games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 reclamatie raLem

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
raLem
Membru
raLem


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 38
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex, Gaming, Fotbal, Baschet, Biliard, etc.
Stare de spirit : moody
Data de inscriere : 01/09/2008

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptyMier Ian 28, 2009 5:36 pm

Vreau si eu reclamatii... injurii, ceva, orice... Macar din trecut ca nu mai joc asa des ca inainte. Hai pls, platesc bine.

Hai, si mai terminati cu plangerile pentru Llama si pentru ca v-a dat afara prin vote si ca v-a deranjat universul interstelar... Sunt penibile si non sens. Controlati-va comportamentul si nimeni nu o sa aiba nimic cu voi! Injurati admini sau ii luati la intrebari cand stiti bine ca se cred miezul universului, deci inseamna ca o cam cereti... Si la urma urmei, nimeni nu-i asa nevinovat cum pare. HF!
Sus In jos
fraG0
Activ member
fraG0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 31
Localitatea : Buzau
Hobby/Distractii : Femei , bautura , jocuri :) si in mare distractii;x
Stare de spirit : Buna
Data de inscriere : 19/02/2009

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptyMier Mar 04, 2009 1:36 pm

Smile)) gg raLem
Sus In jos
http://www.frago.ro
hriscu_vs
Activ member



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 270
Varsta : 33
Localitatea : Vaslui
Hobby/Distractii : Muzica , Gagici ..
Data de inscriere : 21/09/2008

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptyMier Mar 04, 2009 6:11 pm

Esti tare omule , ai dreptate !
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptyVin Mar 06, 2009 8:29 pm

raLem a scris:
Vreau si eu reclamatii... injurii, ceva, orice... Macar din trecut ca nu mai joc asa des ca inainte. Hai pls, platesc bine.

Hai, si mai terminati cu plangerile pentru Llama si pentru ca v-a dat afara prin vote si ca v-a deranjat universul interstelar... Sunt penibile si non sens. Controlati-va comportamentul si nimeni nu o sa aiba nimic cu voi! Injurati admini sau ii luati la intrebari cand stiti bine ca se cred miezul universului, deci inseamna ca o cam cereti... Si la urma urmei, nimeni nu-i asa nevinovat cum pare. HF!
Da, te reclam ca scrii ingrozitor! Adica fara cap si fara coada, cuvinte legate intre ele, fraze agramate, fara subiect si predicat, totul cu litere mici chiar daca ar fi numele lui Basescu, etc. Adica o varza totala! Am muncit o gramada sa editez dupa tine.
Din nefericire esti academician in comparatie cu alti ratoni...

PS
Tare cugetarea de la semnatura...


Ultima editare efectuata de catre Cristian in Vin Mar 06, 2009 8:56 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptyVin Mar 06, 2009 8:52 pm

Cristian a scris:
raLem a scris:
Vreau si eu reclamatii... injurii, ceva, orice... Macar din trecut ca nu mai joc asa des ca inainte. Hai pls, platesc bine.

Hai, si mai terminati cu plangerile pentru Llama si pentru ca v-a dat afara prin vote si ca v-a deranjat universul interstelar... Sunt penibile si non sens. Controlati-va comportamentul si nimeni nu o sa aiba nimic cu voi! Injurati admini sau ii luati la intrebari cand stiti bine ca se cred miezul universului, deci inseamna ca o cam cereti... Si la urma urmei, nimeni nu-i asa nevinovat cum pare. HF!
Da, te reclam ca scrii ingrozitor! Adica fara cap si fara coada, cuvinte legate intre ele, fraze agramate, fara subiect si predicat, totul cu litere mici chiar daca ar fi numele lui Basescu, etc. Adica o varza totala! Am muncit o gramada sa editez dupa tine.
Din nefericire esti academician in comparatie cu alti ratoni...

PS
Tare cugetarea de la semnatura...

Poate vrei sa zici agramate...anagramele sunt altceva.Smile
ANAGRAMA - A schimba ordinea literelor unui cuvânt pentru a obține alt cuvânt; a transcrie sub formă de anagramă; a anagramatiza.
AGRAMÁT, -Ă 1. adj., s.m. și f. (Liv.) (Cel) care în vorbire face greșeli elementare de limbă; (p. ext.) ignorant, incult. 2. adj. (Despre texte) Care conține greșeli de ortografie și de gramatică.
Asta pentru ca nu mi-ai raspuns la reclamatie!
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptyVin Mar 06, 2009 8:59 pm

akles a scris:
Cristian a scris:
raLem a scris:
Vreau si eu reclamatii... injurii, ceva, orice... Macar din trecut ca nu mai joc asa des ca inainte. Hai pls, platesc bine.

Hai, si mai terminati cu plangerile pentru Llama si pentru ca v-a dat afara prin vote si ca v-a deranjat universul interstelar... Sunt penibile si non sens. Controlati-va comportamentul si nimeni nu o sa aiba nimic cu voi! Injurati admini sau ii luati la intrebari cand stiti bine ca se cred miezul universului, deci inseamna ca o cam cereti... Si la urma urmei, nimeni nu-i asa nevinovat cum pare. HF!
Da, te reclam ca scrii ingrozitor! Adica fara cap si fara coada, cuvinte legate intre ele, fraze agramate, fara subiect si predicat, totul cu litere mici chiar daca ar fi numele lui Basescu, etc. Adica o varza totala! Am muncit o gramada sa editez dupa tine.
Din nefericire esti academician in comparatie cu alti ratoni...

PS
Tare cugetarea de la semnatura...

Poate vrei sa zici agramate...anagramele sunt altceva.Smile
ANAGRAMA - A schimba ordinea literelor unui cuvânt pentru a obține alt cuvânt; a transcrie sub formă de anagramă; a anagramatiza.
AGRAMÁT, -Ă 1. adj., s.m. și f. (Liv.) (Cel) care în vorbire face greșeli elementare de limbă; (p. ext.) ignorant, incult. 2. adj. (Despre texte) Care conține greșeli de ortografie și de gramatică.
Asta pentru ca nu mi-ai raspuns la reclamatie!
Ce al dreak mai esti! Vad ca si tu o comiti la ce scrii.

PS
Intre noi fie vorba, ala nu se prindea...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptyVin Mar 06, 2009 9:49 pm

Smile)Sunt sunt!Pai poate gresesc si eu in loc sa scriu "ceva" scriu din graba "cewva",intelegi ce vreau sa spun.

P.S.Stiu ca nu se prindea,dar a trebuit sa te taxez ca nu mi-ai spus cine m-a banat!Smile))
I'm watching you! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptySam Mar 07, 2009 11:21 am

akles a scris:
Smile)Sunt sunt!Pai poate gresesc si eu in loc sa scriu "ceva" scriu din graba "cewva",intelegi ce vreau sa spun.

P.S.Stiu ca nu se prindea,dar a trebuit sa te taxez ca nu mi-ai spus cine m-a banat!Smile))
I'm watching you! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Am considerat ca e mai bine sa iau masurile ce se impun in asemenea situatii decat sa-ti spun exact ce s-a intamplat. Iar va luati la cearta...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
akles
Moderator
akles


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 379
Varsta : 36
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Stresatul celor din jur
Stare de spirit : mwhahahaha
Data de inscriere : 25/09/2008

Foaie de personaj
Player:

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptySam Mar 07, 2009 2:30 pm

Daca respectivul a fost degradat sau a ramas fara admin,PROMIT sa imi vad de treaba daca si el isi vede,dar vreau sa stiu cine e.Ai spus ca ne certam IAR..pe server m-am certat doar cu flipper si balamuc.Am mai avut divergente si cu altii,dar au fost lucruri minore,din ce imi amintesc.
Sus In jos
raLem
Membru
raLem


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 36
Varsta : 38
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Sex, Gaming, Fotbal, Baschet, Biliard, etc.
Stare de spirit : moody
Data de inscriere : 01/09/2008

reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem EmptyDum Mar 08, 2009 10:19 pm

plm, stiu ca-s academician... hai nu va mai certati pe seama mea, stiu ca ma iubiti.. si eu pe voi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie raLem Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie raLem   reclamatie raLem Empty

Sus In jos
 
reclamatie raLem
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: