games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 recuperare admin :D

In jos 
+6
Cristian
ionutz-
Hassan
hriscu_vs
moody
Spaghy
10 participan?i
AutorMesaj
Spaghy
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 36
Localitatea : Magurele
Hobby/Distractii : Fotbal, cs
Data de inscriere : 13/02/2009

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyDum Feb 15, 2009 8:54 am

Nick : Spaghy ;
Am avut admin acum vreo 5-6 luni dar din kuza inactivitatii p server cred k mi s-a sters....adminul a fost facut d ktre Hassan si as dori dak s poate sa il primesc inapoi....dak nu primesc adminul inapoi makr un slot sa mi s fak Very Happy k am inceput sa joc destul d mult aici k am si ktiva prieteni kre joak(sevrajjj,experience,kenox,etc....).

mS!!!!
Sus In jos
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyDum Feb 15, 2009 9:13 am

pro helper deocamdata, am vazut ca joaca
Sus In jos
hriscu_vs
Activ member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Vaslui
Hobby/Distractii : Muzica , Gagici ..
Data de inscriere : 21/09/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyDum Feb 15, 2009 10:13 am

slot atat , pro
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyDum Feb 15, 2009 12:45 pm

Spaghy a scris:
Nick : Spaghy ;
Am avut admin acum vreo 5-6 luni dar din kuza inactivitatii p server cred k mi s-a sters....adminul a fost facut d ktre Hassan si as dori dak s poate sa il primesc inapoi....dak nu primesc adminul inapoi makr un slot sa mi s fak Very Happy k am inceput sa joc destul d mult aici k am si ktiva prieteni kre joak(sevrajjj,experience,kenox,etc....).

mS!!!!


Pro. Dar nu prea mai te-am vazut pe srv. slot.
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
ionutz-
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 32
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Fotbalu,Counter-strike
Data de inscriere : 17/02/2009

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMar Feb 17, 2009 12:00 pm

As dori si eu moderator din nou am m-ai avut acum vreo 5-6 ani Wink) eram prieten cu Elena Cobra Smile pe atunci eram copii Wink
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMar Feb 17, 2009 3:53 pm

ionutz- a scris:
As dori si eu moderator din nou am m-ai avut acum vreo 5-6 ani Wink) eram prieten cu Elena Cobra Smile pe atunci eram copii Wink
Pfff..
Varza esti mai Ionutz- Te stiu, dar trebuia sa postezi un thead nou nu in al baiatului asta! Nu-ti pot reda nimic pana nu sunt de acord 60% din adminii ce-ti dau PRO sau Contra...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Spaghy
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 36
Localitatea : Magurele
Hobby/Distractii : Fotbal, cs
Data de inscriere : 13/02/2009

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: ........   recuperare admin :D EmptyMar Feb 17, 2009 9:33 pm

imi dati si mie un rasp sapt asta dak acceptati cererea sau nu Question vad k nu prea e frecventat forumul d admini...
Sus In jos
sevrajjj
Activ member
sevrajjj


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 88
Varsta : 38
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : berea de la halba; vinu rece! cs...
Data de inscriere : 29/08/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMier Feb 18, 2009 2:42 am

pro
Sus In jos
Crome
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 41
Localitatea : Arad
Hobby/Distractii : Cam da
Data de inscriere : 02/09/2008

Foaie de personaj
Player:

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMier Feb 18, 2009 11:55 am

Pro, daca e nevoie sa astepti, astepti !
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMier Feb 18, 2009 11:55 am

Spaghy a scris:
imi dati si mie un rasp sapt asta dak acceptati cererea sau nu Question vad k nu prea e frecventat forumul d admini...
Cum ai dedus tu ca nu este frecventat forumul de admini? Esti cumva o vedeta si esti revoltat ca nu au sarit repede toti moderatorii sa te propuna cu un god onorific? Sa inteleg din felul in care te-ai adresat ca ne dai un termen ultimativ... Gresesc eu cumva? Nu cred ca te impiedica cineva sa joci... Astept opiniile la baieti sa stiu ce fac cu tine, dar tu cam fortezi mana. Inca ceva, eu ti-am facut adminul, nu Hassan!
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Spaghy
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 36
Localitatea : Magurele
Hobby/Distractii : Fotbal, cs
Data de inscriere : 13/02/2009

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMier Feb 18, 2009 4:37 pm

nu mane eu nu vb cu rautate....dar knd s face o cerere d admin ar treb sa s vada prezentza adminilor p forum....nu doar p sv....am mai cerut si eu admine p alte servere si mi s-a rasp f repede...nu ma cred o vedeta si nici nu vrea god onorific...si ink ceva ..... crezi prea devreme k ai destui playeri p sv k sa faci fig d-astea p forum Wink .... close topic pls....


hF!!!!
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMier Feb 18, 2009 6:20 pm

Spaghy a scris:
nu mane eu nu vb cu rautate....dar knd s face o cerere d admin ar treb sa s vada prezentza adminilor p forum....nu doar p sv....am mai cerut si eu admine p alte servere si mi s-a rasp f repede...nu ma cred o vedeta si nici nu vrea god onorific...si ink ceva ..... crezi prea devreme k ai destui playeri p sv k sa faci fig d-astea p forum Wink .... close topic pls....


hF!!!!

Ti s-a raspuns mai repede deoarece acolo se ocupa puradei de 15-16 maxim 18 ani de server lifeless ...aici dupa cum observi lumea e mai in varsta , cristian are aproape 50 , hassan 30+ , restu 20+ ...e normal sa ti se raspunda mai greu deoarece unii mai au si munca/viata privata.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
oragula
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 42
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Net, muzica, distractie
Data de inscriere : 03/09/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMier Feb 18, 2009 6:27 pm

WAVE a scris:
Spaghy a scris:
nu mane eu nu vb cu rautate....dar knd s face o cerere d admin ar treb sa s vada prezentza adminilor p forum....nu doar p sv....am mai cerut si eu admine p alte servere si mi s-a rasp f repede...nu ma cred o vedeta si nici nu vrea god onorific...si ink ceva ..... crezi prea devreme k ai destui playeri p sv k sa faci fig d-astea p forum Wink .... close topic pls....


hF!!!!

Ti s-a raspuns mai repede deoarece acolo se ocupa puradei de 15-16 maxim 18 ani de server lifeless ...aici dupa cum observi lumea e mai in varsta , cristian are aproape 50 , hassan 30+ , restu 20+ ...e normal sa ti se raspunda mai greu deoarece unii mai au si munca/viata privata.


Are dreptate wave. Sa zicem un Pro pentru slot.
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMier Feb 18, 2009 7:27 pm

WAVE a scris:
Spaghy a scris:
nu mane eu nu vb cu rautate....dar knd s face o cerere d admin ar treb sa s vada prezentza adminilor p forum....nu doar p sv....am mai cerut si eu admine p alte servere si mi s-a rasp f repede...nu ma cred o vedeta si nici nu vrea god onorific...si ink ceva ..... crezi prea devreme k ai destui playeri p sv k sa faci fig d-astea p forum Wink .... close topic pls....


hF!!!!

Ti s-a raspuns mai repede deoarece acolo se ocupa puradei de 15-16 maxim 18 ani de server lifeless ...aici dupa cum observi lumea e mai in varsta , cristian are aproape 50 , hassan 30+ , restu 20+ ...e normal sa ti se raspunda mai greu deoarece unii mai au si munca/viata privata.

pro wawe lol!
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D EmptyMier Feb 18, 2009 9:04 pm

Spaghy a scris:
Nick : Spaghy ;
Am avut admin acum vreo 5-6 luni dar din kuza inactivitatii p server cred k mi s-a sters....adminul a fost facut d ktre Hassan si as dori dak s poate sa il primesc inapoi....dak nu primesc adminul inapoi makr un slot sa mi s fak Very Happy k am inceput sa joc destul d mult aici k am si ktiva prieteni kre joak(sevrajjj,experience,kenox,etc....).

mS!!!!
Trimite-mi in privat pass sa-ti fac un acces garantat cu imunitate. Esti cam agresiv in limbaj si nu-ti va ajuta prea mult asta pe server...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Continut sponsorizat





recuperare admin :D Empty
MesajSubiect: Re: recuperare admin :D   recuperare admin :D Empty

Sus In jos
 
recuperare admin :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» recuperare admin
» Recuperare admin
» Recuperare admin
» Recuperare admin
» Recuperare admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri de accese garantate cu imunitate-
Mergi direct la: