games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Campanie de sarbatori

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Cruella
Moderator
Cruella


Sex : feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 41
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Timpul liber - piesa rara
Data de inscriere : 17/11/2008

Campanie de sarbatori Empty
MesajSubiect: Campanie de sarbatori   Campanie de sarbatori EmptyMier Dec 03, 2008 9:33 am

Buna tuturor! Tinand cont ca acesta este primul meu post, am vrut sa va salut cum se cuvine.

Acum, motivul pentru care am deschis un topic nou, este:

In fiecare an, in luna Decembrie (de vreo 5 ani incoace) eu deschid o campanie de strangere de fonduri pentru copilasi nevoiasi. Pe langa banii care se strang si de care in fiecare an s-au cumparat cadouri care sa mearga sub brad, sa simta si ei Craciunul ca fiecare dintre noi, am mai strans si hainute, jucarii, caiete, chiar si calculator care au fost de un real ajutor pentru cei mai putin fericiti de soarta.

Drept urmare, si anul acesta voi organiza aceeasi campanie si toate lucrurile stranse vor merge la Valea Plopului, in Jud. Dambovita la un adapost pastorit de Preotul Tanase.

Mai multe informatii puteti gasi accesand : http://www.rambase.ro/forum/relatii-cu-publicul-59/de-sarbatori-1066-6.html

Cristian va poate da si el relatii cu privire la campanie, tinand cont ca anul trecut ne-a ajutat! Multumim!


De asemenea, pentru cei care vor sa contribuie, acestea sunt datele mele de contact: 0744 55 10 17 Oana Ion, cruella_free@yahoo.com

Multumesc inca o data!


Ultima editare efectuata de catre Cruella in Joi Dec 04, 2008 12:29 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Campanie de sarbatori Empty
MesajSubiect: Re: Campanie de sarbatori   Campanie de sarbatori EmptyMier Dec 03, 2008 6:46 pm

Cruella a scris:
Buna tuturor! Tinand cont ca acesta este primul meu post, am vrut sa va salut cum se cuvine.

Acum, motivul pentru care am deschis un topic nou, este:

In fiecare an, in luna Decembrie (de vreo 5 ani incoace) eu deschid o campanie de strangere de fonduri pentru copilasi nevoiasi. Pe langa banii care se strang si de care in fiecare an s-au cumparat cadouri care sa mearga sub brad, sa simta si ei Craciunul ca fiecare dintre noi, am mai strans si hainute, jucarii, caiete, chiar si calculator care au fost de un real ajutor pentru cei mai putin fericiti de soarta.

Drept urmare, si anul acesta voi organiza aceeasi campanie si toate lucrurile stranse vor merge la Valea Plopului, in Jud. Dambovita la un adapost pastorit de Preotul Tanase.

Mai multe informatii puteti gasi accesand : http://www.rambase.ro/forum/relatii-cu-publicul-59/de-sarbatori-1066-6.html

Cristian va poate da si el relatii cu privire la campanie, tinand cont ca anul trecut ne-a ajutat! Multumim!


De asemenea, pentru cei care vor sa contribuie, acestea sunt datele mele de contact: 0744 55 10 17 Oana Ion, cruella_free@yahoo.com

Multumesc inca o data!
Doresc sa inteleaga toata lumea ca aceasta nu este o gluma ci o actiune foarte serioasa. Daca doriti sa faceti fericiti niste copii ce sunt intr-o situatie nedorita de ei si pentru care nu au nici o vina, va rog sa strangeti jucarii, lucruri de imbracaminte (pot fi noi sau folosite)sau o suma cat de mica cu care sa cumparam diverse daruri. Detalii suplimentare puteti sa obtineti de la Oana
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
moody
Administrator
moody


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Targoviste
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Data de inscriere : 31/08/2008

Foaie de personaj
Player:

Campanie de sarbatori Empty
MesajSubiect: Re: Campanie de sarbatori   Campanie de sarbatori EmptyMier Dec 03, 2008 6:48 pm

Foarte interesanta ideea, eu stau in Dambovita. Daca voi putea ajuta si eu cu ceva te pot anunta sa ne intalnim aici?
Sus In jos
Cruella
Moderator
Cruella


Sex : feminin
Numarul mesajelor : 5
Varsta : 41
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Timpul liber - piesa rara
Data de inscriere : 17/11/2008

Campanie de sarbatori Empty
MesajSubiect: Re: Campanie de sarbatori   Campanie de sarbatori EmptyJoi Dec 04, 2008 12:27 pm

moody- a scris:
Foarte interesanta ideea, eu stau in Dambovita. Daca voi putea ajuta si eu cu ceva te pot anunta sa ne intalnim aici?

Sigur, mai sus ai datele mele de contact...cred ca saptamana cealalta sau cel mai tarziu pe 16 o sa fiu in targoviste cu jobul. Ne putem intalni si atunci.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Campanie de sarbatori Empty
MesajSubiect: Re: Campanie de sarbatori   Campanie de sarbatori Empty

Sus In jos
 
Campanie de sarbatori
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: Forum :: Despre noi-
Mergi direct la: