games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Abuzuri de comenzi pe server

In jos 
+17
cymino
JoxxeR*
moody
FAD
killah
sevrajjj
Dracusoru
AcG
oragula
eject
Killer
Shacalul
hriscu_vs
Kenox
Cristian
aditzu
akles
21 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyVin Noi 07, 2008 12:19 pm

Scoateti adminul lui piky sau cine mm lui e,cred ca e pe alt nick adminul in fine...a intrat a dat imm 1 si ne-a dat execall connect idle.pgl.ro
rcon si shacalul erau si ei pot sa confirme!
Ban la vederea lui!
Multumesc
Sus In jos
aditzu
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 39
Localitatea : bucuresti dupa colt
Hobby/Distractii : mut biti
Data de inscriere : 07/11/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyVin Noi 07, 2008 4:13 pm

ce sparti au ajuns aia de pe idle, acum ca au serv gol.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyVin Noi 07, 2008 4:52 pm

aditzu a scris:
ce sparti au ajuns aia de pe idle, acum ca au serv gol.
Era Raul si cu secure... Nu mai are admin acum! Cu toate ca se stie ca raman toate comenzile in logo nu se potolesc. Este chiar prostie actiunea asta cand stie bine ca s-a ales praful de admin dupa o asa faza. Nu asa se populeaza un server...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyVin Noi 07, 2008 6:59 pm

Ban pe ip si stergerea adminului ...cam asa trebuie in astfel de cazuri..
Sus In jos
hriscu_vs
Activ member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Vaslui
Hobby/Distractii : Muzica , Gagici ..
Data de inscriere : 21/09/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyVin Noi 07, 2008 7:46 pm

n-ai cu cine ..
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: aha   Abuzuri de comenzi pe server EmptyVin Noi 07, 2008 8:20 pm

Cristian a scris:
aditzu a scris:
ce sparti au ajuns aia de pe idle, acum ca au serv gol.
Era Raul si cu secure... Nu mai are admin acum! Cu toate ca se stie ca raman toate comenzile in logo nu se potolesc. Este chiar prostie actiunea asta cand stie bine ca s-a ales praful de admin dupa o asa faza. Nu asa se populeaza un server...

deci ai gasit pana la urma cine era ma bucur!!!
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptySam Noi 08, 2008 12:33 am

bine ca s-a aflat si nu si-a luat-o ala nevinovat! Smile
Sus In jos
Killer
Moderator
Killer


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 34
Localitatea : Voluntari
Hobby/Distractii : fotbal , bautura , femei
Data de inscriere : 03/09/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyDum Noi 09, 2008 6:06 pm

Ce sparti ..
Sus In jos
eject
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 35
Localitatea : Bucharest
Hobby/Distractii : sa fac caca
Data de inscriere : 10/11/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyLun Noi 10, 2008 8:50 am

orice Reply la topicu asta consta.. in "ce sparti da sparti. spart spartii dracu:))]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyLun Noi 10, 2008 10:56 am

Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyLun Noi 10, 2008 11:23 am

hw a scris:
Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....
da si el pana ii da unu ban...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyLun Noi 10, 2008 12:37 pm

akles a scris:
hw a scris:
Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....
da si el pana ii da unu ban...

Pei nici ban nu o sa primeasca...ca nu are cine sa-i dea ... de frica sa nu ramana fara admin... oricum kappa nu mai este cum era candva ... acum multi ani.... pe vremea lu plicti .. talla ... erotika .... bleah .. si in privinta acceselor .. 131071 pe vremea aceea .. si acum am helper .. dar Kenox are rcon ... in fine ..
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyLun Noi 10, 2008 12:53 pm

hw a scris:
akles a scris:
hw a scris:
Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....
da si el pana ii da unu ban...

Pei nici ban nu o sa primeasca...ca nu are cine sa-i dea ... de frica sa nu ramana fara admin... oricum kappa nu mai este cum era candva ... acum multi ani.... pe vremea lu plicti .. talla ... erotika .... bleah .. si in privinta acceselor .. 131071 pe vremea aceea .. si acum am helper .. dar Kenox are rcon ... in fine ..
Repet,depinde cui ii face glume d'astea.Oricum comenzile se vad in log si poate ramane fara acces daca o mai arde mult cu asa glume.
Despre helperul tau sunt sigur ca va creste daca vei juca in continuare Wink si iti vezi de treaba pe serv.
Cat despre vreumurile trecute...ce a fost a fost..usor usor se revine si sper ca va fi chiar mai bine.
Sus In jos
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyLun Noi 10, 2008 4:28 pm

hw a scris:
Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....

Eu cred ca tu vrei sa arati cat de prost esti... dar te las in pace,stitch ii da la om slay cu toate ca omul era in site cu bomba si se pregatea sa o puna,stitch fiind si la echipa tero de aceea mi-a venit si dracii,acolo nu eu am facut abuz de comenzi ci stitch slayul ala trebuia sa aiba un motiv.Si treaba cu kickurile o poate verifica si Cristian in loguri si o sa vada ca eu nu am dat kick la playeri,slay eu nu dau decat pt afk.Asa ca pe viitor abtinete de la comentarii.
Sus In jos
oragula
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Net, muzica, distractie
Data de inscriere : 03/09/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyLun Noi 10, 2008 10:50 pm

kenox a scris:
hw a scris:
Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....

Eu cred ca tu vrei sa arati cat de prost esti... dar te las in pace,stitch ii da la om slay cu toate ca omul era in site cu bomba si se pregatea sa o puna,stitch fiind si la echipa tero de aceea mi-a venit si dracii,acolo nu eu am facut abuz de comenzi ci stitch slayul ala trebuia sa aiba un motiv.Si treaba cu kickurile o poate verifica si Cristian in loguri si o sa vada ca eu nu am dat kick la playeri,slay eu nu dau decat pt afk.Asa ca pe viitor abtinete de la comentarii.


Eu as zice ca voi doi, respectiv tu si hw aveti ceva de impartit. Daca imi aduc aminte am fost si eu martor la o harta din asta de a voastra. Ar fi bine sa nu va mai certati pe server sau sa abuzati de comenzi. La fel de bine cum aveti admin acum, poate disparea maine. E bine sa le folositi cu cap adminele, nu la nervi cum fac unii. Vi s-a dat acces sa supravegheati la buna desfasurare a jocului, nu sa va dati kick-uri si banuri intre voi Wink. Hw si kenox, nici unul nu sunteti sfinti Smile. hw daca esti cuminte tie ti se va mari adminul si kenox daca nu stai cuminte va scadea:).
Sus In jos
Kenox
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 310
Varsta : 35
Localitatea : MaiLaVale
Hobby/Distractii : FaraNr
Stare de spirit : Mai Trist Ca Dracu!
Data de inscriere : 02/11/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMar Noi 11, 2008 3:03 am

oragula a scris:
kenox a scris:
hw a scris:
Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....

Eu cred ca tu vrei sa arati cat de prost esti... dar te las in pace,stitch ii da la om slay cu toate ca omul era in site cu bomba si se pregatea sa o puna,stitch fiind si la echipa tero de aceea mi-a venit si dracii,acolo nu eu am facut abuz de comenzi ci stitch slayul ala trebuia sa aiba un motiv.Si treaba cu kickurile o poate verifica si Cristian in loguri si o sa vada ca eu nu am dat kick la playeri,slay eu nu dau decat pt afk.Asa ca pe viitor abtinete de la comentarii.


Eu as zice ca voi doi, respectiv tu si hw aveti ceva de impartit. Daca imi aduc aminte am fost si eu martor la o harta din asta de a voastra. Ar fi bine sa nu va mai certati pe server sau sa abuzati de comenzi. La fel de bine cum aveti admin acum, poate disparea maine. E bine sa le folositi cu cap adminele, nu la nervi cum fac unii. Vi s-a dat acces sa supravegheati la buna desfasurare a jocului, nu sa va dati kick-uri si banuri intre voi Wink. Hw si kenox, nici unul nu sunteti sfinti Smile. hw daca esti cuminte tie ti se va mari adminul si kenox daca nu stai cuminte va scadea:).
Oragulo aici ii cam ei un pic apararea din cate vad... pe mine nu ma intereseaza ca iti este tovaras...dar in seara aia cand incepuse circu ala domn hw injura pe unde apuca omu de aceea i-am dat si llama si dupa aceea a inceput sa injure si sa ameninte pe mine...nu zic ca nici eu nu oi fi sfant dar baiatul asta prea sare calul...inainte cu o harta incepuse sa ma ia "misto" parca ma cunostea de undeva...atata vreme cat eu nu am nimica cu el si imi vad de treaba mea si el sa faca la fel.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMier Noi 12, 2008 8:43 am

kenox a scris:
hw a scris:
Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....

Eu cred ca tu vrei sa arati cat de prost esti... dar te las in pace,stitch ii da la om slay cu toate ca omul era in site cu bomba si se pregatea sa o puna,stitch fiind si la echipa tero de aceea mi-a venit si dracii,acolo nu eu am facut abuz de comenzi ci stitch slayul ala trebuia sa aiba un motiv.Si treaba cu kickurile o poate verifica si Cristian in loguri si o sa vada ca eu nu am dat kick la playeri,slay eu nu dau decat pt afk.Asa ca pe viitor abtinete de la comentarii.

my friend from the country .. eu nu te-am jignit ... gen .. nu te-am facut prost,idiot .. asa ca te rog sa te abtii ..puteai sa zici frumos ce aveai de spus ... ca sa nu ma faci sa-ti rup 1 picior , ok ?Smile
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMier Noi 12, 2008 10:56 am

io va zic sa terminati.acum.fara scuze si alte explicatii.Punct
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMier Noi 12, 2008 11:13 am

akles a scris:
io va zic sa terminati.acum.fara scuze si alte explicatii.Punct


Pe mine nu ma deranjeaza persoana lui ... decat ca a suferit pe server ... am dreptul sa-mi postez parerea.... nu am injurat nu am jignit ... daca el nu e in stare sa vorbeasca frumos ... inseamna ca are mintea ingusta ... sunt satul de pusti d-astia de au access de 3 luni pe kappa ... si se dau rotunzi la cei mai vechi .. stitch e admin mai vechi ca el ... + are access mai mare decat el .. deci nici nu se punea problema sa-l traga el la raspundere ... daca era vreo problema ... raporta frumos ... si avea grija Cristian de stitch ... nu trebuia el sa-i dea kick .. ca pana una alta ... stitch joaca de o vreme .. asta nu cred ca are 5 luni pe kappa....
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMier Noi 12, 2008 11:17 am

ok..ti-ai spus parerea...si-a spus-o si el..acum ramane la aprecierea lui cristian.nu mai continuati sa va certati pe forum sau server.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMier Noi 12, 2008 2:39 pm

akles a scris:
ok..ti-ai spus parerea...si-a spus-o si el..acum ramane la aprecierea lui cristian.nu mai continuati sa va certati pe forum sau server.

gen .. n-ai inteles nimic din ce am zis .... pff postezi aiurea.
Sus In jos
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMier Noi 12, 2008 3:44 pm

din ce observ tu nu intelegi ce zic eu..in fine..n-are rost sa mai continuam discutia asta.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMier Noi 12, 2008 5:43 pm

hw a scris:
akles a scris:
io va zic sa terminati.acum.fara scuze si alte explicatii.Punct


Pe mine nu ma deranjeaza persoana lui ... decat ca a suferit pe server ... am dreptul sa-mi postez parerea.... nu am injurat nu am jignit ... daca el nu e in stare sa vorbeasca frumos ... inseamna ca are mintea ingusta ... sunt satul de pusti d-astia de au access de 3 luni pe kappa ... si se dau rotunzi la cei mai vechi .. stitch e admin mai vechi ca el ... + are access mai mare decat el .. deci nici nu se punea problema sa-l traga el la raspundere ... daca era vreo problema ... raporta frumos ... si avea grija Cristian de stitch ... nu trebuia el sa-i dea kick .. ca pana una alta ... stitch joaca de o vreme .. asta nu cred ca are 5 luni pe kappa....
Aici trebuiesc postate numai abuzurile asupra jucatorilor simpli si constat cu surprindere ca s-a ajuns la loc de cearta intre admini. Daca vreti sa va ciondaniti deschid un topic in care nu-l pot vizualiza decat moderatorii. Ne facem dreak de cacao fata de vizitatori cand postati asa ceva...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: ma traiva'r voua   Abuzuri de comenzi pe server EmptyMier Noi 12, 2008 7:20 pm

hw a scris:
kenox a scris:
hw a scris:
Sa nu mai vorbim de kenox care da kick cu rcon la alti admini mai mari ca el gen stitch ... sau slay si kick fara motiv ....

Eu cred ca tu vrei sa arati cat de prost esti... dar te las in pace,stitch ii da la om slay cu toate ca omul era in site cu bomba si se pregatea sa o puna,stitch fiind si la echipa tero de aceea mi-a venit si dracii,acolo nu eu am facut abuz de comenzi ci stitch slayul ala trebuia sa aiba un motiv.Si treaba cu kickurile o poate verifica si Cristian in loguri si o sa vada ca eu nu am dat kick la playeri,slay eu nu dau decat pt afk.Asa ca pe viitor abtinete de la comentarii.

my friend from the country .. eu nu te-am jignit ... gen .. nu te-am facut prost,idiot .. asa ca te rog sa te abtii ..puteai sa zici frumos ce aveai de spus ... ca sa nu ma faci sa-ti rup 1 picior , ok ?Smile

MA BAieti ... oare nu se poate sa incetati, sau BATETIVA FARA SA VA CERTATI nu ar fii mai bine,
Eu zic sa incetati.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server EmptyJoi Noi 13, 2008 8:42 am

Cristian a scris:
hw a scris:
akles a scris:
io va zic sa terminati.acum.fara scuze si alte explicatii.Punct


Pe mine nu ma deranjeaza persoana lui ... decat ca a suferit pe server ... am dreptul sa-mi postez parerea.... nu am injurat nu am jignit ... daca el nu e in stare sa vorbeasca frumos ... inseamna ca are mintea ingusta ... sunt satul de pusti d-astia de au access de 3 luni pe kappa ... si se dau rotunzi la cei mai vechi .. stitch e admin mai vechi ca el ... + are access mai mare decat el .. deci nici nu se punea problema sa-l traga el la raspundere ... daca era vreo problema ... raporta frumos ... si avea grija Cristian de stitch ... nu trebuia el sa-i dea kick .. ca pana una alta ... stitch joaca de o vreme .. asta nu cred ca are 5 luni pe kappa....
Aici trebuiesc postate numai abuzurile asupra jucatorilor simpli si constat cu surprindere ca s-a ajuns la loc de cearta intre admini. Daca vreti sa va ciondaniti deschid un topic in care nu-l pot vizualiza decat moderatorii. Ne facem dreak de cacao fata de vizitatori cand postati asa ceva...



Cristian eu n-am gesturi sa stau sa ma cert cu kenox ... eu mi-am zis parerea... si el a inceput sa jigneasca ... daca era baiat spunea frumos de ce a dat kick ... fara sa jigneasca... deci nu trebuie sa deschizi alt topic Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Abuzuri de comenzi pe server Empty
MesajSubiect: Re: Abuzuri de comenzi pe server   Abuzuri de comenzi pe server Empty

Sus In jos
 
Abuzuri de comenzi pe server
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii pentru abuzuri pe canal
» Server nou.
» Problema server!
» virginwow server
» Parole acces server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: