ( poate nu i-a convenit nuke , dar macar putea sa ne intrebe si pe noi [ eu , svcbad {parca era si el} , rulez , etc etc ] iar apoi cand s-a schimbat dust2 si am intrebat cine a dat vote a iesit imediat de pe server ... please ai grija si scade-i adminul ala daca o tine tot asa.
Plus de asta e si tare-n clanta. scratch
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
FAD
Activ member
FAD


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 143
Varsta : 44
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : cs,mzk,basket
Data de inscriere : 25/11/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyLun Dec 22, 2008 2:30 pm

WAVE a scris:
Cristiane am si eu o rugaminte la tine , urmareste-l pe adminu edition^ sau ceva de genul asta ...omu e cam prostan ( no offence ).Abia se schimbase frumos harta pe de_nuke iar el dupa 2 minute da la vote de_dust2 ( poate nu i-a convenit nuke , dar macar putea sa ne intrebe si pe noi [ eu , svcbad {parca era si el} , rulez , etc etc ] iar apoi cand s-a schimbat dust2 si am intrebat cine a dat vote a iesit imediat de pe server ... please ai grija si scade-i adminul ala daca o tine tot asa.
Plus de asta e si tare-n clanta. scratch

Eram pe srv.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyLun Dec 22, 2008 2:45 pm

WAVE a scris:
Cristiane am si eu o rugaminte la tine , urmareste-l pe adminu edition^ sau ceva de genul asta ...omu e cam prostan ( no offence ).Abia se schimbase frumos harta pe de_nuke iar el dupa 2 minute da la vote de_dust2 ( poate nu i-a convenit nuke , dar macar putea sa ne intrebe si pe noi [ eu , svcbad {parca era si el} , rulez , etc etc ] iar apoi cand s-a schimbat dust2 si am intrebat cine a dat vote a iesit imediat de pe server ... please ai grija si scade-i adminul ala daca o tine tot asa.
Plus de asta e si tare-n clanta. scratch
Pai daca a iesit la vot de_dus2 nu am ce sa zic. Lumea in general reclama alte abuzuri la adresa lui dar aici nu e cazul...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
killah
Manager
killah


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 160
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex cu babe
Data de inscriere : 17/10/2008

Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... EmptyLun Dec 22, 2008 3:18 pm

FAD a scris:
WAVE a scris:
Cristiane am si eu o rugaminte la tine , urmareste-l pe adminu edition^ sau ceva de genul asta ...omu e cam prostan ( no offence ).Abia se schimbase frumos harta pe de_nuke iar el dupa 2 minute da la vote de_dust2 ( poate nu i-a convenit nuke , dar macar putea sa ne intrebe si pe noi [ eu , svcbad {parca era si el} , rulez , etc etc ] iar apoi cand s-a schimbat dust2 si am intrebat cine a dat vote a iesit imediat de pe server ... please ai grija si scade-i adminul ala daca o tine tot asa.
Plus de asta e si tare-n clanta. scratch

Eram pe srv.

Ii micsorezi sau nu eu pe ratatu asta il banez on sight! m-a injurat si luat la misto de atatea ori (am martori) si tu i-ai scos banul,probabil fraierindu-te pe mess sau forum... slot sau ban on sight ! :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Admini general.... Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admini general....   Reclamatie Admini general.... Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Admini general....
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» pt admini
» ATITUDINE DE ADMINI
» Admini incompetenti
» akles
» Degradare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: