games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 sunt mic si vreau sa fiu mare :P

In jos 
+11
secure
has
hriscu_vs
Belzy
pimp
Release
DarKStaR
Shacalul
Hassan
b0o
tzantzar
15 participan?i
AutorMesaj
tzantzar
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 38
Localitatea : HoShiMin ParK
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 16/04/2009

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyDum Iun 07, 2009 9:05 pm

Numele care il utilizezi pe server: Tzantzar

- Timpul care il petreci pe server:1 ,2 ore (seara ) si in weekend mai mult Smile

- Ce acces detii momentan: slot

- De cat timp joci pe kappa: am multi ai decand joc dar cu pauze Sad

- De cat timp ai accesul anterior: de 2 luni de zile

- Motivul pentru care vrei sa ti se mareasca accesul: vreau si eu comenzi

PS : am lipsit 3 sapt de pe server pt k am zugravit iar pc meu era strans Smile. a se lua in considerare si acest lucru pt k nu vreau sa va mint si sa va trag teapa
Sus In jos
b0o
Membru
b0o


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 41
Varsta : 42
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : cs
Data de inscriere : 04/04/2009

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyLun Iun 08, 2009 12:22 am

Razz mai bine invatza la bac .. sau inca nu esti la liceu ? lol!
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyLun Iun 08, 2009 11:08 pm

Mai joaca CONTRA
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
tzantzar
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 38
Localitatea : HoShiMin ParK
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 16/04/2009

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyJoi Iun 11, 2009 8:09 pm

b0o a scris:
Razz mai bine invatza la bac .. sau inca nu esti la liceu ? lol!


nu inteleg dc zici asta, sunt obosit acuam k in fiecare zi.... dar sa stii cam terminat si o facultate pt cunostiinta ta generala Basketball
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyVin Iun 12, 2009 1:25 am

tzantzar a scris:
Numele care il utilizezi pe server: Tzantzar

- Timpul care il petreci pe server:1 ,2 ore (seara ) si in weekend mai mult Smile

- Ce acces detii momentan: slot

- De cat timp joci pe kappa: am multi ai decand joc dar cu pauze Sad

- De cat timp ai accesul anterior: de 2 luni de zile

- Motivul pentru care vrei sa ti se mareasca accesul: vreau si eu comenzi

PS : am lipsit 3 sapt de pe server pt k am zugravit iar pc meu era strans Smile. a se lua in considerare si acest lucru pt k nu vreau sa va mint si sa va trag teapa


Cand te vad si eu pe kappa ai sa primesti ceva in schimb!!!
Sus In jos
DarKStaR
Activ member
DarKStaR


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 50
Varsta : 38
Localitatea : cartieru cu 3 litere
Hobby/Distractii : play cs
Data de inscriere : 26/12/2008

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptySam Iun 13, 2009 12:21 am

CONTRA

ai mai multe mortaciuni decat fraguri
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 30
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptySam Iun 13, 2009 1:32 am

DarKStaR a scris:
CONTRA

ai mai multe mortaciuni decat fraguri
Esti intr-o mare eroare daca tu crezi ca upgradeurile se fac dupa skill...se tine cont de activitate si comportament in niciun caz de cate fraguri faci...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
DarKStaR
Activ member
DarKStaR


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 50
Varsta : 38
Localitatea : cartieru cu 3 litere
Hobby/Distractii : play cs
Data de inscriere : 26/12/2008

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptySam Iun 13, 2009 6:26 am

ReLease pe mine nu ma incanta sa l vad pe unu ca intra mereu pe server si e slab ,serveru kappa e unu care are pretentii sau cel putin a avut ...eu zic ca accesele trebuiesc date in functie de skill nu neaparat de activitate ! SLOT e perfect deocamdata
Sus In jos
tzantzar
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 38
Localitatea : HoShiMin ParK
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 16/04/2009

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptySam Iun 13, 2009 11:37 am

oks ma frumos am inteles ce am de facut Wink

tc pls
Sus In jos
pimp
Membru
pimp


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Localitatea : Bavaria
Hobby/Distractii : Sex.
Stare de spirit : Trist :(
Data de inscriere : 12/04/2009

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptySam Iun 13, 2009 11:49 am

asta e o aberatie cu skillul, omul trebuie sa primeasca adminul(sau ce vrea el) in functie de ce este el capabil, asta va dati seama dupa comportamentul care il are pe server. Nu dupa skill, mai grav e ca cei cu skill sufera si de multe ori dau kickuri/slay/banuri aiurea doar ca sa arate ei ca sunt mai mari decat ceilalti !
Sus In jos
http://www.cszone.ro
Belzy
Moderator
Belzy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 102
Varsta : 40
Localitatea : Timisoara
Hobby/Distractii : cs
Data de inscriere : 09/11/2008

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyDum Iun 14, 2009 4:05 pm

contra nu team vazut pe serv si eu joc zi de zi
Sus In jos
hriscu_vs
Activ member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Vaslui
Hobby/Distractii : Muzica , Gagici ..
Data de inscriere : 21/09/2008

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyDum Iun 14, 2009 5:28 pm

Tzantzar eu te stiu pe tine de pe un server, si te stiu de baiat bun.Multi admini de aici nu valoreaza nici 1 % din cat valorezi tu (in sensul de adminat).. Eu iti dau pro , dar daca tu nu ai activitate pe server nu ai sanse sa primesti upgrade. succes
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyLun Iun 15, 2009 3:59 pm

Shacalul a scris:
tzantzar a scris:
Numele care il utilizezi pe server: Tzantzar

- Timpul care il petreci pe server:1 ,2 ore (seara ) si in weekend mai mult Smile

- Ce acces detii momentan: slot

- De cat timp joci pe kappa: am multi ai decand joc dar cu pauze Sad

- De cat timp ai accesul anterior: de 2 luni de zile

- Motivul pentru care vrei sa ti se mareasca accesul: vreau si eu comenzi

PS : am lipsit 3 sapt de pe server pt k am zugravit iar pc meu era strans Smile. a se lua in considerare si acest lucru pt k nu vreau sa va mint si sa va trag teapa


Cand te vad si eu pe kappa ai sa primesti ceva in schimb!!!



da te-am vazut pe servar si iti dau PRO.... dar vreau sa te mai vad;)
Sus In jos
has
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyLun Iun 15, 2009 11:50 pm

ba nu mai vorbiti voi aiurea va dati cu parerea de zici k sunteti ouneri ....conteaza si skill k nu poti sa fii slab k jucator si sa nu stii destul de bine jocul si sa ai admin k sa impui reguli jucatorilor kre sunt cu mult peste tine eventual sa le faci poze sau sa-i banezi direct doar pentru ca "ti-a dat hs perete"
PS : CONTRA
Sus In jos
secure
Moderator
secure


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 37
Localitatea : Campina
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 03/11/2008

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyMar Iun 16, 2009 8:55 pm

contra
Sus In jos
tzantzar
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 38
Localitatea : HoShiMin ParK
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 16/04/2009

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyDum Iun 21, 2009 4:39 pm

TC pls, am inteles ce am de facut revin peste 2 saptamanii sau cat o sa fii sa va vedeti pe server Razz
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyDum Iun 21, 2009 9:11 pm

has a scris:
ba nu mai vorbiti voi aiurea va dati cu parerea de zici k sunteti ouneri ....conteaza si skill k nu poti sa fii slab k jucator si sa nu stii destul de bine jocul si sa ai admin k sa impui reguli jucatorilor kre sunt cu mult peste tine eventual sa le faci poze sau sa-i banezi direct doar pentru ca "ti-a dat hs perete"
PS : CONTRA
Shocked lol! Pai daca ar fi dupa skill eu nici slot nu ar trebui sa am! Very Happy

Tzantzar mai joaca si incearca sa te remarci pe server. Pana acum nu ai convins.... Asta nu inseamna ca nu vei primi in viitor si ,,ceva comenzi" precum soliciti.
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
tzantzar
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 38
Localitatea : HoShiMin ParK
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 16/04/2009

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyDum Iun 21, 2009 9:24 pm

Cristian a scris:
has a scris:
ba nu mai vorbiti voi aiurea va dati cu parerea de zici k sunteti ouneri ....conteaza si skill k nu poti sa fii slab k jucator si sa nu stii destul de bine jocul si sa ai admin k sa impui reguli jucatorilor kre sunt cu mult peste tine eventual sa le faci poze sau sa-i banezi direct doar pentru ca "ti-a dat hs perete"
PS : CONTRA
Shocked lol! Pai daca ar fi dupa skill eu nici slot nu ar trebui sa am! Very Happy

Tzantzar mai joaca si incearca sa te remarci pe server. Pana acum nu ai convins.... Asta nu inseamna ca nu vei primi in viitor si ,,ceva comenzi" precum soliciti.

da cristian nu am zis nimic, totul are un inceput si ca fiecare inceput e greu cand vrei sa faci ceva Smile nu`i nimik o sa joc si o sarevin peste 2 saptamanii sau cat imi ziceti voi cu o noua cerere pt niste "mici" comenzi pe care vreau sa le am . si dupa cum face si vrea fiecare nu o sa ma opresc doar aici o sa continui si o sa ma integrez in comunitatea KAPPA. pana atunci pls TOPIC CLOSED ca sa nu se mai ia lumea la cearta ca sincer nu`mi place asta si ies vb aiurea si voi care va cunoasteti de atat timp va luati la cearta pt mine cu skilul meu (de om obosit care vin seara la munca ) si ma bag si eu o ora si eu la PAC PAC .
ms frumos celor care au votat si o sa mai auziti de mine Razz
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyMar Iun 23, 2009 8:57 pm

tzantzar a scris:
Cristian a scris:
has a scris:
ba nu mai vorbiti voi aiurea va dati cu parerea de zici k sunteti ouneri ....conteaza si skill k nu poti sa fii slab k jucator si sa nu stii destul de bine jocul si sa ai admin k sa impui reguli jucatorilor kre sunt cu mult peste tine eventual sa le faci poze sau sa-i banezi direct doar pentru ca "ti-a dat hs perete"
PS : CONTRA
Shocked lol! Pai daca ar fi dupa skill eu nici slot nu ar trebui sa am! Very Happy

Tzantzar mai joaca si incearca sa te remarci pe server. Pana acum nu ai convins.... Asta nu inseamna ca nu vei primi in viitor si ,,ceva comenzi" precum soliciti.

da cristian nu am zis nimic, totul are un inceput si ca fiecare inceput e greu cand vrei sa faci ceva Smile nu`i nimik o sa joc si o sarevin peste 2 saptamanii sau cat imi ziceti voi cu o noua cerere pt niste "mici" comenzi pe care vreau sa le am . si dupa cum face si vrea fiecare nu o sa ma opresc doar aici o sa continui si o sa ma integrez in comunitatea KAPPA. pana atunci pls TOPIC CLOSED ca sa nu se mai ia lumea la cearta ca sincer nu`mi place asta si ies vb aiurea si voi care va cunoasteti de atat timp va luati la cearta pt mine cu skilul meu (de om obosit care vin seara la munca ) si ma bag si eu o ora si eu la PAC PAC .
ms frumos celor care au votat si o sa mai auziti de mine Razz
Pai tu vrei mariri pe Kappa dar te gasesc jucand mai mult pe alte servere. De exemplu in acest moment esti pe TRAFICZONE.RO CS 1.6 si stai de ceva vreme....
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
tzantzar
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 38
Localitatea : HoShiMin ParK
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 16/04/2009

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyMier Iun 24, 2009 7:06 pm

cristian am intrat si pe kappa, dar dadea erori si am mai ramas doar 3 vs3 .... cred ca e de la server. ma joc pe mai multe servere recunosc dar intru si pe kappa sa ma vada lumea. oricine se joaca pe mai multe server sau ma rog 99% . Smile
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyMier Iun 24, 2009 8:08 pm

tzantzar a scris:
cristian am intrat si pe kappa, dar dadea erori si am mai ramas doar 3 vs3 .... cred ca e de la server. ma joc pe mai multe servere recunosc dar intru si pe kappa sa ma vada lumea. oricine se joaca pe mai multe server sau ma rog 99% . Smile

sa o crezi tu k 99% joaca p alte srv, sunt destui care joaca insa sunt si altii care joaca duar pe kappa
Sus In jos
tzantzar
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 38
Localitatea : HoShiMin ParK
Hobby/Distractii : CS
Data de inscriere : 16/04/2009

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyMier Iun 24, 2009 8:23 pm

oks nu am zis ca totii joaca, dar si alti frecventeaza si alte server...asa se intampla in orice comunitate. nu poti sa joci doar pe un singur server...
Sus In jos
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyMier Iun 24, 2009 8:40 pm

tzantzar a scris:
oks nu am zis ca totii joaca, dar si alti frecventeaza si alte server...asa se intampla in orice comunitate. nu poti sa joci doar pe un singur server...

eu nu vreau sa ies in evidenta sau stiu eu altceva dar eu unu joc NUMAI PE KAPPA , k sa vz k poti sa joci duar p un singur srv in fn ,nu vreu sa intru in polemici atat am mai avut d adaugat , h.f
Sus In jos
piLu
Activ member
piLu


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 34
Localitatea : Motru
Hobby/Distractii : cs , lenevit
Stare de spirit : plm
Data de inscriere : 03/12/2008

Foaie de personaj
Player:

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyMier Iun 24, 2009 10:04 pm

pN0 a scris:
tzantzar a scris:
oks nu am zis ca totii joaca, dar si alti frecventeaza si alte server...asa se intampla in orice comunitate. nu poti sa joci doar pe un singur server...

eu nu vreau sa ies in evidenta sau stiu eu altceva dar eu unu joc NUMAI PE KAPPA , k sa vz k poti sa joci duar p un singur srv in fn ,nu vreu sa intru in polemici atat am mai avut d adaugat , h.f

Me2
Sus In jos
bleah
Admin server



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 58
Varsta : 39
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : femei
Data de inscriere : 03/09/2008

sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P EmptyVin Iun 26, 2009 12:07 pm

daca este slot rezervat cu imunitate e suficient
Sus In jos
Continut sponsorizat





sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty
MesajSubiect: Re: sunt mic si vreau sa fiu mare :P   sunt mic si vreau sa fiu mare :P Empty

Sus In jos
 
sunt mic si vreau sa fiu mare :P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aici puteti posta cererile pentru modificarea de acces
» VREAU !
» imi vreau accesul inapoi
» Vreau si eu sa stiu...
» Mare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri upgrade admin-
Mergi direct la: