games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Bine ai venit pe forumul serverului games.kappa.ro!
games.kappa.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Veteranul serverelor de Counter Strike
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectareGAMETRACKERGalerie
Bine ai venit pe forumul comunitatii KAPPA! Navigare placuta printre subiectele deschise de catre jucatorii serverului

 

 Comunitatea CSZONE.RO

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
pimp
Membru
pimp


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Localitatea : Bavaria
Hobby/Distractii : Sex.
Stare de spirit : Trist :(
Data de inscriere : 12/04/2009

Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptyVin Iun 12, 2009 1:05 pm

Serverul este vechi(unii probabil il stiu), adminii sunt OK, nu sufera, nu se accepta limbaj de balta pe server, skillul este unul de nivel mediu.

Serverul are niste probleme momentan, orice player e bine venit.

adresa serverului : cs.cszone.ro sau prof.cszone.ro

adresa forumului : http://forums.cszone.ro/

Orice player care are steam beneficiaza de niste sunete speciale.

Daca intrati sa-mi spuneti si cum vi se pare tot in acest topic..

bft
Sus In jos
http://www.cszone.ro
Cristian
Admin server
Cristian


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 1107
Varsta : 65
Localitatea : Bucuresti
Hobby/Distractii : Curse auto, Excursii, Comunicatii radio, Games...
Stare de spirit : :))
Data de inscriere : 13/08/2008

Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptyVin Iun 12, 2009 6:29 pm

pimp a scris:
Serverul este vechi(unii probabil il stiu), adminii sunt OK, nu sufera, nu se accepta limbaj de balta pe server, skillul este unul de nivel mediu.

Serverul are niste probleme momentan, orice player e bine venit.

adresa serverului : cs.cszone.ro sau prof.cszone.ro

adresa forumului : http://forums.cszone.ro/

Orice player care are steam beneficiaza de niste sunete speciale.

Daca intrati sa-mi spuneti si cum vi se pare tot in acest topic..

bft
Felicitari! Vad ca serverul este AMX si pe STEAM. Trebuie sa recunosc ca pentru un only STEAM este destul de populat. In general merge bine. Pacat nu nu e activat si anticheatul.
Forumul este cam ciudat...
Sus In jos
https://kappa.all-up.com
pimp
Membru
pimp


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Localitatea : Bavaria
Hobby/Distractii : Sex.
Stare de spirit : Trist :(
Data de inscriere : 12/04/2009

Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptyVin Iun 12, 2009 6:54 pm

Cristian a scris:
pimp a scris:
Serverul este vechi(unii probabil il stiu), adminii sunt OK, nu sufera, nu se accepta limbaj de balta pe server, skillul este unul de nivel mediu.

Serverul are niste probleme momentan, orice player e bine venit.

adresa serverului : cs.cszone.ro sau prof.cszone.ro

adresa forumului : http://forums.cszone.ro/

Orice player care are steam beneficiaza de niste sunete speciale.

Daca intrati sa-mi spuneti si cum vi se pare tot in acest topic..

bft
Felicitari! Vad ca serverul este AMX si pe STEAM. Trebuie sa recunosc ca pentru un only STEAM este destul de populat. In general merge bine. Pacat nu nu e activat si anticheatul.
Forumul este cam ciudat...

Multumesc pentru feedbackul pozitiv dat.

Mie mi se pare forumul vostru cam ciudat, imi place un forumul clar, pe al vostru ma cam incurc Razz Smile) .


Bft si te mai asteptam pe server Razz .
Sus In jos
http://www.cszone.ro
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptyVin Iun 12, 2009 8:28 pm

pimp si mie la fel mi se parut forumul ciudat asta e mult mai simplu...cel putin asa mi se pare mie...cat despre srv nu am intrat inca p el
Sus In jos
pimp
Membru
pimp


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Localitatea : Bavaria
Hobby/Distractii : Sex.
Stare de spirit : Trist :(
Data de inscriere : 12/04/2009

Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptyVin Iun 12, 2009 8:40 pm

pN0 a scris:
pimp si mie la fel mi se parut forumul ciudat asta e mult mai simplu...cel putin asa mi se pare mie...cat despre srv nu am intrat inca p el

dap cine vrea un forum mai simplu, poate sa-si schime SKINUL.

Skinul care este in acest moment este creat de CSZONE, celelalte 2 skinuri sunt cele facute de IPB.

Butonul de schimbat skinul il gasiti in coltu din stanga jos.


pn0 te astept pe server Razz si cu un feedback aici Smile
Sus In jos
http://www.cszone.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptySam Iun 13, 2009 11:29 pm

Serverul va merge bine am intrat sa vad cum este. forumul mi se pare putin complicat .

Cam probleme cu playerii (cam putini) . Succes pe viitor Smile HF
Sus In jos
pimp
Membru
pimp


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Localitatea : Bavaria
Hobby/Distractii : Sex.
Stare de spirit : Trist :(
Data de inscriere : 12/04/2009

Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptyDum Iun 14, 2009 2:23 pm

SvcBad a scris:
Serverul va merge bine am intrat sa vad cum este. forumul mi se pare putin complicat .

Cam probleme cu playerii (cam putini) . Succes pe viitor Smile HF

dap inainte era full non stop (18/16 sau 20/16). De aceea orice player este bine venit, e un server mai "fun", poti sa te relaxezi Wink . Games.kappa e mai mult de "war".. server simplu .

Si normal ca oricine care ajuta serverul primeste un rang pe server(slot,admin..). Acum sper ca o sa va vad si pe cszone din cand in cand Very Happy, si daca se va intampla acest lucru Cristian sa nu se supere, ca ii fur playerii Smile))

p.s kidding cu ultima faza Very Happy
Sus In jos
http://www.cszone.ro
pN0
VIP
pN0


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 278
Varsta : 33
Localitatea : Iasi
Hobby/Distractii : cs/ femeile:)
Stare de spirit : high
Data de inscriere : 07/03/2009

Foaie de personaj
Player:

Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptyLun Iun 15, 2009 11:51 am

pimp a scris:
SvcBad a scris:
Serverul va merge bine am intrat sa vad cum este. forumul mi se pare putin complicat .

Cam probleme cu playerii (cam putini) . Succes pe viitor Smile HF

dap inainte era full non stop (18/16 sau 20/16). De aceea orice player este bine venit, e un server mai "fun", poti sa te relaxezi Wink . Games.kappa e mai mult de "war".. server simplu .

Si normal ca oricine care ajuta serverul primeste un rang pe server(slot,admin..). Acum sper ca o sa va vad si pe cszone din cand in cand Very Happy, si daca se va intampla acest lucru Cristian sa nu se supere, ca ii fur playerii Smile))

p.s kidding cu ultima faza Very Happy

cand ai zis mult mai de "war" defapt ai zis k e mult mai pro , mai skillat,p.s no reply nu vreau sa intru in polemici Very Happy:X
Sus In jos
pimp
Membru
pimp


Sex : masculin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 33
Localitatea : Bavaria
Hobby/Distractii : Sex.
Stare de spirit : Trist :(
Data de inscriere : 12/04/2009

Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO EmptyLun Iun 15, 2009 2:30 pm

pN0 a scris:
pimp a scris:
SvcBad a scris:
Serverul va merge bine am intrat sa vad cum este. forumul mi se pare putin complicat .

Cam probleme cu playerii (cam putini) . Succes pe viitor Smile HF

dap inainte era full non stop (18/16 sau 20/16). De aceea orice player este bine venit, e un server mai "fun", poti sa te relaxezi Wink . Games.kappa e mai mult de "war".. server simplu .

Si normal ca oricine care ajuta serverul primeste un rang pe server(slot,admin..). Acum sper ca o sa va vad si pe cszone din cand in cand Very Happy, si daca se va intampla acest lucru Cristian sa nu se supere, ca ii fur playerii Smile))

p.s kidding cu ultima faza Very Happy

cand ai zis mult mai de "war" defapt ai zis k e mult mai pro , mai skillat,p.s no reply nu vreau sa intru in polemici Very Happy:X

prin war ma refeream ca e mai simplu si mai mult skill, pe kappa o gramada joaca la sunet, pe cszone e mai mult pt for fun Wink, dar sunt playeri buni si pe CSZONE(se pot compara cu multi de pe games).

daca intri pe un server war, n-ai nimic la el, nici un sunet in plus, nici un plugin etc, asa cum este si games.kappa(Sau cel putin asa pare).

cszone, are si sunetele acelea special(pt cei cu steam), de aceea e pt a te relaxa si pt a juca CS la un nivel bun atunci cand ai chef Wink .
Sus In jos
http://www.cszone.ro
Continut sponsorizat





Comunitatea CSZONE.RO Empty
MesajSubiect: Re: Comunitatea CSZONE.RO   Comunitatea CSZONE.RO Empty

Sus In jos
 
Comunitatea CSZONE.RO
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Comunitatea WATF.ro
» Excluderea din comunitatea kappa a lui magnum44
» Inca un server pentru comunitatea KAPPA!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
games.kappa.ro :: De toate :: Servere Counter Strike-
Mergi direct la: