games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 svcbad

In jos 
+2
ionutz.JA
secure
6 participan?i
AutorMesaj
secure
Moderator
secure


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 37
Localitatea : Campina
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 03/11/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: svcbad   svcbad EmptyVin Apr 10, 2009 11:33 pm

Kicked by Console
Kicked
] retry
Commencing connection retry to games.kappa.ro
Connecting to games.kappa.ro...
Connection accepted by 194.102.255.25:27015
[ADMIN] Password accepted for user 'Secure'. Access granted: 131071
************** NOTICE >>>>>>>>>>>>
** This server is set to allow an admin to run commands on your client. **
************** NOTICE <<<<<<<<<<<<
You have been banned from this server

din motive fictive omu imi da ban .. se se faca ceva cu acest baiat ca el crede ca are server personal


Ultima editare efectuata de catre secure in Vin Apr 10, 2009 11:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptyVin Apr 10, 2009 11:42 pm

Hmm treaba sta in felul urmator
Tu ai itnrat pe serv te-ai bagat in discutia mea cu release si m-ai injurat , ti-am dat llama ai stat ceva cu ea dupa care ti-a scos clb cu conditia sa taci ! Nu ai incetat si iar ai primit llama dupa care te enervezi tu si ma floodezi odata , de doua ori si dupa care il iei si pe ionut Ja sa il floodezi si pe el ! Tot serverul avea ping mare pt ca el ma flooda pe mine si pe Ionut jA. Dupa ce ti-am dat ban toate au revenit la normal ! Plus de asta ai mai si recunosc pe server ca ma floodezi si ca vezi tu tu m ti-am zis inceteaza cu floodu ca te banez nu ai incetat ai primit Hai adio . Pot sa confirme asta si clb si Release si amazing si Ionut Ja si toti care erau pe server , Darckstar si cine mai era.... Mare hacker de 2 bani...ai si tu un program si stii sa floodezi pe noi si serverul.
Sus In jos
ionutz.JA
Activ member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 35
Localitatea : Constanta
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 25/11/2008

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptyVin Apr 10, 2009 11:43 pm

secure a scris:
Kicked by Console
Kicked
] retry
Commencing connection retry to games.kappa.ro
Connecting to games.kappa.ro...
Connection accepted by 194.102.255.25:27015
[ADMIN] Password accepted for user 'Secure'. Access granted: 131071
************** NOTICE >>>>>>>>>>>>
** This server is set to allow an admin to run commands on your client. **
************** NOTICE <<<<<<<<<<<<
You have been banned from this server

din motive fictive omu imi da ban .. se se faca ceva cu acest baiat ca el crede ca are server personal

Te dai victima ?
Ai invatat sa floodezi ?
Te crezi cul ?

ABTINE'TE ! ms
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptyVin Apr 10, 2009 11:49 pm

Pentru Chestia asta ar trebui sa ramai fara admin !! Cum plm e posibil sa flodezi playerii si serverul te crezi barosan ??? Mai ai si tupeul ca tot tu sa faci reclamatie ai fost cool la faza asta mi-ai placut.........
Asteptam Parerea lui Cristian sa vedem ce decizie o sa ia in privinta ta !
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 31
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptyVin Apr 10, 2009 11:52 pm

Vaaaaai deci de asta mi-a picat mie netu ba spartz0r ce esti hecker de 2 lei doamne fereste ce jeg de om poti sa vii sa foodezi lumea!!!!Cristiane propun sa-i scoti lui secure godu pentru ca a floodat serverul si ban permanent asa ceva nu se face.Mare jeg de om esti secure iti doresc ce imi doresti tu mie dar sa ti se intample tie f** de infect.
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
secure
Moderator
secure


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 37
Localitatea : Campina
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 03/11/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 12:04 am

SvcBad a scris:
Hmm treaba sta in felul urmator
Tu ai itnrat pe serv te-ai bagat in discutia mea cu release si m-ai injurat , ti-am dat llama ai stat ceva cu ea dupa care ti-a scos clb cu conditia sa taci ! Nu ai incetat si iar ai primit llama dupa care te enervezi tu si ma floodezi odata , de doua ori si dupa care il iei si pe ionut Ja sa il floodezi si pe el ! Tot serverul avea ping mare pt ca el ma flooda pe mine si pe Ionut jA. Dupa ce ti-am dat ban toate au revenit la normal ! Plus de asta ai mai si recunosc pe server ca ma floodezi si ca vezi tu tu m ti-am zis inceteaza cu floodu ca te banez nu ai incetat ai primit Hai adio . Pot sa confirme asta si clb si Release si amazing si Ionut Ja si toti care erau pe server , Darckstar si cine mai era.... Mare hacker de 2 bani...ai si tu un program si stii sa floodezi pe noi si serverul.

frate 1 la mana nu am intrat in discutie am zis sa nu ii dai ban lu` ala , tu ai zis sa nu ma bag in seama .. io nervos am raspuns cu "marsh la cacat" a 2 faza am zis "o sa am grija de tine" ai dat din nou llama . si faza cu flood-ul cred ca esti nebun dar asta e ... si daca luai tu flood serverul nu avea nici o legatura , ionutz.ja nici macar nu lam bagat in seama , plus ca nu stiu ce motive ai avea tu sa crezi ca am dat io flood si nu tia dat alt jucator de pe server sau pur si simplu iti pica net .. dar trebuia sa fie vina la cineva .. mai vazut mai retard ca nu zic nimic .. dar nu face nimic. Io puteam sa te banez tot timpul dar nu am vrut . Ma astept pana maine sa gasesc 20 de post-uri care sa iti dea tie dreptate ca am dusmani multi pe server , dar asta e viata ... astept sa isi spuna parerea si prieteni mei care ma stiu de baiat linistit.. hf


Ultima editare efectuata de catre secure in Sam Apr 11, 2009 12:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
secure
Moderator
secure


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 37
Localitatea : Campina
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 03/11/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 12:07 am

ReLease a scris:
Vaaaaai deci de asta mi-a picat mie netu ba spartz0r ce esti hecker de 2 lei doamne fereste ce jeg de om poti sa vii sa foodezi lumea!!!!Cristiane propun sa-i scoti lui secure godu pentru ca a floodat serverul si ban permanent asa ceva nu se face.Mare jeg de om esti secure iti doresc ce imi doresti tu mie dar sa ti se intample tie f** de infect.

tu esti release copil defect ce esti .. auzi floodez server .. doamne ce romani prosti avem pe server. Omu este suparat ca lam banat pe #kappa.ro @ quakenet , plangi in continuare copile
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 31
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 12:26 am

haha marci! de ce m-ai banat pe #kappa.ro?? Si acolo o sa iti pierzi @,hecar ce esti stii si tu sa floodezi lumea si mai ai si tupeul sa zici ca nu tu.O sa vedem noi cine rade la urma...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
secure
Moderator
secure


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 37
Localitatea : Campina
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 03/11/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 12:29 am

ReLease a scris:
haha marci! de ce m-ai banat pe #kappa.ro?? Si acolo o sa iti pierzi @,hecar ce esti stii si tu sa floodezi lumea si mai ai si tupeul sa zici ca nu tu.O sa vedem noi cine rade la urma...

stai cuminte ca nu rade nimeni
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 31
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 12:36 am

secure a scris:
ReLease a scris:
haha marci! de ce m-ai banat pe #kappa.ro?? Si acolo o sa iti pierzi @,hecar ce esti stii si tu sa floodezi lumea si mai ai si tupeul sa zici ca nu tu.O sa vedem noi cine rade la urma...

stai cuminte ca nu rade nimeni
Ok dar esti constient ca pe serverul asta nu o sa mai joci nu? :X:*
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Vizitato
Vizitator
Anonymous



svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 12:41 am

=)) pe server se lauda ca m-a floodat dar ghinionul lui e ca am ip routabil si dup imi zice el pe serv : mare chestie ai schibmat ip stai asa... si iar a inceput cu flood si la server si la playeri. Ba da imi placi tu esti vinovat si tot tu faci reclamatie =)) oricum Chiar dak nu iti scoate Cristi adminul (desi sunt sigur ca ramai fara el) tot nu o sa mai joci pe kappa , sa ceva nu e posibil ! Ai golit serv cu porcariile tale!!!! App am aflat ca mai demult ti-a dat si akles ban pt ca ai dai redirect la kappa pe alt server si ai facut la fel tot tu ai facut reclamatie =)))))))))))))) esti tare nu am ce zice. hai pa.
Sus In jos
secure
Moderator
secure


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 37
Localitatea : Campina
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 03/11/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 1:00 am

SvcBad a scris:
=)) pe server se lauda ca m-a floodat dar ghinionul lui e ca am ip routabil si dup imi zice el pe serv : mare chestie ai schibmat ip stai asa... si iar a inceput cu flood si la server si la playeri. Ba da imi placi tu esti vinovat si tot tu faci reclamatie =)) oricum Chiar dak nu iti scoate Cristi adminul (desi sunt sigur ca ramai fara el) tot nu o sa mai joci pe kappa , sa ceva nu e posibil ! Ai golit serv cu porcariile tale!!!! App am aflat ca mai demult ti-a dat si akles ban pt ca ai dai redirect la kappa pe alt server si ai facut la fel tot tu ai facut reclamatie =)))))))))))))) esti tare nu am ce zice. hai pa.

deci toate gunoaiele de pe kappa ma judeca pe mine care nu au jucat pe kappa toti la un loc 1 an macar si au admine mari .. si cu redirect nu am dat io .. sa zica akles.
Sus In jos
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 1:04 am

Ba eu zic sa terminati drq
1.secure e jucator vechi pe sv asta macar ar trebui sa il respectati
2.Release tu joci de 3 luni pe sv , nu mai ameninta tu ca faci ca dregi ca nu e dupa tine (no offence)
3.SvcBaD mai usor cu banurile ca daia pleaca jucatorii .
4.unii sunteti penibili. va salut o seara placuta }{
Sus In jos
Release
Activ member
Release


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 303
Varsta : 31
Localitatea : IASI
Hobby/Distractii : fotbal, gaming
Stare de spirit : straight
Data de inscriere : 01/12/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 1:09 am

5.Cine e KADZE ala dupa pgl.ro?
KADZE eu joc de un an pe acest server te rog uitate la psichostats jucam mereu 2vs2,3vs3 cand tu rupeai idle nu veni tu acum cu texte de astea ca nici nu stii ce s-a intamplat pe server macar vii si tu sa-ti dai cu parerea ca sa te afli in treaba(no offence).
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 1:29 am

Nu ma cobor la nivelul tau sa iti raspund pentru ca esti prea sec , ti-am mai zis tare as vrea sa va vad fata in fata , sa vedem ce mai comentati atunci .
iti garantez eu ca nici sa mergi pe stada nu stii , sobolan ce esti . stati 16/24 de ore in cs si va gasiti sa suferiti pe forumuri .
e problema mea ca am rupt idle , idle era atunci cel mai tare sv si hassan juca acolo pt ca asa l-am cunoscut si multi altii, nu vad care e problema ta.
Daca tu ai 1 an pe serverul asta eu sunt popa . Nu vezi ca nu prea te suporta nimeni pe aici ? sv e gol si voi suferiti pe forumuri.
hai dai drumu

p.s.Cristian , Release asta e viitor owner al serverului sau cum ? De cand au inceputi soarecii sa ameninte?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 1:55 am

=)) mai nou secure si-a angajat avocat
1. Serv nu se goleste ca i-am dat eu ban se goleste ca da el flood la jumate de server Wink din 10/10 cati eram mai eram 7/6 dupa ce a inceput el sa dea flood. Asa ca poate sa fie si mama vechimii secure dar cand dai flood la playeri/server ca asa iti place tie....Vezi ca ai gresit inculpatul kadze Wink secure goleste serverul nu noi ca ii dam ban lui pentru flood Wink. Prieteni prieteni dar nici macar nu stii despre ce e vorba kadze asa ca np.
PS: secure faza cu redicrect chiar akles mi-a zis-o ce vrei sa iti confirme ? =)))))))
Sus In jos
KADZE
Activ member
KADZE


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 33
Localitatea : Pantelim[O]N
Hobby/Distractii : imi place sa corup fete de liceu^^^^
Data de inscriere : 16/11/2008

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 1:59 am

frate stiu si eu cand a fost redirectul , secure avea aceasi parola ca pe sv respectiv logic ca owneru de acolo a intrat si a dat . stiu foarte bine fazele astea se intamplau inainte sa jucati voi aici . nu inteleg cum va dati seama ca a flodat
Stii ce ma deranjeaza svc ? ca toti sobolanii au ajuns sa isi spuna ei punctul de vedere .
Avocat ? gresesti grav eu il stiu pe secure un baiat de nota 10 si nu cred ca face el dastea , iar daca da sa fie sanctionat sau miscorat adminul .
Release spune : nu o sa mai joci pe sv asta ? da cine esti tu ma ? tu esti cu nick RaydeN pe pgl toata ziua si ai tupeu sa vorbesti de mine ? care ma joc 2 ore de cs pe zi ?
Sus In jos
Shacalul
VIP
Shacalul


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 126
Varsta : 53
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : hobby house
Data de inscriere : 29/08/2008

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 2:05 am

secure a scris:
SvcBad a scris:
Hmm treaba sta in felul urmator
Tu ai itnrat pe serv te-ai bagat in discutia mea cu release si m-ai injurat , ti-am dat llama ai stat ceva cu ea dupa care ti-a scos clb cu conditia sa taci ! Nu ai incetat si iar ai primit llama dupa care te enervezi tu si ma floodezi odata , de doua ori si dupa care il iei si pe ionut Ja sa il floodezi si pe el ! Tot serverul avea ping mare pt ca el ma flooda pe mine si pe Ionut jA. Dupa ce ti-am dat ban toate au revenit la normal ! Plus de asta ai mai si recunosc pe server ca ma floodezi si ca vezi tu tu m ti-am zis inceteaza cu floodu ca te banez nu ai incetat ai primit Hai adio . Pot sa confirme asta si clb si Release si amazing si Ionut Ja si toti care erau pe server , Darckstar si cine mai era.... Mare hacker de 2 bani...ai si tu un program si stii sa floodezi pe noi si serverul.

frate 1 la mana nu am intrat in discutie am zis sa nu ii dai ban lu` ala , tu ai zis sa nu ma bag in seama .. io nervos am raspuns cu "marsh la cacat" a 2 faza am zis "o sa am grija de tine" ai dat din nou llama . si faza cu flood-ul cred ca esti nebun dar asta e ... si daca luai tu flood serverul nu avea nici o legatura , ionutz.ja nici macar nu lam bagat in seama , plus ca nu stiu ce motive ai avea tu sa crezi ca am dat io flood si nu tia dat alt jucator de pe server sau pur si simplu iti pica net .. dar trebuia sa fie vina la cineva .. mai vazut mai retard ca nu zic nimic .. dar nu face nimic. Io puteam sa te banez tot timpul dar nu am vrut . Ma astept pana maine sa gasesc 20 de post-uri care sa iti dea tie dreptate ca am dusmani multi pe server , dar asta e viata ... astept sa isi spuna parerea si prieteni mei care ma stiu de baiat linistit.. hf

Parerea mea este sa incetati ca e mai frumos asa si mai sanatos, nu ma bag in discutiile voastre si ma fac ca nu vad ce scrie aici................ dar ar fi frumos ca ambele tabere, ca deja s-au facut tabere aici sa se impace ca asa e mai bine pentru toti.
Bine daca nu sunt certuri nu e KAPPA .... pana mea asa a fost mereu.

Baieti ce facem ne impacam si bem si o bere?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 2:05 am

De unde stim ca a floodat el ? pai LOL chiar el a zis pe server dupa ce m-a floodat pe mine si am intrat pe server dupa ce am schibmat ip , i-am zis ca sa inceteze cu floodul la mine si la restul ca ii dau ban si el a ramas uimit ca am intrat iar la care el zice : ai schimbat ip a ? mare chestie lasa ca vezi iar acum flood ! Si dup el statea afk si dadea flood si incepuau astai cu [img de 500 600 dupa care le pica netul !!! Si dupa ce i-am dat ban totul a revenit la normal nimeni nu mai avea ping dala chilomoetric ! Adik chiar el a zis pe server ca floodeaza si tu ma intrebi de unde stiu ca a facut el ?.....Ti-am zis ca nu stii despre ce e vorba....

Ca sa nu mai zic ca inainte sa imi dea flood a vrut sa imi dea ban dar la cat de planta este nu stie sa scrie corect .....si mai zici ca e vechi ... dak nici comenzile nu le stie ......Si app kadze au fost atatia playeri pe serv si au vazut.
Sus In jos
secure
Moderator
secure


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 37
Localitatea : Campina
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 03/11/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 2:09 am

SvcBad a scris:
=)) mai nou secure si-a angajat avocat
1. Serv nu se goleste ca i-am dat eu ban se goleste ca da el flood la jumate de server Wink din 10/10 cati eram mai eram 7/6 dupa ce a inceput el sa dea flood. Asa ca poate sa fie si mama vechimii secure dar cand dai flood la playeri/server ca asa iti place tie....Vezi ca ai gresit inculpatul kadze Wink secure goleste serverul nu noi ca ii dam ban lui pentru flood Wink. Prieteni prieteni dar nici macar nu stii despre ce e vorba kadze asa ca np.
PS: secure faza cu redicrect chiar akles mi-a zis-o ce vrei sa iti confirme ? =)))))))

da sa confirme akles ca ma vazut cand am dat execcall, si Cristian daca .. daca a vazut in log-uri cand am dat io admin_execall connect server , dar de tine pot sa zic ca dai admin_execall cd reject sau admin_execall say svcbad este sef sau ceva de gen .. ori ca banezi lumea degeaba ca nu sti comanda sa faci poze ...
Sus In jos
secure
Moderator
secure


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 37
Localitatea : Campina
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 03/11/2008

Foaie de personaj
Player:

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 2:12 am

SvcBad a scris:
De unde stim ca a floodat el ? pai LOL chiar el a zis pe server dupa ce m-a floodat pe mine si am intrat pe server dupa ce am schibmat ip , i-am zis ca sa inceteze cu floodul la mine si la restul ca ii dau ban si el a ramas uimit ca am intrat iar la care el zice : ai schimbat ip a ? mare chestie lasa ca vezi iar acum flood ! Si dup el statea afk si dadea flood si incepuau astai cu [img de 500 600 dupa care le pica netul !!! Si dupa ce i-am dat ban totul a revenit la normal nimeni nu mai avea ping dala chilomoetric ! Adik chiar el a zis pe server ca floodeaza si tu ma intrebi de unde stiu ca a facut el ?.....Ti-am zis ca nu stii despre ce e vorba....

Ca sa nu mai zic ca inainte sa imi dea flood a vrut sa imi dea ban dar la cat de planta este nu stie sa scrie corect .....si mai zici ca e vechi ... dak nici comenzile nu le stie ......Si app kadze au fost atatia playeri pe serv si au vazut.

joc pe kappa de vro 4 ani sau 5 sincer numai stiu dar am jucat cu alt nick Cristian stie .. sau cred si de dat ban nu am vrut ca daca era aveai stai calm ori iti dadeam pe clasa de ip ori pe steam id ... cat ai lipsit dadeam 100 de banuri, hai nb ne certam maine, este ceasul 3:10 .


Ultima editare efectuata de catre secure in Sam Apr 11, 2009 2:15 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 2:13 am

ce sa zici si tu acum ......=)) te vezi incoltit si deviezi de la subiect pe aici , si mai deviez si aiurea =)). hai pa nb. Si vorba lu Release adios ca nu cred ca vei mai face parte din kappa la ce ai facut pe server.
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad EmptySam Apr 11, 2009 12:08 pm

secure a scris:
SvcBad a scris:
De unde stim ca a floodat el ? pai LOL chiar el a zis pe server dupa ce m-a floodat pe mine si am intrat pe server dupa ce am schibmat ip , i-am zis ca sa inceteze cu floodul la mine si la restul ca ii dau ban si el a ramas uimit ca am intrat iar la care el zice : ai schimbat ip a ? mare chestie lasa ca vezi iar acum flood ! Si dup el statea afk si dadea flood si incepuau astai cu [img de 500 600 dupa care le pica netul !!! Si dupa ce i-am dat ban totul a revenit la normal nimeni nu mai avea ping dala chilomoetric ! Adik chiar el a zis pe server ca floodeaza si tu ma intrebi de unde stiu ca a facut el ?.....Ti-am zis ca nu stii despre ce e vorba....

Ca sa nu mai zic ca inainte sa imi dea flood a vrut sa imi dea ban dar la cat de planta este nu stie sa scrie corect .....si mai zici ca e vechi ... dak nici comenzile nu le stie ......Si app kadze au fost atatia playeri pe serv si au vazut.

joc pe kappa de vro 4 ani sau 5 sincer numai stiu dar am jucat cu alt nick Cristian stie .. sau cred si de dat ban nu am vrut ca daca era aveai stai calm ori iti dadeam pe clasa de ip ori pe steam id ... cat ai lipsit dadeam 100 de banuri, hai nb ne certam maine, este ceasul 3:10 .
Cred ca ajunge tot circul asta mai Secure. Multi nu stiu dar tu jucai pe kappa sub nick-ul Robin_Hood... Eu consider ca avem o problema chiar daca ai facut numai 10% din ce spun jucatorii in postarile de mai sus. Esti un veteran al serverului si nu e cazul sa te certi cu toti copiii astia...
CLOSE!

PS
Pana una alta te-am gasit cu ban pe server. L-am scos eu...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Continut sponsorizat





svcbad Empty
MesajSubiect: Re: svcbad   svcbad Empty

Sus In jos
 
svcbad
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Relase ?!
» SVCBAD =)))
» svcbad ratatul momentului :))
» SvCBad un bulangiu fericit
» Aici puteti posta solicitari pentru obtinerea unui slot cu acces garantat si imunitate pe serverul games.kappa.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: