games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !

In jos 
+8
Cristian
SoRiN
d0bErMaN
deme
gst
Gizmo
oO
Tzetze
12 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Tzetze
Activ member
Tzetze


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 207
Varsta : 38
Localitatea : .
Hobby/Distractii : Pescuit, Masini, Pariuri Sportive, etc
Data de inscriere : 05/02/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 4:01 pm

pentru faptul ca i-am dat kick lu`i deme ala care ma tot injura.... acest o0 mi-a dat ban. de unde pana unde nu stiu... fara sa eu sa-l bag in seama pe el sau altceva de genul. el era singurul admin cu grad mare.a bagat HL. cristian i-ai comanda de ban te rog sau rcon cel putin. mersi.



] retry
Commencing connection retry to gameskappa.ro
Connecting to gameskappa.ro...
You have been banned from this server.
Sus In jos
oO
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 34
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : whateveeer
Data de inscriere : 03/01/2011

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 4:12 pm

Tzetze a scris:
pentru faptul ca i-am dat kick lu`i deme ala care ma tot injura.... acest o0 mi-a dat ban. de unde pana unde nu stiu...



] retry
Commencing connection retry to gameskappa.ro
Connecting to gameskappa.ro...
You have been banned from this server.

I-ai dat kick fara motiv,eu m-am saturat de tine, eu si alti multi jucatori. cum ai spus intr-un post facut de deme , ca el nu o sa mai joace cat timp esti tu pe srv, no in felul asta , cat timp joc eu tu nu mai joci. sa fie clar.
Ai intrecut orice masura,nu stiu cum de ai ajuns tu un simplu slot care vb vulgar mereu si era plin de reclamtii sa aibe admin cu imunitate.Si una peste alta daca mai folosesti comanda admin_rcon admin_highlander 1 , rescrio pe 0, inainte sa iesi de pe srv .
Tu umple forumul cu reclamtii si kkturi sa ai activitate pe forum ca in curand in loc de Tzeze activ member o sa scrie Vizitator.
Sus In jos
Tzetze
Activ member
Tzetze


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 207
Varsta : 38
Localitatea : .
Hobby/Distractii : Pescuit, Masini, Pariuri Sportive, etc
Data de inscriere : 05/02/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 4:22 pm

dute de aici cu terminatul tau care ai iei tu apararea, nu ma injura pe mine un amarat ca el sau unu ca tine. prepelita iti rup mainile de la coate daca pun mana pe tine si te postez aici ca sa vezi la cine ai suferi tu. tine minte. .e lumea mica. o sa mai vorbim. nici nu stii cand si de la cine. mi-ai dat ban degeaba. te bagi in seama cu mine fara ca eu sa accept. sa imi dai ban si in realitate, nu doar asa pe net, da?
Sus In jos
oO
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 34
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : whateveeer
Data de inscriere : 03/01/2011

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 4:34 pm

Ba curajosule iti mai zic o data , tu chiar existi? Smile))))
Ba tu esti cel mai fraier din curtea scolii jur de nu, iti petreci 18 ore din 24 in fata calculatorului, neavand viata personala evident,jucand acest joc cu care nu ai nici o treaba, te bat comenzile si tastele pentru ca esti foarte slab,si peste toate ii ameninti pe toti.
Si tu imi spui mie ca imi rupi mainile si picioarele firai tu de prostovan batut de soarta, si ai mare dreptate ca lume este foarte mica.
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 4:46 pm

Tzetze a scris:
cristian i-ai comanda de ban te rog sau rcon cel putin. mersi.
A ajuns cacatul pansat zis tzetze asta sa emita directive, ba rahat cu 2 picioare iarasi o dai in smardoiala pe forum, eu cand iti cer sa iesi la interval nu dai deloc curs cererii mele, mai stii cu putin noroc si multa dibacie poate ma si bati.....cu limba in poponetz.
Sa il vedem pe tzetze hl 1 si restul sloturi, el stapanul absolut pe kappa, pesemne ar posta pe facebook evenimentul lol!
Sus In jos
oO
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 34
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : whateveeer
Data de inscriere : 03/01/2011

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 4:59 pm

Ghizmo a scris:
Sa il vedem pe tzetze hl 1 si restul sloturi, el stapanul absolut pe kappa, pesemne ar posta pe facebook evenimentul lol!

ahahahaahaha

Sus In jos
oO
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 34
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : whateveeer
Data de inscriere : 03/01/2011

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 5:04 pm

Oricum se vede dezinteresul de forum\server ca porcarii de genu nu trebuiau sa existe.
Sus In jos
gst
Moderator
gst


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 40
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 7:00 pm

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! ?!?!?!?!?!?!

ANAFABEEETULE AGRAMAT. TE BATE LIMBA ROMANAAAAAAAA. MARS LA .......... DE NASOL si INVATA SA SCRII SI INVATA IN SARACIE SA TE BATA DE LESINAT DE FOAME GRAMATICA LIMBII ROMANE !
Sus In jos
deme
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 35
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Fotbalul
Data de inscriere : 30/03/2012

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 7:18 pm

bai dute tzetze si lasane frate analfabetule....abea intrasem si eu pe sv sa ma joc si la 10 minute intra tampitul de tzetze si imi dai GAG si Kick degeaba sunt martori acolo destui care erau ....dasta a si luat ban ca isi folseste comenzile pur si simplu degeaba frate nush cum a luat infectu asta admin....faceti cevai Cristian sau Hassan care se ocupa...luati masuri frate !!! ms
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 9:19 pm

oO a scris:
Oricum se vede dezinteresul de forum\server ca porcarii de genu nu trebuiau sa existe.
Faptul ca poponarul asta foloseste un alt acces ca sa baneze si Cristian nu a luat nici o masura nu trebuie sa mai mire pe nimeni, vedem cazul cand gst a fost banat Milka asta epileptica de tzetze Twisted Evil
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 10:08 pm

Ba mancavas pana voastra cum se face ca un lakist ca asta sa ne dea teroare de cateva luni pe sv si pe forum, Ghizmo frate tu esti cel mai la indemana fai ceva lu bulangiu ala sa nu mai poata tasta 2 luni. Lumea e mica maimutoiule d-aia te lasi tu apasat asa pe tastatura ca stai camuflat in casa ca nu se oboseste nimeni sa vina dupa tine in grajd, daca mai contionui asa cu siguranta vin si vizitatori.
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 11:15 pm

Subiect: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Astazi la 5:01 pm

Tzetze a scris:
pentru faptul ca i-am dat kick lu`i deme ala care ma tot injura.... acest o0 mi-a dat ban. de unde pana unde nu stiu... fara sa eu sa-l bag in seama pe el sau altceva de genul. el era singurul admin cu grad mare.a bagat HL. cristian i-ai comanda de ban te rog sau rcon cel putin. mersi.

retry
Commencing connection retry to gameskappa.ro
Connecting to gameskappa.ro...
You have been banned from this server.

-----------------------------------------
Doar pentru ce.ai scris la subiect meriti o "palma cu picioru" , si accesu sters.
Cand "oO" se juca pe kappa, tu aranjai fanul in grajd.
Mai treci si pe la scoala, ca ai mai multe ore pe forum, decat acolo, cocalar de Bruxelles. afro
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyMier Iun 06, 2012 11:43 pm

Nu prea ai ce sa ii faci ca sta pitit in casa si o da in amenintari pe forum, asta spune totul despre dobitoc.
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyJoi Iun 07, 2012 2:04 am

Mesaj prv. de la gheorghe alias.

De la: Tzetze
Catre: d0bErMaN
Postat in data de: Astazi la 12:24 am
Subiect: bagami-as pana in decedatii mamica ta scumpa si tie cu ou mamica ta scumpa de lesinat.
ma pish pe voi si pe toti decedatii vostrii. mi se rupe pana de voi, sunteti niste amarati care stati in cofort 3 si mergeti cu tramvaiul. al dreaq tu lipseai sa te dai grande futu-ti natia mamica ta scumpa in gat de cantaret la flaut.


----------------------------------------------------------------------------------------------
tractoru e inchis in grajd, ce poate invata ?, daca nu il scoate "nimeni la plimbare"...
e tinut in ham, si bea doar apa, cand ploua...
Oricum, o sa fie scos cat de curand la plimbare, ca prea ii curge ulei de la gura.

Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyJoi Iun 07, 2012 8:32 am

Pai asa trimite la toti mesaje, injura si atata tot, asa ca idee zona unde locuieste dobitocul este zona de nord a Ploiestiului, acolo predomina blocurile cu 4 etaje construite in anii '60 - confortul 3 de care pomeneste dobitocul - este de-a dreptul hilar lol!
Sus In jos
oO
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 34
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : whateveeer
Data de inscriere : 03/01/2011

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyJoi Iun 07, 2012 12:01 pm

d0bErMaN a scris:
Mesaj prv. de la gheorghe alias.

De la: Tzetze
Catre: d0bErMaN
Postat in data de: Astazi la 12:24 am
Subiect: bagami-as pana in decedatii mamica ta scumpa si tie cu ou mamica ta scumpa de lesinat.
ma pish pe voi si pe toti decedatii vostrii. mi se rupe pana de voi, sunteti niste amarati care stati in cofort 3 si mergeti cu tramvaiul. al dreaq tu lipseai sa te dai grande futu-ti natia mamica ta scumpa in gat de cantaret la flaut.


----------------------------------------------------------------------------------------------
tractoru e inchis in grajd, ce poate invata ?, daca nu il scoate "nimeni la plimbare"...
e tinut in ham, si bea doar apa, cand ploua...
Oricum, o sa fie scos cat de curand la plimbare, ca prea ii curge ulei de la gura.


Cum sa fii atat de destept Smile))
ps. cei care il vad pe fraier pe srv , sa-mi trimita si mie ip-ul lui pe forum / mess / steam !
Sus In jos
SoRiN
Moderator
SoRiN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : muzik and party all the time
Stare de spirit : Cat se poate de bine
Data de inscriere : 30/03/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyJoi Iun 07, 2012 2:36 pm

magnum44 a scris:
Ba mancavas pana voastra cum se face ca un lakist ca asta sa ne dea teroare de cateva luni pe sv si pe forum, Ghizmo frate tu esti cel mai la indemana fai ceva lu bulangiu ala sa nu mai poata tasta 2 luni. Lumea e mica maimutoiule d-aia te lasi tu apasat asa pe tastatura ca stai camuflat in casa ca nu se oboseste nimeni sa vina dupa tine in grajd, daca mai contionui asa cu siguranta vin si vizitatori.

Cel mai bine zis ,daca nu merita o excursie .
Sus In jos
Tzetze
Activ member
Tzetze


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 207
Varsta : 38
Localitatea : .
Hobby/Distractii : Pescuit, Masini, Pariuri Sportive, etc
Data de inscriere : 05/02/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyJoi Iun 07, 2012 3:39 pm

numai ofticatii comenteaza, pana acum nu zicea nimeni nimic, acum ca unii au ramas fara accese sau cu ele mai mici... cum am mai spus au inceput sa manance rahat pe aici. si anume.... ghizmo saracul ala care e plin forum de reclamatii imporiva lui si numai are aici aces pe forum si pe server deoarece l-am reclamat de cateva ori, sorin alt handicapat ofticat, la fel... el vorbeste ca avea good si acum are moderator. deme ala nush de unde a mai aparut, s-a jucat pe server de 2 ori si gata vrea admin, insa eu mi-am spus parerea vizavi de psotarea lui unde cere admin, adica (contra) si s-a ofticat..dc i-am zis contra, s-a apucat sa injure pe aici, asa...care mai e... o0 ala la fel, cauta anturaj cu mine desii nu il bag in seama si ma pish pe el oricand, el cauta discutii cu mine nu eu , exact astia...iar cateii care latra pe langa, latra ca sunt pusi de acestia, sunt dresati de ei... cam asa stau lucrurile. e oftica mare. oricum ai am la persoane ignorate, poate latra pe aici cat vor, nu ma intereseaza. retardatii tot retardati raman.
Sus In jos
Tzetze
Activ member
Tzetze


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 207
Varsta : 38
Localitatea : .
Hobby/Distractii : Pescuit, Masini, Pariuri Sportive, etc
Data de inscriere : 05/02/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyJoi Iun 07, 2012 3:56 pm

DC IOGY NU MA JIGNESTE SAU CAUTA RACA CU MINE, SAU ALTU, SAU EXTREM69, SAU AIMING, SAU HASSAN ORI XYTOR..SAU STIU EU...ALTI PLAYERI... PENTRU CA NU AU DC. DECAT ASTIA MANANCA MARO, CE AU ZIS HAI BA TOTI SA LATRAM PE AICI POATE AI IA ACCESUL CRISTIAN SAU ORICE ALTCEVA. CREDETI CA S-AR PUNE LA MINTEA UNOR TERMINATI? SA FIM SERIOSI.... SI DACA AR DECIDE ASTA, NICI O PROBLEMA, AFARA TOT PLOUA... ORICUM ASTEPT POATE ARE CEVA DE SPUS PE AICI CRISTIAN... PANA ATUNCI NU ARE SENS SA BAG IN SEAMA RETARDATII OFTICATI.
Sus In jos
oO
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 34
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : whateveeer
Data de inscriere : 03/01/2011

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyJoi Iun 07, 2012 5:51 pm

Nu o mai da in prietenii si pareri de rau si te rog nu ne mai povestii din auzite.Chestia este ca ai sarit calul prea tare, ca esti un nesimtit.Iar singuru tau mod de aparare este sa-i insulti pe ceilati care iti sunt superiori din mai multe puncte de vedere, pentru ca atat te duce pe tine capul,intelege ca esti limitat.
Sus In jos
Gizmo
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 464
Varsta : 38
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Pumping Iron
Data de inscriere : 24/11/2008

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyJoi Iun 07, 2012 9:56 pm

Tzetze a scris:
ghizmo saracul ala care e plin forum de reclamatii imporiva lui si numai are aici aces pe forum si pe server deoarece l-am reclamat de cateva ori
Sarac esti tu, si la propriu si la figurat, Cristian poate sa confirme ca eu i-am cerut sa imi scoata accesul, tu esti cel care suge _)_ grav.
Mai devreme sau mai tarziu o sa pici pentru faptul ca esti dobitoc si esti singur iar ei sunt mai multi lol!


o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Untitled
hosting images
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyVin Iun 08, 2012 2:54 am

Tzetze a scris:
DC IOGY NU MA JIGNESTE SAU CAUTA RACA CU MINE, SAU ALTU, SAU EXTREM69, SAU AIMING, SAU HASSAN ORI XYTOR..SAU STIU EU...ALTI PLAYERI... PENTRU CA NU AU DC. DECAT ASTIA MANANCA MARO, CE AU ZIS HAI BA TOTI SA LATRAM PE AICI POATE AI IA ACCESUL CRISTIAN SAU ORICE ALTCEVA. CREDETI CA S-AR PUNE LA MINTEA UNOR TERMINATI? SA FIM SERIOSI.... SI DACA AR DECIDE ASTA, NICI O PROBLEMA, AFARA TOT PLOUA... ORICUM ASTEPT POATE ARE CEVA DE SPUS PE AICI CRISTIAN... PANA ATUNCI NU ARE SENS SA BAG IN SEAMA RETARDATII OFTICATI.

Noi am fost "prea buni" cu tine, si te.am facut "vedeta mare" prin faptul ca doar te.am bagat in seama,
si ti.am raspuns la comm`urile tale antice, ca altfel te certai cu fanu din grajd.
" Ei ", stiu cum sta treaba cu tine, si tocmai de aia nu.si pierd timpul sa te faca si mai "vedeta".
Era suficient un simplu "Multumesc" ca te.am lasat, "unii" dintre noi, sa.ti exprimi "pura prostie",
dar tu, ai ales sa ne demonstrezi ca sti foarte bine L.RO. si ca tocmai ce.ai aflat ca ai "Caps Lock" la tastatura,
si asta face din tine un "Cocalar "M"are".
Mai tunde.te, ca esti plin de fan in cap afro . (sau bate vantu`in buzunar?) poate te lasa aia sa platesti cu fan.

P.S.: Ghizmo, nu te obosi cu poze, ca nu stie sa citeasca, poate daca ii desenezi. What a Face
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyVin Iun 08, 2012 7:19 am

Tzetze a scris:
pentru faptul ca i-am dat kick lu`i deme ala care ma tot injura.... acest o0 mi-a dat ban. de unde pana unde nu stiu... fara sa eu sa-l bag in seama pe el sau altceva de genul. el era singurul admin cu grad mare.a bagat HL. cristian i-ai comanda de ban te rog sau rcon cel putin. mersi.



] retry
Commencing connection retry to gameskappa.ro
Connecting to gameskappa.ro...
You have been banned from this server.
Tzetze se pare ca ti-ai pus tot serverul in cap. Nici unul din cei care au postat aici nu sunt usi de biserica, dar tu prin limbaj pierzi enorm si ajungi ca si atunci cand ai dreptate sa nu te mai asculte nimeni. Cu multa vreme in urma ai pierdut adminul pe server tot pentru limbajul tau, uneori chiar incalificabil. Se poate repeta istoria...

PS
Oo, si voi restul, sugerez sa va razboiti pe server cu armele din dotarea jocului si sa terminati cu scandalul. Nu intindeti prea mult coarda pentru ca prefer un server fara admini decat ce se intampla acum...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
SoRiN
Moderator
SoRiN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 34
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : muzik and party all the time
Stare de spirit : Cat se poate de bine
Data de inscriere : 30/03/2012

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyVin Iun 08, 2012 10:52 am

Prietene mie mi s-a umblat la acces din alte motive , se pare ca numai aiurea si fraier vorbesti , nu vezi ca din 3 cuvinte , 2 sunt injurii.. get a life !

Sus In jos
oO
Membru



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 31
Varsta : 34
Localitatea : Brasov
Hobby/Distractii : whateveeer
Data de inscriere : 03/01/2011

Foaie de personaj
Player:

o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! EmptyVin Iun 08, 2012 11:14 am

Cristian a scris:
Oo, si voi restul, sugerez sa va razboiti pe server cu armele din dotarea jocului si sa terminati cu scandalul. Nu intindeti prea mult coarda pentru ca prefer un server fara admini decat ce se intampla acum...

Nea Cristi asta si am facut asta si o sa fac, cel putin vb in numele meu , dar in ceea ce priveste cazul Tzeze cineva trebuia sa i-a atitudine pentru ca eu am inceput sa am treaba cu el in momentul in care el a avut treaba , nu cu mine , cu cei care joaca pe acest server si in momentul in care a inceput sa sufere.
Sus In jos
Continut sponsorizat





o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty
MesajSubiect: Re: o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !   o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri ! Empty

Sus In jos
 
o0 de pretelita da ban degeaba la mai multi playeri !
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» RECLAMATIE WOW! BANIP DEGEABA!
» am luat ban degeaba
» Discutii libere
» LA MULTI ANI, KAPPA ! ! !
» LA MULTI ANI , Cristian !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Cereri unban-
Mergi direct la: