games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Injurat si banat fara motiv de ghizmo

In jos 
+11
kox
IoGy
gst
Gizmo
extrem69
d0bErMaN
has
SoRiN
altu
LEgeNDa
hriscu_vs
15 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
kox
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 47
Localitatea : Focsani
Hobby/Distractii : sport
Data de inscriere : 14/06/2011

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyDum Mar 17, 2013 4:27 pm

Acum 3 minute individul cu nick-ul ghizmo mi-a dat ban fara motiv, dupa ce, in prealabil, m-a injurat absolut fara motiv. Daca e nevoie de martor, mai era si "altu" pe server. Hai sa stabilim o treaba: pustiul asta da banuri oricui si oricand, injura pe mai toata lumea...cum facem? Cristian, e baiatul tau, ai datorii la el, e coproprietar sau ce, de-l tii atat in brate? Mai toata lumea a semnalat de-a lungul timpului mizeria de limbaj folosita de asta si faptul ca da banuri fara motiv. Dupa cum cred ca ai observat, joc zilnic, insa cand intra asta, imi piere tot cheful, ori iau ban, ori sunt nevoit sa citesc mizeria lui de limbaj, daca joc mai bine ca el. Am rugamintea sa iei masuri, sau sa spui clar sa nu mai intram pe server. Nu e vina mea ca pustiul are lacune la capitolul "educatie" sau "comportament", eu intru sa ma destind, ca atare, am nevoie sa precizezi pozitia ta in legatura cu individul, vis a vis de ceea ce face pe server, sa stie toata lumea cum stau lucrurile si sa actioneze toti in consecinta, in sensul ca, ori mai jucam pe kappa, ori incercam sa gasim alt server. Multumesc.
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyDum Mar 17, 2013 4:48 pm

kox a scris:
Chiar nu se poate lua nicio masura impotriva individului cu nick-ul ''ghizmo''?!?!? Mi-a facut poze, in prima instanta si apoi mi le-a cerut. I-am comunicat faptul ca nu ma pricep sa i le dau, apoi mi-a dat ban. I-am explicat pe server ca nu sunt copil sa joc cu coduri si ca joc cs din 1999. La toate astea mi-a raspuns obraznic si cu un ton superior (superior , crede el) ca-mi da ban oricand. Zilele trecute am fot ajutat de ''kim'' si mi-a pus pozele facute de ghizmo pe forum. In continuare individul imi da ban. Nu inteleg de ce mai are admin un asemenea individ, cu atatea reclamatii pe forum. Dupa cum se vede, sunt in asentimentul multora din cei care frecventeaza serverul. Rugamintea mea e sa se ia masuri impotriva lui. Daca nu doriti sa luati masuri impotriva unuia care abuzeaza de admin, e mai corect s-o spuneti aici, sa nu mai posteze lumea degeaba.

Hai sa te vad cum mai faci acum pe nebunul https://2img.net/r/ihimg/g/833/23111003.png/ iar pe altu & iogy va astept in continuare la interval.
Ai invatat kox sa faci poze, iti place sa le primesti dar cand ti se fac poze nu stii sa le mai dai, adica nu vrei sa le dai, la 36 de ani esti o victima.
Sus In jos
IoGy
Chief Manager
IoGy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 34
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyDum Mar 17, 2013 7:09 pm

Nea' Cristi, te rog fa ceva in privinta Cizmei.... mereu trebuie sa ma sune extrem, altu ca-i baneaza. Am intrat, i-am dat ban, dupa aia intra Shady (sau el stie adminu lui), si da ban la toti. Te rog verifica limbajul lui intre 17:30 si 17:50.....
Cu ce sa ma astepti tu pe mn la interval??
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyDum Mar 17, 2013 7:22 pm

De unde pana unde imi dai tu mie ban? In ce calitate? Natia ta de tantalau care esti, te-a sunat altu si ai intrat tu sa ma banezi, si tu mai vrei sa banezi.
Sus In jos
IoGy
Chief Manager
IoGy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 34
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyDum Mar 17, 2013 7:54 pm

Retard, pana acum io am incetat, dar de acum incolo sa nu mai intri pe sv cat sunt eu, ca ai ban ! !
Si mai lasa-i pe baieti sa se joace, nu le mai strica joaca tu mereu...
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyDum Mar 17, 2013 8:26 pm

Mai taci dracu' de dobitoc, te-am lasat in pace ca a insistat Hassan cand te-am prins cu antismoke pe sv, pe forum m-ai injurat si iar te-am lasat in pace.
kox este dator cu niste poze, altu se baga se ma baneze pentru kox si tu sari repede ca sa iti demonstrezi idiotenia in concluzie esti un codat care protejeaza alt codat, pe kox.
Dupa ce ca esti P R O S T mai si semnalizezi.
Sus In jos
IoGy
Chief Manager
IoGy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 34
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyDum Mar 17, 2013 9:11 pm

Antismoke.....hai nu te mai baga in seama tu, si ti-am mai zis io tie cu jignirile, da' degeaba ai anii care ii ai....
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyDum Mar 17, 2013 9:31 pm

Te simti bagat in seama, faptele vorbesc de la sine, eu ii fac poze lui kox pe care nu le da niciodata asa ca imi rezerv dreptul sa il banez, altu incearca sa ma baneze dar daca nu reuseste apeleaza la tine care ma banezi.
Cu alte cuvinte te bagi pentru kox, asta ce demonstreza? Cine cu cine se baga in seama?
Poti sa urlii tu pana nu mai poti, antismoke in poza se vede cat se poate de clar, dar atata poti si tu, atat puteti majoritatea, sa trisati la un joc vechi de 13 ani.
Sus In jos
has
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyLun Mar 18, 2013 2:36 am

Mult prea trist a ajuns aici.
Sus In jos
extrem69
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 39
Localitatea : calarasi
Hobby/Distractii : fotbal si cs
Data de inscriere : 15/12/2011

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyLun Mar 18, 2013 8:45 am

si eu si altu si deea si marius si creata si vali.bar si fana.bar si multi alti care nu mai ii tin minte eu au fost injurati scuipati batuti de ghizmo si pana la urma banati.
nea cristi te rugam noi cei toti enumerati mai sus sa iei atitudine,ca pana la urma o sa ramana servarul gol sau doar cu cizme
ms
Sus In jos
hriscu_vs
Activ member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Vaslui
Hobby/Distractii : Muzica , Gagici ..
Data de inscriere : 21/09/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyLun Mar 18, 2013 11:38 am

GHIZMO PRESEDINTE !!! =)))
Sus In jos
LEgeNDa
Moderator
LEgeNDa


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 32
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : da
Data de inscriere : 10/10/2012

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyMier Mar 20, 2013 1:59 am

Mai suntem 10 oameni pe sv si ne mai si certam intre noi... omu, cel mai prost animal : ))
Sus In jos
altu
bot



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 39
Localitatea : calarasi
Hobby/Distractii : cs si alcool
Data de inscriere : 30/08/2012

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyMier Mar 20, 2013 8:10 am

Mai sunt 10 oameni din cauza lui ghizmo ca ii baneaza pe toti
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyMier Mar 20, 2013 10:00 am

Sunteti o mana de codati imputiti care va acoperiti intre voi, asta este motivul principal pentru care sv asta a ajuns unde a ajuns, din cauza unor gunoaia care nu au avut treaba cu jocul si cu sv asta.

p.s. reclamatia este facuta de kox, restul vorbiti si actionati direct proportional cat va duce capul, in concluzie kox posteaza tata pozele care ti le-am facut daca tot te simti nedreptatit si consideri ca ma iau de tine degeaba si apoi te astept sa ma cauti, e drumul cam lung de la Focsani, o sa ajungi obosit la Ploiesti, tu fiind nascut vesnic obosit.

https://2img.net/r/ihimg/f/833/23111003.png/ (max era Cristian asa ca idee)

https://2img.net/r/ihimg/f/218/21381929.png/

https://2img.net/r/ihimg/f/338/10072975.png/
Sus In jos
SoRiN
Moderator
SoRiN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : muzik and party all the time
Stare de spirit : Cat se poate de bine
Data de inscriere : 30/03/2012

Foaie de personaj
Player:

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyMier Mar 20, 2013 8:52 pm

Tu orcum esti nebun nu stiu cum sa iti spun la anumite decizii , crezi ca esti singuru vechi in asa ceva ,imi zici de aiming ca are , o avea nu stiu frate eu nu vad l-am batut cu tot cu ce zici tu ca are asa ca mai laso in plm de treaba, stai pe pgl acolo ca ne vedem in curand sa te vad.
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyMier Mar 20, 2013 11:01 pm

Ce plm treaba are aici aiming? Este vb de aiming in topicul asta? Posteaza in plm la subiect daca tot iti place sa spui ceva. Unu ca tine nu are loc pe pgl, nivelul tau este strict 2 vs 2 lung si scara, only dust2.
Sus In jos
SoRiN
Moderator
SoRiN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : muzik and party all the time
Stare de spirit : Cat se poate de bine
Data de inscriere : 30/03/2012

Foaie de personaj
Player:

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyMier Mar 20, 2013 11:13 pm

Stai tu linistit prietene ca eu nu ma mai joc cs, daca ma jucam era altceva, faza cu aiming era decat o mica paranteza, si app nu ma refeream la public si nici cs.16, stai linistit joaca tu acolo sa dai ban la fraieri;), ca chestie ai 2 luni inaintea mea la joining date pe pgl asa ca nu mai face pe nebunu pe aici ca le stii tu pe toate .
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyMier Mar 20, 2013 11:25 pm

Tu ori esti beat ori te-a lovit tramvaiul de esti asa incoerent cand postezi ceva. Am 2 luni inaintea ta la joining date pe pgl? Unde ma pe forum pe sv? Ce legatura are asta cu acest topic?
Faza cu aiming tot ca o mica paranteza, asta este vechiul lui cont http://steamcommunity.com/profiles/76561198004596447
Recunosc ca nu le stiu pe toate asa ca tine, bine ca nu mai joci cs, bine ca nu te-ai apucat niciodata cu adevarat ca cine stie ce realizari aveai. Experienta ta in liga subdivizionara acl nu poate sa fie luata in calcul in CV.
Sus In jos
SoRiN
Moderator
SoRiN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : muzik and party all the time
Stare de spirit : Cat se poate de bine
Data de inscriere : 30/03/2012

Foaie de personaj
Player:

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyJoi Mar 21, 2013 12:16 pm

Tu nu ai de unde sa stii daca el inca juca cum vad ca a jucat ca are ban pe steam.
Daca aia era experienta mea stai tu linistit ca nici nu deschideam gura te lasama sa faci ca toate alea pe aici.
Ti-am dat niste exemple de kakat stai tu linistit.
Are legatura ca prea te porti cum te porti, cam atat am avut de zis poti sa tipi aici cat te tine gura.
Sus In jos
has
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Alcool mult si plantatul tenisului...
Data de inscriere : 20/02/2009

Foaie de personaj
Player:

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyJoi Mar 21, 2013 12:59 pm

SoRiN a scris:
Tu nu ai de unde sa stii daca el inca juca cum vad ca a jucat ca are ban pe steam.
Daca aia era experienta mea stai tu linistit ca nici nu deschideam gura te lasama sa faci ca toate alea pe aici.
Ti-am dat niste exemple de kakat stai tu linistit.
Are legatura ca prea te porti cum te porti, cam atat am avut de zis poti sa tipi aici cat te tine gura.
practic poti incerca in guvern , ai reusit sa formulezi un text in care sa nu spui nimic.
Sus In jos
Rogue
Activ member
Rogue


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 128
Varsta : 37
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Counter Strike si nervii altora...
Stare de spirit : Jah at my side
Data de inscriere : 05/04/2012

Foaie de personaj
Player:

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyVin Mar 22, 2013 10:11 am

gata cu off. pentru limbajul de mai sus kox ar trebuii sa dispara. cum sa incepi sa injuri ca boul cand ti se fac poze

Practic recunosti ca un carnat ca esti activat. Remove access + ban forum + SERVER parerea mea.
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyVin Mar 22, 2013 10:49 am

Nu o sa vezi asa ceva, eu sunt ala nebun cand fac la cate unul poze, culmea este ca panarama asta de kox mi-a facut si el poze cand am intrat undercover si l-am tocat, i-am dat pozele fara sa fac pe nebunul.
Pe sv asta poti sa joci cu orice, wall/aim/antismoke, poti juca linistit ca din punctul asta de vedere nu se vor lua masuri chiar daca exista dovezi, asta este motivul pentru care sv a decazut in halul asta.
Daca toti daramatii care imi contesta actiunile si-ar face treaba ca admini, sa faca poze/demo, sa baneze codatii, nu as sta sa comentez, ar avea si ei un merit.
Dar cum majoritatea ati obtinut acces pe timpul dormit pe sv nu pot sa mai am pretentii, dupa ce ca sunteti p r o s t i mai sunteti si tampiti.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptyVin Mar 22, 2013 9:33 pm

kox a scris:
Acum 3 minute individul cu nick-ul ghizmo mi-a dat ban fara motiv, dupa ce, in prealabil, m-a injurat absolut fara motiv. Daca e nevoie de martor, mai era si "altu" pe server. Hai sa stabilim o treaba: pustiul asta da banuri oricui si oricand, injura pe mai toata lumea...cum facem? Cristian, e baiatul tau, ai datorii la el, e coproprietar sau ce, de-l tii atat in brate? Mai toata lumea a semnalat de-a lungul timpului mizeria de limbaj folosita de asta si faptul ca da banuri fara motiv. Dupa cum cred ca ai observat, joc zilnic, insa cand intra asta, imi piere tot cheful, ori iau ban, ori sunt nevoit sa citesc mizeria lui de limbaj, daca joc mai bine ca el. Am rugamintea sa iei masuri, sau sa spui clar sa nu mai intram pe server. Nu e vina mea ca pustiul are lacune la capitolul "educatie" sau "comportament", eu intru sa ma destind, ca atare, am nevoie sa precizezi pozitia ta in legatura cu individul, vis a vis de ceea ce face pe server, sa stie toata lumea cum stau lucrurile si sa actioneze toti in consecinta, in sensul ca, ori mai jucam pe kappa, ori incercam sa gasim alt server. Multumesc.
Kox, hai sa o luam cu inceputul, i-ai dat pozele lui Ghizmo? De multe ori Ghizmo are un comportament ce lasa de dorit pe server, dar asta nu scuza faptul ca nu ai dat pozele solicitate, si asta conform regulamentului oricarui server de CS... Astept lamuriri inainte de a lua masuri atat impotriva lui Ghizmo, altu, IoGy si cine mai este implicat in banarea reciproca pe server. O poti incasa si tu...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptySam Mar 23, 2013 7:19 am

Oameni buni, ce "D-zeu" se intampla cu unii din voi ?!?, nu aveti toate tiglele pe casa, sau care e treaba
de injurati si deviati de la subiect in ultimul hal... mai rau chiar nu se poate, va intrece.ti unul pe altul, si pana la urma ce si cu`i vreti sa-i demonstrati ce ?
Si asa e cum e serverul, pentru ce naibi il injositi mai rau decat e "cu nimicurile astea saptamanale.."

Va "(re)amintesc" ca "serverul" are nevoie de prezenta voastra, mai mult decat prezenta pe care o aveti "unii" dintre voi pe forum...

Si inca ceva, ca sa inchidem naibi si topicul asta inutil de altfel, "kox" are de dat/postat niste poze cu siguranta..
Si asta e valabil pentru oricine, si oricui i se fac poze, si nu in ultimul rand, ori de cate ori !
Asta este regulamentul, si ca orice regulament scris, nu este scris sa fie doar citit, trebuie si respectat,
altfel se suporta consecintele, oricare ar fi ele.


"GAMESKAPPA.RO" sau IP-ul "89.36.31.219" , pentru ce-i care au uitat adresa / IP-ul serverului...

Spor la joc Exclamation

P.S. "Pic de bun simt nu mai aveti pentru "KAPPA" , ca sa nu mai vorbesc de respect, si altele... intr-un cuvant spus... JALNIC. What a Face

Sus In jos
extrem69
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 39
Localitatea : calarasi
Hobby/Distractii : fotbal si cs
Data de inscriere : 15/12/2011

Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo EmptySam Mar 23, 2013 8:33 am

Cristian a scris:
kox a scris:
Acum 3 minute individul cu nick-ul ghizmo mi-a dat ban fara motiv, dupa ce, in prealabil, m-a injurat absolut fara motiv. Daca e nevoie de martor, mai era si "altu" pe server. Hai sa stabilim o treaba: pustiul asta da banuri oricui si oricand, injura pe mai toata lumea...cum facem? Cristian, e baiatul tau, ai datorii la el, e coproprietar sau ce, de-l tii atat in brate? Mai toata lumea a semnalat de-a lungul timpului mizeria de limbaj folosita de asta si faptul ca da banuri fara motiv. Dupa cum cred ca ai observat, joc zilnic, insa cand intra asta, imi piere tot cheful, ori iau ban, ori sunt nevoit sa citesc mizeria lui de limbaj, daca joc mai bine ca el. Am rugamintea sa iei masuri, sau sa spui clar sa nu mai intram pe server. Nu e vina mea ca pustiul are lacune la capitolul "educatie" sau "comportament", eu intru sa ma destind, ca atare, am nevoie sa precizezi pozitia ta in legatura cu individul, vis a vis de ceea ce face pe server, sa stie toata lumea cum stau lucrurile si sa actioneze toti in consecinta, in sensul ca, ori mai jucam pe kappa, ori incercam sa gasim alt server. Multumesc.
Kox, hai sa o luam cu inceputul, i-ai dat pozele lui Ghizmo? De multe ori Ghizmo are un comportament ce lasa de dorit pe server, dar asta nu scuza faptul ca nu ai dat pozele solicitate, si asta conform regulamentului oricarui server de CS... Astept lamuriri inainte de a lua masuri atat impotriva lui Ghizmo, altu, IoGy si cine mai este implicat in banarea reciproca pe server. O poti incasa si tu...


Hai sa zicem ca kox nu a dat pozele dar eu si altu, fana.bar, vali.bar, iogy si multi altii noi ce nu i-am dat cristian?
Cel mai bine ar fi sa ramana pe PGL acolo, ca noi jucam de placere, coduri viseaza doar el...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty
MesajSubiect: Re: Injurat si banat fara motiv de ghizmo   Injurat si banat fara motiv de ghizmo Empty

Sus In jos
 
Injurat si banat fara motiv de ghizmo
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: