games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 reclamatie hassan

In jos 
+3
Gizmo
Hassan
ASTANA
7 participan?i
AutorMesaj
ASTANA
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 33
Localitatea : Galati
Hobby/Distractii : Cicloturism
Data de inscriere : 08/06/2012

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptySam Aug 11, 2012 11:05 pm

Bun sa incep.Eram pe dust2x2, aveam un scor bunicel imi face el poze , i le dau pe mess

Citat :
Mihai Tabara: imediat
hassan_adryan: ok
You have sent 3 photos to hassan_adryan.

Mihai Tabara: e bine men?
hassan_adryan: da
hassan_adryan: hf

Bun. Baga el nuke si fac 18-0 si imi da ban direct, dupa care:

Citat :
esti culmea
Mihai Tabara: ce ai frate cu mine zi
hassan_adryan: joci codat
Mihai Tabara: fami poze
hassan_adryan: ma pis pe ele de poze
Mihai Tabara: stai pe mine
Mihai Tabara: iti fac demo
Mihai Tabara: si ma lasi cu permanent
Mihai Tabara: e bine asa?
hassan_adryan: lasa
Mihai Tabara: hai frate
Mihai Tabara: cum sa ma acuzi
Mihai Tabara: asa aiurea?
Mihai Tabara: tiam zis dau record
Mihai Tabara: si il pun si pe forum
Mihai Tabara: mil scoti men?
hassan_adryan: nu


Citat :

astana killed IoGy with m4a1
astana killed Hassan with m4
Message from Admin (IoGy): ba las-o-n plm....
astana killed altu with m4a1
astana (RADIO): Fire in the hole!
astana (RADIO): Fire in the hole!
IoGy : e prea de tot

astana : iar poze?

Hassan : astana

Kicked by Console
Kicked
Connecting to 89.36.31.219:27015...
Connection accepted by 89.36.31.219:27015
Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned f

Deci?


Ultima editare efectuata de catre ASTANA in Sam Aug 11, 2012 11:12 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptySam Aug 11, 2012 11:12 pm

Deci cum mi-se pare ca joci codat pe srv , tot ban o sa ai de la mine Smile HF& GL
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
ASTANA
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 33
Localitatea : Galati
Hobby/Distractii : Cicloturism
Data de inscriere : 08/06/2012

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptySam Aug 11, 2012 11:14 pm

Fratioare...daca am niste momente sa dau 2 wallbang-uri nu inseamna ca am coduri..nu am intrat azi prima oara pe kappa, ceilalti cum de nu s-au plans? Era si alexa si iogy si ei n-au zis nimic..Nu te inteleg
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 12:36 am

ASTANA a scris:
ceilalti cum de nu s-au plans? Era si alexa si iogy si ei n-au zis nimic..Nu te inteleg
De parca astia sunt un etalon in cs, in ciuda faptului ca Hassan refuza fragul asta nu inseamna ca nu stie jocul, nu te-a banat degeaba.
Sus In jos
IoGy
Chief Manager
IoGy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 34
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 1:12 am

Ghizmo a scris:
ASTANA a scris:
ceilalti cum de nu s-au plans? Era si alexa si iogy si ei n-au zis nimic..Nu te inteleg
De parca astia sunt un etalon in cs, in ciuda faptului ca Hassan refuza fragul asta nu inseamna ca nu stie jocul, nu te-a banat degeaba.



ghizmo te rog sa-ti vezi de treaba ta ! ! nu am sustinut niciodata ca sunt vreun bun cunoscator al jocului, asa ca abtine-te de la comentarii la adresa mea. In plus, eu joc de placere, nu sa ajung un al doilea Sedan Wink
P.S.: Astana, cand mai intri la joc, sa ne faci si noua un demo si sa il postezi, te rog.
Sus In jos
alexutza
Moderator
alexutza


Sex : feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 35
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : CS, muzica, filme
Stare de spirit : Always Smiling :)
Data de inscriere : 11/03/2012

Foaie de personaj
Player:

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 1:25 am

Ghizmo a scris:
ASTANA a scris:
ceilalti cum de nu s-au plans? Era si alexa si iogy si ei n-au zis nimic..Nu te inteleg
De parca astia sunt un etalon in cs, in ciuda faptului ca Hassan refuza fragul asta nu inseamna ca nu stie jocul, nu te-a banat degeaba.
Ghizmo stii ceva, m'am saturat de figurile tale, cu apelativul "astia" sa te adresezi cui iti permite, nu mie, ca destul am acceptat cam multe jigniri din partea ta pe server. Ti se pare cumva ca m'am bagat eu in discutie? Poti sa suferi in continuare ca am ajuns eu sa am god in cateva luni, si sa iti pui tot felul de intrebari, dar atata timp cat eu nu te bag in seama, astept acelasi lucru de la tine.
Astept replica ta, care cu siguranta nu va fi una civilizata!
Sus In jos
ASTANA
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 33
Localitatea : Galati
Hobby/Distractii : Cicloturism
Data de inscriere : 08/06/2012

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 8:38 am

N-o mai da-ti in offtopic va rog , ramaneti la subiect?

@Iogy: Am banul scos ca sa fac demo?
@Gizmo: Vezi ca eu nu-s tzetze. M-ai vazut cum joc de scrii mesaje de astea? "nu te-a banat degeaba" - motiv pentru care serverul e 8/20 in fiecare seara..cu oameni ca tine . Daca eram doar eu cu el pe server si 2-3 jucatori externi DA, dar era si alexa si iogy care nu au rang mai mic decat el.. ei pot confirma


Am banul scos sau nu?
Sus In jos
gst
Moderator
gst


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 40
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 8:52 am

acum probabil ca il ai scos

le : nu ca ai fi postat ip-ul si/sau steamid ca sa te putem ajuta....dar probabil ca e scos deja
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 8:59 am

Voi astia rasariti peste noapte care brusc suferiti de acces, culmea ca eu nu am pomenit de acces, nu aveti absolut nici o treaba, nici cu jocul nici cu acest sv, faptul ca aveti niste accese se datoreaza bunavointei lui Cristian exagerate.
Comparativ cu voi eu am ajuns la accesul ala in timp si prin joc, joc efectiv nu dormit pe sv ca voi sau activat pe butoanele magice.
Este fenomenal cum tupeul in voi creste o data cu accesul, cand aveati administrator fara comanda de ban nu scoteati un sunet si brusc acum va umflati lol!

Citat :
IoGy Data de inscriere: 08/02/2012
alexutza Data de inscriere: 11/03/2012

Stati acolo cuminti ca inca nu v-ati castigat dreptul sa behaiti.

IoGy a scris:
P.S.: Astana, cand mai intri la joc, sa ne faci si noua un demo si sa il postezi, te rog.
Pentru ce sa iti faca demo? Ori esti ori nu esti un bun cunoscator?
Sus In jos
ASTANA
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 33
Localitatea : Galati
Hobby/Distractii : Cicloturism
Data de inscriere : 08/06/2012

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 9:20 am

Steamid : STEAM_0:0:28660203 , inca am ban gst

De bine de rau eu ii vad pe ei in fiecare seara sa se joace pe cand tu daca te-am vazut de 10 ori in 3 luni e bine ghizmo
Sus In jos
IoGy
Chief Manager
IoGy


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 34
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : fotbal
Data de inscriere : 08/02/2012

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 9:32 am

Rasariti peste noapte zici???am 475 de ore de cand m-am inscris, pe langa tine care ai 333 si esti din 2008, bine ca stai pe forum, in loc sa te joci.

La faza cu "suferiti de accese" m-ai omorat, chiar sunt un suferind fara leac =)))))

Daca Nea' Cristian ne-a facut "gozi", ne-a facut pentru ca petrecem mult timp pe server (chiar daca jucam doar cu 1,2 brazilieni), nu ca altii care intra doar cand e lume.

"Este fenomenal cum tupeul in voi creste o data cu accesul, cand aveati administrator fara comanda de ban nu scoteati un sunet si brusc acum va umflati" Da, cand aveam doar admin, nu puteam sa dau pro sau contra (si cand am dat, mi s-a zis ca n-am dreptu) acum am comentez pentru ca pot.

La faza cu : "Stati acolo cuminti ca inca nu v-ati castigat dreptul sa behaiti." de acum incolo sa te abtii, pentru ca as putea si eu sa vorbesc asa, dar nu vreau sa ma cobor la nivelu tau!!
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 9:42 am

Bai "amice" daca tot esti maniac sa te urmaresti pe gametraker trebuie sa te invat putina istorie. Acest gametraker este gameskappa.ro eu am primit god pe games.kappa.ro, stii sa faci diferenta? Esti prea ocupat sa iti numeri orele.
games.kappa.ro avea PsychoStats: la numarul de ore 1. kenox, 2.svcbad, 3.Ghizmo - aveam doar vreo 3000h+333h pe gameskappa.ro jucate nu dormite. Acum esti liber sa faci o adunare simpla si sa comentezi.
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 9:55 am

1. Astana cum mi-se pare ca joci dubios ai ban de la mine.
2. Numai va certati ca n-are rost...
3.Alexutza si Iogy chiar joaca pe srv foarte mult si isi vad de treburile lor si nu deranjeaza pe nimeni
4.Gata cu jignirele astea care nu au rost..
5.Cine se mai ia de Alexutza are de-a face cu mine.
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
alexutza
Moderator
alexutza


Sex : feminin
Numarul mesajelor : 62
Varsta : 35
Localitatea : Calarasi
Hobby/Distractii : CS, muzica, filme
Stare de spirit : Always Smiling :)
Data de inscriere : 11/03/2012

Foaie de personaj
Player:

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 9:59 am

Omule, prin ce am suferit vreodata de acces? Si ce tupeu ti se pare ca am avut? Nu m'am umflat nici la inceput, nici acum, doar nu imi convine modul in care mi te adresezi, nici aici, nici pe sever, si asta fara ca eu sa te bag vreodata in seama. Aici era vorba de Astana si Hassan, rezuma'te la ei si lasa'ma pe mine.
Nu scoteam niciun sunet inainte si nu as fi scos nici acum daca nu se trezea unul ca tine sa ma aduca in discutie.
Cred ca m'am limitat de fiecare data la discutia respectiva, si nu m'a interesat de unul si de altul, asa cum te intereseaza pe tine ce acces am eu si cum l'am dobandit, cred ca stii mai bine la ce ma refer.
Si daca am dormit pe server, bravo mie, macar sunt prezenta, nu ca tine. Si "behai" cat vreau pentru ca pot Wink.
Hai ca deja iti dau cam multa importanta si nu e cazul sa imi cobor nivelul educatiei, spre deosebire de tine am cei 7 ani de acasa si inca 16 prin scoli, si nu am sa te jignesc asa cum o faci tu.
Esti singurul care a reusit sa ma scoata din sarite si sa ma faca sa ma "cert" pe forum.
P.S. : Mersi Aditzule, sa nu ii vina rau ca iar "ma tii in brate".
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 10:05 am

killah a scris:
Stati asa...sa va inoportunez un pic... "dragi tovarasi si pretini" cum ar zice Impuscatul, cu mana pe inima va spun ca de la un incident anume (point taken by DarkStar) mi se fix rupe de acest server,desi joc pe el (cu admin IMENS) de la infiintare, vreme in care 90% din adminii de acum nu primeau slot macar...indiferent de perioada petrecuta pe server( iar aici va spun ca nu apucau mai mult de 2 runde pe server din varii motive,gen...nu aveai macar slot > kicked, nu te stia nici un admin > kicked, erai pe minus cu fragurile > kicked, aveai nick de R@|\/|B0 > kicked/banned, si lista poate continua), acum insa Cristi face admine la toti copiii sa nu folosesc alte apelative in speranta ca serverul o sa fie full (idee complet gresita). Aseara de exemplu am intrat un pic dupa ceva vreme pe kappa si ce vad dand admin_who : Belzy,FAD si alti "tineri talentati" au god. In fine, din partea mea pot avea si aia cu nick gen S@|\|D()k@|\| god pe kappa, oricum nu e nici o diferenta intre ei si SvcBad de exemplu... poate ar fi aceea ca unii mai merg si pe la scoala/serviciu/etc.

P.S. Imi cer scuze pentru eventualele jigniri,nu e nimic personal, vroiam doar sa se inteleaga ideea.
Hai, la revedere! Drum bun!
Mare dreptate avea killah, acum il inteleg.....
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 10:08 am

TOPIC CLOSED.
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan EmptyDum Aug 12, 2012 10:17 am

Ghizmo a scris:
killah a scris:
Stati asa...sa va inoportunez un pic... "dragi tovarasi si pretini" cum ar zice Impuscatul, cu mana pe inima va spun ca de la un incident anume (point taken by DarkStar) mi se fix rupe de acest server,desi joc pe el (cu admin IMENS) de la infiintare, vreme in care 90% din adminii de acum nu primeau slot macar...indiferent de perioada petrecuta pe server( iar aici va spun ca nu apucau mai mult de 2 runde pe server din varii motive,gen...nu aveai macar slot > kicked, nu te stia nici un admin > kicked, erai pe minus cu fragurile > kicked, aveai nick de R@|\/|B0 > kicked/banned, si lista poate continua), acum insa Cristi face admine la toti copiii sa nu folosesc alte apelative in speranta ca serverul o sa fie full (idee complet gresita). Aseara de exemplu am intrat un pic dupa ceva vreme pe kappa si ce vad dand admin_who : Belzy,FAD si alti "tineri talentati" au god. In fine, din partea mea pot avea si aia cu nick gen S@|\|D()k@|\| god pe kappa, oricum nu e nici o diferenta intre ei si SvcBad de exemplu... poate ar fi aceea ca unii mai merg si pe la scoala/serviciu/etc.

P.S. Imi cer scuze pentru eventualele jigniri,nu e nimic personal, vroiam doar sa se inteleaga ideea.
Hai, la revedere! Drum bun!
Mare dreptate avea killah, acum il inteleg.....
Killah nu poate fi inteles...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Continut sponsorizat





reclamatie hassan Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie hassan   reclamatie hassan Empty

Sus In jos
 
reclamatie hassan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: