games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 in legatura cu serverul

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

in legatura cu serverul Empty
MesajSubiect: in legatura cu serverul   in legatura cu serverul EmptyMar Ian 13, 2009 10:24 am

sal Cristian
Vreau si eu sa te rog ceva , daca ai vrea samabata sa jucam pe serverul nostru pentru ca celor 3 jucatorii de la mine din echipa li se misca foarte prost war-ul kappa si nu pot juca..au ping loss choke etc
Avem serverul nostru de gameszone nu ne va da nimeni afara doar jadkiss va avea admin , hltv va fii orice ..
Exista posibilitate sa pierdem meciul din cauza asta..
Ramane la aprecierea ta ! hf
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

in legatura cu serverul Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu serverul   in legatura cu serverul EmptyMar Ian 13, 2009 10:46 am

Nu cred ca este doar decizia lui Cristian , mai bine i-ai pune intrebarea asta lui Fur1a deoarece el este cel care a organizat cupa si deciziile mari le ia tot el ( vezi thread-ul cu excluderea ).
Mie sincer ( ca manager ) al cupei nu mi se pare o idee buna , daca se face o exceptie pentru echipa voastra vor dori si alte echipe aceleasi "privilegii" si cred ca iti dai seama ca o sa urmeze un mic haos in toata cupa.
In alta ordine de idei , d-aia se numeste Cupa KAPPA pentru ca se joaca pe serverele puse la dispozitie de KAPPA ... in fine , sa vedem ce au de zis cei mai mari.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

in legatura cu serverul Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu serverul   in legatura cu serverul EmptyMar Ian 13, 2009 10:48 am

WAVE , daca tu poti juca cu lag 100 si loss si choke ..esti n1 , am jucat cum am putut dar nu ne permitem sa pirdem cand am trecut de grupe ..acum sa vedem Smile
Sus In jos
jadkiss
Activ member
jadkiss


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 153
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : fotbalu
Data de inscriere : 04/12/2008

in legatura cu serverul Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu serverul   in legatura cu serverul EmptyMar Ian 13, 2009 11:55 am

da se va putea juca pe alt server daca aveti. ! nu sunteti singura echipa care nu au putut sa joace pe kappa war si neam mutat pe alt srv al lor . am vorbit si cu Cristian si a spus ca nu este nici o problema ! singura conditie este ca eu sau oricine va fi arbitru la meciul vostru sa aibe acces full 131071 si nici un jucator sa numai aibe admin. ! decat arbitrul care va arbitra meciul !
Sus In jos
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

in legatura cu serverul Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu serverul   in legatura cu serverul EmptyMar Ian 13, 2009 11:56 am

asta am zis si eu Smile
Sus In jos
WAVE
VIP
WAVE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : snowboarding
Data de inscriere : 07/12/2008

in legatura cu serverul Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu serverul   in legatura cu serverul EmptyMar Ian 13, 2009 12:49 pm

S-a rezolvat si asta.
Have fun in continuare.
Sus In jos
http://www.turbotech.ro
Fur1a
Chief Manager
Fur1a


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 20
Varsta : 38
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sa bat lumea
Data de inscriere : 26/10/2008

in legatura cu serverul Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu serverul   in legatura cu serverul EmptyMier Ian 14, 2009 3:01 pm

KADZE a scris:
sal Cristian
Vreau si eu sa te rog ceva , daca ai vrea samabata sa jucam pe serverul nostru pentru ca celor 3 jucatorii de la mine din echipa li se misca foarte prost war-ul kappa si nu pot juca..au ping loss choke etc
Avem serverul nostru de gameszone nu ne va da nimeni afara doar jadkiss va avea admin , hltv va fii orice ..
Exista posibilitate sa pierdem meciul din cauza asta..
Ramane la aprecierea ta ! hf
Inafara de problema adminului daca se rezolva si problema HLTV-ului sa zicem ca e ok sa se joace pe alt serv. Daca nu raspunsul e negativ.
Sus In jos
http://www.teg.ro
Continut sponsorizat





in legatura cu serverul Empty
MesajSubiect: Re: in legatura cu serverul   in legatura cu serverul Empty

Sus In jos
 
in legatura cu serverul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Serverul ON
» Discutii despre serverul de WAR
» Serverul games.kappa.ro va trece pe AMX!
» Uitucii care lasa serverul de WAR parolat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 WAR Server :: CUPE :: CUPA KAPPA 2008-
Mergi direct la: