games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Vreau si eu sa stiu...

In jos 
+4
d0bErMaN
Cristian
sparkeh
xytoR
8 participan?i
AutorMesaj
xytoR
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 39
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Petrecerea timpului intr-un mod cat mai violent
Data de inscriere : 30/04/2011

Foaie de personaj
Player:

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptySam Mai 26, 2012 4:59 pm

The server administrator is running this command for you:
name Llama.
The server administrator is running this command for you:
name Llama.
DST killed Alexutza with m4a1
xYtoR (RADIO): Go go go!
Command: Admin used command admin_llama xYtoR
Command: Admin used command admin_unllama

SI


Kicked by Console
Kick

] retry
Commencing connection retry to 89.36.31.219:27015
Connecting to 89.36.31.219:27015 ...
Connection accepted by 89.36.31.219:27015
Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned from this server

Si nu e prima data cand cineva se joaca cu rcon-ul, fratilor, daca nu mai sunt binevenit mai bine spuneti-mi, decat sa stau in kick-uri si etc.. pe bune, astea sunt copilarii.

Merci frumos, si sper sa se uite cineva in log-urile alea .. sa vada cine anume foloseste comenzi direct cu parola rcon...


Ultima editare efectuata de catre xytoR in Sam Mai 26, 2012 5:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
sparkeh
Retardat



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 35
Localitatea : Buresti - Regie
Data de inscriere : 26/03/2012

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptySam Mai 26, 2012 5:00 pm

********** cenzurat ****************
Sus In jos
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptySam Mai 26, 2012 7:32 pm

xytoR a scris:
The server administrator is running this command for you:
name Llama.
The server administrator is running this command for you:
name Llama.
DST killed Alexutza with m4a1
xYtoR (RADIO): Go go go!
Command: Admin used command admin_llama xYtoR
Command: Admin used command admin_unllama

SI


Kicked by Console
Kick

] retry
Commencing connection retry to 89.36.31.219:27015
Connecting to 89.36.31.219:27015 ...
Connection accepted by 89.36.31.219:27015
Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned from this server

Si nu e prima data cand cineva se joaca cu rcon-ul, fratilor, daca nu mai sunt binevenit mai bine spuneti-mi, decat sa stau in kick-uri si etc.. pe bune, astea sunt copilarii.

Merci frumos, si sper sa se uite cineva in log-urile alea .. sa vada cine anume foloseste comenzi direct cu parola rcon...
Probabil ai zis ceva nasol pe server si ai fost atentionat. Nu cred ca a fost bleah. Banuiesca ca a fost Hassan. Eu i-am dat parola sa poata urmari serverul cand nu am eu timp... Am sa-l intreb.
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptySam Mai 26, 2012 8:17 pm

Cristian a scris:
xytoR a scris:
The server administrator is running this command for you:
name Llama.
The server administrator is running this command for you:
name Llama.
DST killed Alexutza with m4a1
xYtoR (RADIO): Go go go!
Command: Admin used command admin_llama xYtoR
Command: Admin used command admin_unllama

SI


Kicked by Console
Kick

] retry
Commencing connection retry to 89.36.31.219:27015
Connecting to 89.36.31.219:27015 ...
Connection accepted by 89.36.31.219:27015
Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned from this server

Si nu e prima data cand cineva se joaca cu rcon-ul, fratilor, daca nu mai sunt binevenit mai bine spuneti-mi, decat sa stau in kick-uri si etc.. pe bune, astea sunt copilarii.

Merci frumos, si sper sa se uite cineva in log-urile alea .. sa vada cine anume foloseste comenzi direct cu parola rcon...
Probabil ai zis ceva nasol pe server si ai fost atentionat. Nu cred ca a fost bleah. Banuiesca ca a fost Hassan. Eu i-am dat parola sa poata urmari serverul cand nu am eu timp... Am sa-l intreb.


am patit si eu la fel, e penal, iti taie chefu de joc.
si stiu si cine a fost, bag mana in foc pt asta.
Sus In jos
TrenuletuCuBani
Moderator
TrenuletuCuBani


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 37
Localitatea : Bucuresti Colentina
Hobby/Distractii : nimic
Data de inscriere : 29/01/2012

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptySam Mai 26, 2012 8:43 pm

cine a fost mah Smile)))))) la papacioaca mahhhh ce pm facetii scuze de off topic !!!
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptySam Mai 26, 2012 8:53 pm

[quote="TrenuletuCuBani"]cine a fost mah Smile)))))) la papacioaca mahhhh ce pm facetii scuze de off topic !!![/quote

ON: nu conteaza cine, daca se simte "el" si recunoaste e bine, daca nu asta e.


OFF: P.S.: turbatule treci si joaca, sa vad daca mai sti sa ti arma in mana Smile)))))
Sus In jos
gst
Moderator
gst


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 130
Varsta : 40
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Call of Duty
Stare de spirit : zZzZz
Data de inscriere : 25/04/2012

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyDum Mai 27, 2012 9:40 am

sal tren... sry de off btw stf!
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyDum Mai 27, 2012 11:28 am

Da ma eu v-am dat kick si sa zice-ti ms ca nu v-am dat ban ca face-ti abuz de admin sunt 6 insii pe srv si voi da-ti kick si slay ? Chiar vreti sa va juca-ti numai pe forum ? La urmatoare abatere de abuz sa vede-ti ce banuri va dau cand vad ca sunt 6 insii pe srv si voi ii da-ti afara 2-3 ...sa nu zice-ti ca nu v-am spus..si Xytor si faza cu llama..ti-am dat pt ca tu injurai de mama focului pe srv ....si ti-a zis unu sa taci si tu repede i-ai dat llama..si de accea ti-am eu tie llama si sa zici ms ca nu ti-am dat ban direct. si ce te-ai simtit asa ofensat ca ti-am dat llama incat faci reclamatie ca ti-am dat llama ? Uita-te pe forum asta citeste regula..daca face-ti reclamatie aiurea ca ti-a dat unu kick , ca ti-a dat unu slay ca ti-a dat unu llama...si pot sa iti dau ban pe forum..ia vezi cu de aste-a si tu d0berman la fel ia vezi tu...oricum la urmatoare abatere sa vede-ti ce banuri va dau chiar sa aveti motiv sa imi face-ti reclmatie..dar nu voi, vad ca arde-ti aiurea chiar daca sunt pe srv aia de la mama draq lasa-ti in pace pana sa se umple cat de cat srv si urma incep-ti sa da-ti afara din ei...hai bafta ca nu prea intru eu la reclmatii sa ma cert cu toata lumea..
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
xytoR
Moderator



Sex : masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 39
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Petrecerea timpului intr-un mod cat mai violent
Data de inscriere : 30/04/2011

Foaie de personaj
Player:

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyDum Mai 27, 2012 12:15 pm

Hassan a scris:
Da ma eu v-am dat kick si sa zice-ti ms ca nu v-am dat ban ca face-ti abuz de admin sunt 6 insii pe srv si voi da-ti kick si slay ? Chiar vreti sa va juca-ti numai pe forum ? La urmatoare abatere de abuz sa vede-ti ce banuri va dau cand vad ca sunt 6 insii pe srv si voi ii da-ti afara 2-3 ...sa nu zice-ti ca nu v-am spus..si Xytor si faza cu llama..ti-am dat pt ca tu injurai de mama focului pe srv ....si ti-a zis unu sa taci si tu repede i-ai dat llama..si de accea ti-am eu tie llama si sa zici ms ca nu ti-am dat ban direct. si ce te-ai simtit asa ofensat ca ti-am dat llama incat faci reclamatie ca ti-am dat llama ? Uita-te pe forum asta citeste regula..daca face-ti reclamatie aiurea ca ti-a dat unu kick , ca ti-a dat unu slay ca ti-a dat unu llama...si pot sa iti dau ban pe forum..ia vezi cu de aste-a si tu d0berman la fel ia vezi tu...oricum la urmatoare abatere sa vede-ti ce banuri va dau chiar sa aveti motiv sa imi face-ti reclmatie..dar nu voi, vad ca arde-ti aiurea chiar daca sunt pe srv aia de la mama draq lasa-ti in pace pana sa se umple cat de cat srv si urma incep-ti sa da-ti afara din ei...hai bafta ca nu prea intru eu la reclmatii sa ma cert cu toata lumea..


Eu nu am intrat aici sa ma cert cu nimeni, pur si simplu de cateva zile incoa' mi s-au intamplat chestii de genu "kick" si fara sa injur, recunosc ca uneori ma ia gura pe dinainte si scriu injuratura pe server.

Dar nu mi se pare corect sa iau kick asa aiurea... spre exemplu cum am luat pe harta de_nuke in urma cu cateva zile, ma jucam linistit "atunci chiar nu injuram" si pac kick, intru inapoi pe server si intreb pe admin_chat ce se intampla, de ce iau kick, raspunsul vine : taci, sau ceva de genu, raspuns dat cu, comanda de rcon, mai apoi din nou kick, moment in care nici nu am mai intrat inapoi pe server.
Am considerat ca din cauza ca eram la echipe diferite, iar eu, cum stiu multi aveam ceva "scor".... posibil asta sa fi fost, in fine am trecut peste...


Cat despre kick-uri sau ban-uri, DA, si repet DA dau ban la brazilienii care joaca codati, care vad pe fata ca au wall, chiar daca au 300 ping tot se vede ca sunt cu cod, ca nu fac frag sau eu stiu e partea a 2-a dar nu suport sa stau pe server alaturi sau contra unui codat, care imi arunca flash ori de cate ori ma vede prin perete, sau iese tragand.
Eu unul nu ma uit ca suntem 3-6 pe server, imi pare rau pt asta, si intotdeauna am intrat sa joc indiferent de cati erau in momentul acela pe server, dar nu suport sa stau cu un codat pe server.

Rugamintea mea se indreapta intr-o singura directie, nu cred ca frumos, chiar daca uneori ne mai ofticam unii pe altii, sa abuzam de anumite comenzi care ne-au fost incredintate in alte scopuri.

Atat am vrut sa zic, imi cer scuze daca am deranjat pe cineva, nu asta era intentia.


Va salut.
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyDum Mai 27, 2012 1:07 pm

Nu stiu ce s-a intamplat acu cateva zile..eu ce ti=am facut a fost doar ieri..si sa incetezi cu banurile..ca sa nu ramai fara cmd..HF. si cu asta am inchiat
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
TrenuletuCuBani
Moderator
TrenuletuCuBani


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 43
Varsta : 37
Localitatea : Bucuresti Colentina
Hobby/Distractii : nimic
Data de inscriere : 29/01/2012

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyDum Mai 27, 2012 1:27 pm

hassaneee ce rau te-ai facut Smile))) mah !!!! VA PUP
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyDum Mai 27, 2012 2:08 pm

Hassan a scris:
Da ma eu v-am dat kick si sa zice-ti ms ca nu v-am dat ban ca face-ti abuz de admin sunt 6 insii pe srv si voi da-ti kick si slay ? Chiar vreti sa va juca-ti numai pe forum ? La urmatoare abatere de abuz sa vede-ti ce banuri va dau cand vad ca sunt 6 insii pe srv si voi ii da-ti afara 2-3 ...sa nu zice-ti ca nu v-am spus..si Xytor si faza cu llama..ti-am dat pt ca tu injurai de mama focului pe srv ....si ti-a zis unu sa taci si tu repede i-ai dat llama..si de accea ti-am eu tie llama si sa zici ms ca nu ti-am dat ban direct. si ce te-ai simtit asa ofensat ca ti-am dat llama incat faci reclamatie ca ti-am dat llama ? Uita-te pe forum asta citeste regula..daca face-ti reclamatie aiurea ca ti-a dat unu kick , ca ti-a dat unu slay ca ti-a dat unu llama...si pot sa iti dau ban pe forum..ia vezi cu de aste-a si tu d0berman la fel ia vezi tu...oricum la urmatoare abatere sa vede-ti ce banuri va dau chiar sa aveti motiv sa imi face-ti reclmatie..dar nu voi, vad ca arde-ti aiurea chiar daca sunt pe srv aia de la mama draq lasa-ti in pace pana sa se umple cat de cat srv si urma incep-ti sa da-ti afara din ei...hai bafta ca nu prea intru eu la reclmatii sa ma cert cu toata lumea..



ma uimeste comportamentul tau, fata de admini...
adica ala ma face pe mine "taran" fara motiv,
eu ii dau llama si tu ii scoti llama si imi dai mie, e caterinca deja..
nu cred ca am facut abuz de admin, daca am dat slay sau kick, am dat pe buna dreptate,
e penibil sa stau ascuns oriunde pe mapa, si vine ala si trage de la 100 de m prin 300 de ziduri si mai si da hs.
daca ti.ar face tie asa, sunt sigur ca ai proceda mai rau.
bft.
Sus In jos
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyDum Mai 27, 2012 2:48 pm

vezi sa nu ramai prea uimit...de alte lucruri daca nu iti revizuiesti comportamentul.
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyMar Mai 29, 2012 7:02 pm

Adevarul e ca brazilienii cam joaca cu coduri. Si eu am banat pe cativa cu speed. Se va pune pe server barem la 150 PING si nu mai intra aia. Eu zic sa nu mai sanctionati asa usor orice traznaie scrisa pe server ca nu suntem la manastire. Una e cand cineva te injura si alta e cand scapi o injuratura de nervi la modul general. Cat despre unele comenzi date in bataie de joc putem discuta. Se mai dau mari unii dar sunt furate si cateva parole de la niste admine si se folosesc la greu. Azi am anulat deja un god care era folosit de 3 boti...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
Hassan
Activ member
Hassan


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 772
Varsta : 37
Localitatea : Ploiesti
Hobby/Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : EMO =))
Data de inscriere : 29/08/2008

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyMar Mai 29, 2012 7:37 pm

bine ai facut Smile
Sus In jos
http://steamcommunity.com/groups/kappa
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyMier Mai 30, 2012 11:47 am

Cristian a scris:
Adevarul e ca brazilienii cam joaca cu coduri. Si eu am banat pe cativa cu speed. Se va pune pe server barem la 150 PING si nu mai intra aia. Eu zic sa nu mai sanctionati asa usor orice traznaie scrisa pe server ca nu suntem la manastire. Una e cand cineva te injura si alta e cand scapi o injuratura de nervi la modul general. Cat despre unele comenzi date in bataie de joc putem discuta. Se mai dau mari unii dar sunt furate si cateva parole de la niste admine si se folosesc la greu. Azi am anulat deja un god care era folosit de 3 boti...



in sfarsit... bounce

Da, se poate intampla oricui... What a Face

jajaja lol!
Sus In jos
VESPASIAN
Membru
VESPASIAN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 33
Localitatea : Bucharest
Hobby/Distractii : ajnag nikoms
Data de inscriere : 28/11/2010

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyMier Mai 30, 2012 9:56 pm

Cristian a scris:
Adevarul e ca brazilienii cam joaca cu coduri. Si eu am banat pe cativa cu speed. Se va pune pe server barem la 150 PING si nu mai intra aia. Eu zic sa nu mai sanctionati asa usor orice traznaie scrisa pe server ca nu suntem la manastire. Una e cand cineva te injura si alta e cand scapi o injuratura de nervi la modul general. Cat despre unele comenzi date in bataie de joc putem discuta. Se mai dau mari unii dar sunt furate si cateva parole de la niste admine si se folosesc la greu. Azi am anulat deja un god care era folosit de 3 boti...

eu zic sa-l limitezi la 100...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyJoi Mai 31, 2012 12:15 pm

150 e cel mai bine poate si putin mai mare pana in 200, mai sunt baieti care joaca dupa 3G si e urat sa ii dea afara dupa ce se chinuiesc cu sticku.
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyJoi Mai 31, 2012 4:43 pm

magnum44 a scris:
150 e cel mai bine poate si putin mai mare pana in 200, mai sunt baieti care joaca dupa 3G si e urat sa ii dea afara dupa ce se chinuiesc cu sticku.


fratello as vrea sa te vad pe tine ca joci cu 200 ping, sa vad cum te misti,
si sa aud ce "injuraturii noi scoti din tine lol! ca nu faci frag What a Face .
mi se pare mult 150, dar mai 200....
dar avand in vedere ca se intra si din Italia,Spania,etc.,
si acolo se stie ca, cu ping sub 90/100 nu ai sanse,
si atunci e bine setat la 150... la 200 deja ataca Mexicul si micutzii iraqieni Smile)))

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyJoi Mai 31, 2012 11:18 pm

lasa frate ca pana acum s-a jucat si cu pingu de 4-5 sute si nu mai ne plangeam, pt mine este bine si limitarea la 15, dar nu e vorba doar de noi mai sunt playeri romani care joaca constant si au ping ce depaseste 80, la fel si cativa admini care au aceeasi problema
Sus In jos
d0bErMaN
Moderator
d0bErMaN


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 141
Varsta : 34
Localitatea : TIMISOARA
Hobby/Distractii : F0tb/\L, Counter-Strike, Live my life to the fullest ^^.
Stare de spirit : Always on top of things :))
Data de inscriere : 12/05/2012

Foaie de personaj
Player:

Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... EmptyVin Iun 01, 2012 6:41 am

magnum44 a scris:
lasa frate ca pana acum s-a jucat si cu pingu de 4-5 sute si nu mai ne plangeam, pt mine este bine si limitarea la 15, dar nu e vorba doar de noi mai sunt playeri romani care joaca constant si au ping ce depaseste 80, la fel si cativa admini care au aceeasi problema

Da, te inteleg, si tocmai de aia e bine setat la 150.

Eu fac urat cand imi sare la 30,40 Smile)) , dar mai la 100,150... affraid
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vreau si eu sa stiu... Empty
MesajSubiect: Re: Vreau si eu sa stiu...   Vreau si eu sa stiu... Empty

Sus In jos
 
Vreau si eu sa stiu...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: games.kappa.ro 1.6 Public Server :: Reclamatii admini-
Mergi direct la: