games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Va salut

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
gst
Moderator
gst


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 40
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

Va salut Empty
MesajSubiect: Va salut   Va salut EmptyVin Mar 01, 2013 8:53 pm

acest mesaj este ultimul pe care il voi posta.
m-am saturat sa ma cert cu toti redusii si sa-mi fac nervi pe server cu toti care au admin si fac ce vor ei si cristii ii tolereaza
din acest moment eu ma exclud singur din comunitatea KAPPA, fara certuri, fara pareri de rau, fara nimic. este decizia mea, nu sunt influenta de nimeni si nimic.
ma voi intoarce decat in momentul cand se va dori cu adevarat o schimbare

va salut respectos si va doresc gaming placut tuturor

cristi nu am absolut nici un fel de problema cu tine sau cu acest server sau cu nimeni de pe aici. in continuare vom sta de vb si ne vom respecta ca si pana acum. eu nu pot face mai mult pana cand nu se vor admite greselile si nu se va trage linie si s-o luam de la capat. FARA NEPOTISME, FARA FAVORURI....DOAR GAMING

eu consider ca incurc si ca poate altcineva merita pozitia pe care eu o ocup, asa ca ma voi retrage.

cristi te rog din suflet sa-mi dezactivezi accesele ( atat adminul cat si slotul ) precum si ceea ce am pe forum

va multumesc tuturor
Sus In jos
Psychodelic
Moderator
Psychodelic


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 38
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Privat
Stare de spirit : Jovial cand dorm
Data de inscriere : 20/10/2011

Va salut Empty
MesajSubiect: Re: Va salut   Va salut EmptyVin Mar 01, 2013 9:39 pm

Incearca sa devii mai pasiv si putin mai indiferent fata de anumite probleme.
Ele se vor rezolva cu timpul.
Sus In jos
IoGy
Chief Manager
IoGy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 34
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

Va salut Empty
MesajSubiect: Re: Va salut   Va salut EmptySam Mar 02, 2013 12:35 am

Imi pare rau de decizia ta....poate ne vom mai vedea vreodata la un joc
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

Va salut Empty
MesajSubiect: Re: Va salut   Va salut EmptySam Mar 02, 2013 7:16 am

Ai dreptate intr.un fel sau altul, dar sper sa te mai gandesti la decizia ta,
si asta nu pentru mine sau x si y, dar pentru ce a insemnat sau inseamna kappa pt tine,
se vede la ochiul liber ca e putin scapata de sub control situatia in momentul de fata, dar nici sa le rezolvi pe toate
nu poti asa peste noapte, o sa dureze o perioada pana va reveni cat de cat la normal, eu unul cred...
bineinteles totul e sa se vrea, nu e suficient ce sa intamplat pana acuma, si ce a fost pana acuma cu exceptia faptului ca au fost micsorate sau chiar
anulate anumite accese sunt doar vorbe , vorbe si... iarasi vorbe...

Adevarul este ca nici Cristian nu le poate face pe toate de unul singur,
mai ales ca, desi ar vrea nu cred ca are timpul necesar pentru care este nevoie in acest moment sa se rezolve problemele serverului
poate este ajutat in momentul de fata, poate nu, sau poate e dar nu cum trebuie, nu stiu asta,
ideea este ca trebuie vorbit,discutat, cu cine poate, cu cine stie, cu cine vrea sa se implice cu adevarat si asa mai departe, dar nu e suficient sa vorbesti sa discuti, daca nu faci...
eu unul, mai mult decat sa intru pe server si sa mai arunc o vorba pe la unu, pe la altul, nu cred ca am cu ce sa il ajut, asa ca ar fi bine un pic de implicare mai multa din partea cu.i poate sa il ajute cu adevarat mai in serios si nu doar vorbe ce au fost spuse pana in prezent !!,
sunt sigur ca se poate, si sunt sigur ca se vrea... l, dar la draqu, sa se faca odata ceva.... ( scuze limbajul ).

P.S. Discutii au fost si sunt in continuare, vorbe la fel de multe, nu se mai asteapta asa ceva...

trebuiesc fapte... Exclamation

Sus In jos
gst
Moderator
gst


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 40
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

Va salut Empty
MesajSubiect: Re: Va salut   Va salut EmptyDum Mar 24, 2013 7:08 am

nu mai este de actualitate.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Va salut Empty
MesajSubiect: Re: Va salut   Va salut EmptyDum Mar 24, 2013 10:01 am

gst a scris:
acest mesaj este ultimul pe care il voi posta.
m-am saturat sa ma cert cu toti redusii si sa-mi fac nervi pe server cu toti care au admin si fac ce vor ei si cristii ii tolereaza
din acest moment eu ma exclud singur din comunitatea KAPPA, fara certuri, fara pareri de rau, fara nimic. este decizia mea, nu sunt influenta de nimeni si nimic.
ma voi intoarce decat in momentul cand se va dori cu adevarat o schimbare

va salut respectos si va doresc gaming placut tuturor

cristi nu am absolut nici un fel de problema cu tine sau cu acest server sau cu nimeni de pe aici. in continuare vom sta de vb si ne vom respecta ca si pana acum. eu nu pot face mai mult pana cand nu se vor admite greselile si nu se va trage linie si s-o luam de la capat. FARA NEPOTISME, FARA FAVORURI.... DOAR GAMING

eu consider ca incurc si ca poate altcineva merita pozitia pe care eu o ocup, asa ca ma voi retrage.

cristi te rog din suflet sa-mi dezactivezi accesele ( atat adminul cat si slotul ) precum si ceea ce am pe forum

va multumesc tuturor
Cred ca era cazul sa ai mai intai o discutie cu mine si abia dupa aia sa iei o asemenea decizie. Se pare ca nu ai observat ca de-a lungul timpului cei care au abuzat de increderea noastra au fost exclusi indiferent de cum s-au numit ei... In alta ordine de idei, sa stii ca nu poti lua imediat masuri radicale fara sa ai certitudinea ca cei vizati sunt cu adevarat vinovati. Am avut situatii cand mai multi playeri "au conspirat" pentru a inlatura un admin incomod. Sper ca intelegi ce vreau sa spun...

PS
Pe server ai god iar ca acces esti al cincilea admin...


Ultima editare efectuata de catre Cristian in Mar Mar 26, 2013 3:46 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
gst
Moderator
gst


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 40
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

Va salut Empty
MesajSubiect: Re: Va salut   Va salut EmptyDum Mar 24, 2013 1:27 pm

da cristi stiu, si imi cer scuze... iar despre partea cu conspiratul daca am ceva de zis despre cineva stii bine ca o zic, dar nu am nici un fel de prb cu ceea ce ai zis !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Va salut Empty
MesajSubiect: Re: Va salut   Va salut Empty

Sus In jos
 
Va salut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro
» salut
» salut
» Contestatii - Reclamatii clan-uri
» Salut!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: Forum :: News-
Mergi direct la: